Palangoje liepą bumpsės Hoptrans 3x3 krepšinio varžybų kamuoliai

Palangos tiltas, 2020-06-11
Peržiūrėta
1458
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Liepos mėnesį Palangoje vyksiantį turnyrą Lietuvos 3x3 krepšinio asociacija rengia kartu su Lietuvos krepšinio lyga (LKL).

Vardinis turnyro rėmėjas – Europoje puikiai žinoma logistikos įmonių grupė „Hoptrans“.

„Šiuo ekonomiškai sunkiu laikotarpiu neįprasta remti sportą ir kultūrą, bet mes esame kitokie. Norime tęsti savo tradiciją padėti krepšiniui ir būti socialiai atsakinga įmone.

Siekiame palaikyti populiariausią Lietuvoje sporto šaką, suteikti kompensaciją už anksčiau laiko pasibaigusį LKL sezoną“, – sakė „Hoptrans Holding“ valdybos pirmininkas Vytas Volkevičius.

Prie renginio organizavimo taip pat prisideda ir oficialaus turnyro statusą jam suteiksianti Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA) bei Lietuvos krepšinio federacija (LKF).

Planuojama, kad turnyre dalyvaujantys krepšininkai surinks pakankamai FIBA 3x3 reitingo taškų, leisiančių jiems dalyvauti atrankoje į Tokijo olimpiadą.

Pasak LKF generalinio sekretoriaus Mindaugo Špoko, tai – puiki proga surinkti kuo stipresnę rinktinę ir realiai kovoti dėl kelialapio į olimpines žaidynes.

„Turime šansą matyti dvi Lietuvos krepšinio rinktines olimpinėse žaidynėse. Prieš trejus metus niekas netikėjo, kad būsime tokioje pozicijoje.

Noriu pabrėžti, kad tai yra unikalus projektas visame pasaulyje – būsime pirmieji, kurie sujungia pagrindinę lygą ir 3x3 krepšinį. Žaidėjams tai bus šansas įrodyti savo vertę ir galbūt ateityje atstovauti Lietuvai“, – teigė M. Špokas.

„Hoptrans 3x3“ turnyre varžysis devyni LKL klubai: Vilniaus „Rytas“, Klaipėdos „Neptūnas“, Panevėžio „Lietkabelis“, Utenos „Juventus“, Pasvalio „Pieno žvaigždės“, Prienų „CBet“, Alytaus „Sintek-Dzūkija“, „Šiauliai“ bei Kėdainių „Nevėžis“.

Prie jų prisidės trys 3x3 krepšinio ekipos, tarp kurių – ir FIBA 3x3 pasauliniame reitinge šeštą vietą užimanti Šakių „Vytis–Gulbelė“.

„LKL labai entuziastingai sutiko dalyvauti šiame projekte. 3x3 krepšinis tampa vis populiaresnis, ne be reikalo jį įtraukė į olimpiadą. Tikiuosi, kad mūsų projektas bus ilgalaikis“, – sakė LKL prezidentas Remigijus Milašius.

M. Špokas pridūrė, jog bus įdomu pamatyti LKL žaidėjus trijulių krepšinyje.

„Save aikštėje išbandys aukšto lygio krepšininkai. Jie bus ne visai savo amplua, turės prisitaikyti prie specifikos“, – pasakojo LKF generalinis sekretorius.

„Hoptrans 3x3“ turnyrą sudarys trys atrankos (liepos 3–4 d., 10–11 d., 16–17 d.) bei vienas finalinis etapas (liepos 24–25 d.) Prizinis turnyro fondas – 74 tūkst. eurų.

LKL.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sakoma, gera pradžia – pusė darbo. Bet ne krepšinio aikštelėje Palangoje. Pirmą kėlinį žaidimo taisykles diktavusi Seimo narių krepšinio rinktinė netrukus išsikvėpė ir Palangą paliks gavusi į kailį 66-84. Nors po pirmo kėlinio jai audros niekas nežadėjo – jį parlamentarai laimėjo 15—11.


Liepos mėnesį Palangoje vyksiantį turnyrą Lietuvos 3x3 krepšinio asociacija rengia kartu su Lietuvos krepšinio lyga (LKL).


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Liepos pradžioje turėtų įvykti derybos dėl Palangos koncertų salės nuomos. Šį kartą Palangos miesto savivaldybė tikisi, kad pagaliau koncesijos konkursas įvyks sėkmingai. Norą organizuoti koncertinę veiklą pareiškė keturios bendrovės. Sunkiai vystantis koncesijos konkursui buvo pašvelnintos nerimo interesantams kėlusios sąlygos, tačiau ir dabar, panašu, klausimų...


Sezono uždarymo renginyje praėjusį antradienį klubo vadovai padėkojo ir įteikė atminimo prizus žaidėjams bei klubo rėmėjams.


XIII krepšinio turnyras

"Juozo alaus bravoras", 2010 09 07 | Rubrika: Kultūra

XIII krepšinio turnyras


Palangos kavinės vilioja krepšinio sirgalius

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 08 31 | Rubrika: Miestas

Vyrų krepšinio pasaulio čempionatas Turkijoje Palangos verslininkams padeda pratęsti sezoną ir ...  pinigų byrėjimą į kasą. Nemažai Palangos kavinių bei barų, vykstant čempionatui, skelbia akcijas maistui ar gėrimams. Tikslas akcijų aiškus: pritraukti kuo daugiau krepšinio žiūrovų.


Mėgėjai krepšininkai užbaigė pirmąjį varžybų ratą

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 23 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį baigėsi Palangos miesto mėgėjų krepšinio varžybų „Šventosios Seniūno“ taurei laimėti pirmasis ratas. Jame pirmauja „Klaipėdos Kt“ komanda, sėkmingai žengusi be pralaimėjimų, o antrojoje vietoje, įpusėjus varžyboms, su vienu pralaimėjimu atsidūrė „Lokių“ komanda. Trečiojoje vietoje liko „Naglio kalnas“. Kur kas mažiau sekasi likusioms trims komandoms – Palangos SC...


Prasidėjo mėgėjų krepšinio varžybos

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 02 | Rubrika: Miestas

Pirmadienį prasidėjo Palangos miesto mėgėjų krepšinio varžybos „Šventosios Seniūno“ taurei laimėti. Varžybų maratoną, pirmąjį ratą pradėjo Klaipėdos Kt, „Naglio kalno“, „Lokių“ bei „Žiogų“ komandos. Po dviejų varžybų pirmąsias pergales šventė palangiškiai „Lokiai“ bei „Naglio kalnas“.


Jaunieji palangiškiai – Europos jaunimo krepšinio lygoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 12 | Rubrika: Miestas

Vaikų krepšinio komanda kartu su savo treneriu Regimantu Juška intensyviai ruošiasi sunkioms Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžyboms. Praėjusių metų gruodžio mėnesį vykę į Lenkijos miestą Vroclavą ir ten išbandę savo jėgas susitikimuose su komandomis iš Rusijos, Lenkijos bei Lietuvos, šį savaitgalį namie laukia kovingai nusiteikusių svečių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas