Palangoje neteisėtų sandėliukų savininkams – baudos

Palangos tiltas, 2021-12-17
Peržiūrėta
2101
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje neteisėtų sandėliukų savininkams – baudos

Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos miškų kontrolės skyriaus pareigūnai Palangoje Užkanavės gatvėje nustatė neteisėtą miško žemės užėmimo atvejį – valstybinėje žemėje rasti du statiniai (sandėliukai) be statybų leidimo. Pažeidėjams gresia administracinė atsakomybė iki 560 eurų, taip pat jiems bus įteiktas privalomasis nurodymas statinius iš miško žemės iškelti.

Aplinkosaugininkai informuoja, kad miško žemėje draudžiama statyti statinius ir kitus įrenginius, kurie nėra susiję su miško infrastruktūra.

Pagal LR Miškų įstatymo nuostatas, miško infrastruktūrai priskiriami – miško žemėje esantys miško keliai, miško žemės sausinimo sistemų įrenginiai, miško priešgaisrinės apsaugos sistemos inžineriniai statiniai ir įrenginiai, taip pat kiti inžineriniai statiniai ir įrenginiai, skirti miško rekreacinėms ar aplinkosauginėms funkcijoms įgyvendinti.

Šiuo konkrečiu atveju statiniai Palangoje nėra priskiriami prie miškų infrastruktūros, juos pastatę asmenys tai padarė savavališkai, t. y. neturėdami privalomo supaprastinto statinių statybos projekto ir statybą leidžiančio dokumento.

„Norime gyventojus įspėti, kad savavališkas žemės, miško, vandens telkinio užėmimas arba naudojimas gali atsieiti nuo 300 iki 560 eurų. Jeigu šis administracinis nusižengimas padarytas pakartotinai, pažeidėjams gresia bauda nuo 560 iki 1200 eurų, ir abejais atvejais surašomas privalomasis nurodymas statinius iškelti“, – teigia Klaipėdos miškų kontrolės skyriaus vedėjas Robertas Paulauskas.

Neplaninis patikrinimas buvo atliktas pagal gautą pranešimą, todėl svarbu padėkoti asmenims už pilietiškumą ir informavimą, priduria aplinkosaugininkas.

Primename, kad apie aplinkosauginius pažeidimus galite pranešti AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995 arba 112.

AAD  inf.

Jūsų komentaras:

cia 2021-12-17 09:58 (IP: 162.158.91.203)
visa upe pasisavino nes upe yteka i rezervuora. o jus pliurpet ape kazkokius skladukus. geda.

pasakykit paaiskykit 2021-12-17 09:55 (IP: 162.158.91.203)
kokia teise turi atimti is zmoniu gaisriny rezervuora kuris randasi sventojoi emergetiko teritorijoje>rezervuioras yteisytas kaip energetiko nuosavybe. zvejyba draudziama ir yra imami 9 eurai uz pazvejojima i diena. padekit susigaudyti toje situacijoje.. zvejas sigitas. aciu. tikime.kad atsiras stipriu ir protingu zmoniu.

Taip pat skaitykite

Tūkstantinės baudos už draudimo vyrams ir moterims maudytis kartu nepaisymą yra vienas keisčiausių tarpukariu besimezgusios poilsiavimo kultūros atributų. Apie šią ir kitas to meto kurortavimo tradicijas rašoma leidyklos „Lapas“ išleistoje dr. Viltės Migonytės-Petrulienės monografijoje „Weekendų miestai ir priemiesčiai. Kaip buvo kuriami modernūs kurortai tarpukario (1918–1940) Lietuvoje“.


Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos miškų kontrolės skyriaus pareigūnai Palangoje Užkanavės gatvėje nustatė neteisėtą miško žemės užėmimo atvejį – valstybinėje žemėje rasti du statiniai (sandėliukai) be statybų leidimo. Pažeidėjams gresia administracinė atsakomybė iki 560 eurų, taip pat jiems bus įteiktas privalomasis nurodymas statinius iš miško žemės iškelti.


Reaguodami į Palangos miesto gyventojų bei svečių skundus, gegužės 8 d. nuo ankstaus ryto, t.y., po 7 val. Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai kartu su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnais vykdė patikrinamąją akciją Šventosios ir Palangos...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Gresia baudos už alkoholio pardavimą jaunėliams

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 10 | Rubrika: Kriminalai

Policijos pareigūnai aplankė dvi parduotuves Klaipėdos rajone, tris Kretingos mieste ir vieną Kretingos rajone, taip pat kontrolinis pirkimas atliktas ir trijose Palangos miesto parduotuvėse. Priemonių metu nustatyti penki pažeidimai, kai alkoholis buvo parduotas asmenims jaunesniems nei 20 metų.


Klaipėdos apygardos teismas padėjo tašką nuo 2012-ųjų vasaros besitęsiančioje istorijoje, kai Palangos miesto savivaldybės administracija buvo skyrusi 50 Lt baudą Vincui Nesteckiui už jo valdomame sklype vykdytą komercinę veiklą, neturint tam leidimo. Užuot sumokėjęs baudą, verslininkas nusprendė bylinėtis. Bet birželio 13-ąją teismas priėmė neskundžiamą nutartį – paliko...


UAB „Palangos komunalinis ūkis“ žengė dar vieną žingsnį link Europos Sąjungos – šią savaitę privačių valdų savininkams ėmė išvežioti geltonspalvius konteinerius, skirtus antrinėms žaliavoms.


Ketvirtadienį  į Vilnių Viešųjų pirkimų tarnybą (VPT) vykusi visa Palangos savivaldybės Viešųjų pirkimų komisija su pirmininku Broniumi Martinkumi priešakyje namo grįžo niūrūs – 5 iš 7 komisijos nariai buvo nubausti baudomis po 800 litų.


Apleistų pastatų savininkams neriamas apynasris

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 09 18 | Rubrika: Miestas

Apleistų pastatų kurorte yra ne vienas. Darkančių ir nepuošiančių Palangos ir Šventosios statinių užregistruota 84. Pasak Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiojo specialisto Bernardo Skersio, nėra paprasta sutramdyti apsileidėlius.


Šį sezoną šunų savininkams pajūryje riesta

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 07 18 | Rubrika: Miestas

Kurorto policija, kartu su Palangos miesto valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausiaisiais inspektoriais Valdžiu Flaksu, Marija Valauskiene bei laikraščio „Palangos tiltas“ žurnalistais, ketvirtadienį anksti ryte pajūryje surengė reidą. Jo tikslas – išaiškinti paplūdimiuose vedžiojančius ir maudančius jūroje keturkojų šeimininkus. Nors beveik prie kiekvieno tako, vedančio į...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius