Palangoje ir Neringoje ieškomi įžymybes apvogę ilgapirščiai

"Delfi", 2021-07-29
Peržiūrėta
2428
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mindaugas Kuzminskas Delfi.lt koliažas
Mindaugas Kuzminskas Delfi.lt koliažas

Pajūryje nuvilnijusi vagysčių banga be dviračių paliko dalį poilsiautojų. Ilgapirščių aukomis tapo ir žinomi žmonės – atostogas pajūryje vagys sugadino krepšininkui Mindaugui Kuzminskui ir pramogų pasaulio atstovui Rolandui Mackevičiui.

„Palangoje buvo pavogtas mano dviratis Cube SL Road Race. Išskirtinis tuo, kad yra XL rėmo. Jeigu netyčia užmatysite ar gausite pasiūlymą tokį pirkti – prašau praneškite. Jei galite, pasidalinkite šiuo įrašu, nes pajūryje vagys gerokai įsisukę ir dėl mūsų visų saugumo būtų gerai juos rasti. Ačiū ir saugokite save bei savo turtą“, – feisbuke antradienį, liepos 27 d., vakare pranešė ir krepšininkas M. Kuzminskas. 

 „Dingo labai rimti keturi dviračiai nuo pat namų. Prie namų yra ir kameros, ir dviračiai buvo prirakinti, ir įstatyti GPS, ir padaryti draudimai“, – po dviračių vagystės Neringoje vagystės paskelbė R. Mackevičiaus.

M. Kuzminskas sako, kad didelių vilčių atgauti dviratį nededa. Pirmą kartą nuo vagių nukentėjęs žinomas vyras neslepia, jog patirtis labai bjauri, todėl nori įspėti žmones, kad saugotų savo turtą. „Pirmą kartą gyvenime buvau apvogtas. Dviratis buvo prirakintas su spyna namo terasoje. Turbūt naktį įeita, nukirpta spyna ir išvažiuota. Norėjau pasidalinti ta žinute ne kiek tikėdamasis atgauti dviratį, manau, kad šansų mažai, bet noriu įspėti kitus žmones, kad net ir atostogų metu, būnant savo namuose, reikia būti atsargiems ir saugoti savo turtą“, – Delfi.lt sakė M. Kuzminskas. 

Statistika rodo, kad vagysčių skaičius žaibiškai ūgtelėjo liepos viduryje. Pavyzdžiui, Neringoje, iki liepos 15-tos dienos nebuvo pavogtas nė vienas dviratis, o šiai dienai jų ieškoma net 11-ka. Tiesa, praėjusių ir šių metų duomenys rodo, kad Klaipėdos apskrityje pernai birželio ir liepos mėnesiais pavogta 40 dviračių (Klaipėdos mieste – 9, Palangoje – 17, Neringoje – 4), šiais metais per tą patį laikotarpį pavogti pavogti 23 dviračiai (Klaipėdoje – 11, Palangoje – 5, – Neringoje pranešta apie 11 dviračių vagysčių). 

Klaipėdos apskrities policijos Komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė sako, kad praėjusią vasarą, liepos mėnesį, Nidoje ir Palangoje, policijos pareigūnai sulaikė keletą asmenų, kurie gabeno ir turėjo paslėpę vogtų dviračių. Transporto priemonės grąžintos savininkams. Nidoje rasti 9 vogti dviračiai, Palangoje – 10. 

Delfi.lt7 d.,

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Klaipėdos apskrities pareigūnai pastebi, kad pastaruoju metu padaugėjo dviračių ir paspirtukų vagysčių.


Artėjant vasaros sezonui, iš kurortuose nuomojamų būstų iškeliami Ukrainos karo pabėgėliai jau turi naujas gyvenamąsias vietas, daliai jų būstai dar ieškomi, sako socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė.


Artėjant vasaros sezonui, iš kurortuose nuomojamų būstų iškeliami Ukrainos karo pabėgėliai jau turi naujas gyvenamąsias vietas, daliai jų būstai dar ieškomi, sako socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė .


Karo pabėgėlę iš Ukrainos Palangoje apvogę vyrai apgailestauja dėl savo poelgio ir žada nukentėjusiajai skubiai grąžinti pavogtus beveik 2 tūkst. eurų.


„Palangoje buvo pavogtas mano dviratis Cube SL Road Race. Išskirtinis tuo, kad yra XL rėmo. Jeigu netyčia užmatysite ar gausite pasiūlymą tokį pirkti – prašau praneškite. Jei galite, pasidalinkite šiuo įrašu, nes pajūryje vagys gerokai įsisukę ir dėl mūsų visų saugumo būtų gerai juos rasti. Ačiū ir saugokite save bei savo turtą“, – feisbuke antradienį, liepos 27 d., vakare pranešė ir...


Ilgapirščiai įsibrovė į kavinę Palangoje, pranešė policija.


Policijos duomenimis, Palangoje vagys įsibrovė į namą. Pranešamą, kad ilgapirščiai padarė 8130 eurų nuostolį.  


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos oro uoste bei Klaipėdos jūrų uoste pasieniečiai sulaikė du Lietuvos piliečius, kurie buvo ieškomi dėl nusikaltimų. Trečiadienį, lapkričio 27 d., Palangos oro uoste VSAT pareigūnai atliko pasirinktinį kelių reisu Ryga – Palanga atskridusių keleivių patikrinimą. Tai yra Šengeno vidaus reisas, kuriuo keliaujančių asmenų nuolatinė kontrolė neatliekama, tačiau...


Regis, nemažai daliai poilsiautojų jūra – iki kelių. „Baisu, kaip žmonės savęs nesaugo. Tiesiog kai kurie mano esą nemirtingi“, - baisisi Palangos gelbėtojų vadas Jonas Pirožnikas. Savaitgalį jūra pasiglemžė dvi gyvybes, gelbėtojai iš jūros ištraukė 14 skęstančiųjų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius