Palangoje iš jūros ištrauktas nuskendusios moters kūnas

Palangos tiltas, 2022-08-22
Peržiūrėta
1465
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lrytas.lt nuotr.
Lrytas.lt nuotr.

Penktadienio pavakare Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams buvo pranešta apie Palangoje iš jūros ištrauktą nebegyvos moters (g.1972 m.) kūną.

Išorinių smurto žymių mirusiosios kūne nebuvo aptikta.

Tikslią mirties priežastį turėtų nustatyti ekspertai. 

Įvykį tiria policijos pareigūnai. Įvykio aplinkybės tikslinamos.

Lrytas.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nėštumas ir gimdymas yra ypatingi periodai moters ir vyro gyvenime. Visgi, moterys dažniausiai viską pergyvena kur kas jautriau, asmeniškiau. Juk ne tik būtent jose mezgasi nauja gyvybė, tačiau taip pat ir keičiasi kūnas.


Palangoje namuose rastas moters kūnas.


Penktadienio pavakare Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams buvo pranešta apie Palangoje iš jūros ištrauktą nebegyvos moters (g.1972 m.) kūną.


Iš jūros ištrauktas girtas poilsiautojas savaip padėkojo gelbėtojui – krante jam taip trenkė, kad sulaužė nosį.


Trečiadienį, sausio 19-ąją, Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, jog Palangos paplūdimyje aptiktas mirusios moters kūnas.


Kaip pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, rugsėjo 28 d. apie 19 val. 45 min. Palangoje, Kopų g., iš jūros buvo ištrauktas mirusio vyro kūnas be akivaizdžių smurto žymių.


Šeštadienį, liepos 17 d., iš Baltijos jūros ištrauktas vyro kūnas.


Balandžio 12 d., apie 18.21 val. Palangoje, Ligoninės g., miške, rastas mirusios 1953 m. gimusios moters kūnas. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.


Šeštadienį, rugpjūčio 1-ąją, skaudi nelaimė ištiko Šventosios svečią iš Kauno. Blogai krante pasijutęs vyras atsigaivinti brido į Baltijos jūrą, tačiau, anot Palangos gelbėtojų vado Jono Pirožniko, joje pradėjo skęsti. Gali būti, kad vyras iš Kauno mirė brisdamas ir krito į vandenį.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius