Palangos baseino sporto klubas vilios ir jaukia kavinuke, ir terasa (FOTO GALERIJA)

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-06-03
Peržiūrėta
3008
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos baseino sporto klubas vilios ir jaukia kavinuke, ir terasa (FOTO GALERIJA)

Palanga grįžta į normalų gyvenimą, o koks jis – be veikiančių sporto klubų?

Palangos baseine veikiantis sporto klubas vėl visus kviečia nuo antradienio, birželio 1 dienos. Baseino foje duris atveria ir jauki kavinukė. Jos operatorius yra baseino sporto klubas.

„Dar praėjusių metų spalio mėnesį atidarėme kokteilių barą Palangos baseine, taip pat „fojė“ įrengėme kavinę bei staliukus tiek sporto klubo, tiek baseino lankytojams. Šiuo metu vyksta paruošiamieji darbai, kad galėtumėm atidaryti vasaros terasą lauke, šalia  baseino pastato. Lankytojai galės skaniai pavalgyti, pasėdėti ir atgauti jėgas po sporto. Labai tikimės pateisinti visus klientų lūkesčius ir pelnyti lankytojų simpatijas bei meilę,“ – „Palangos tiltui“ sakė Kristina Kvietkuvienė, Palangos baseino sporto klubo vadovė.

„Veiklą atnaujinome pilna apimtimi, lankytojai gali laisvai naudotis visais sporto klubo įrenginiais, gauti profesionalių trenerių konsultacijas, individualias treniruotes. Sporto klube laikomės visų rekomendacijų tam, kad užtikrinti saugumą lankytojams ir personalui,“ – pasakojo ji.

Anot jos, kadangi sporto klubo veikla buvo sustabdyta beveik 7 mėnesiams, priverstinė pertrauka „neišvengiamai“ buvo didelis finansinis smūgis.

„Ypač mums, „jaunam“ verslui, kuris tik stengiasi įsitvirtinti rinkoje. Visi sporto klubo darbuotojai buvo prastovose. Tačiau visu veiklos sustabdymo laikotarpiu palaikėme ryšį su darbuotojais, stengėmės atsakyti į visus jiems iškylančius klausimus, nuraminti. Galime pasidžiaugti, kad nepraradome nei vieno komandos nario ir po veiklos atnaujinimo visi, kupini naujų jėgų ir ryžto, grįžome į darbus pilna apimtimi,“ – sakė K. Kvietkuvienė.

Mėnesio neribota narystė mūsų sporto klube kainuoja 39,99 eurus. Metinė neribota narystė sporto klube kainuoja 299 eurus. Pasirašius E.sąskaita sutartį vieneriems metams, neribota mėnesio narystė kainuoja 25 eurus.

„Taip pat artimiausiu metu planuojame pasiūlyti savo lankytojams nemokamas grupines treniruotes, kurias skelbsime savo Facebook puslapyje „Palangos baseino sporto klubas,“ – sakė K. Kvietkuvienė.

Sporto klube treneriai veda individualias treniruotes, pagal susitarimą su klientais. Visus trenerių kontaktus taip pat galima rasti sporto klubo puslapyje Facebook. 

Ar sporto klubo lankytojai gauna nuolaidą baseino paslaugoms? 

„Deja, kol kas neturime jokio susitarimo su Palangos baseinu dėl nuolaidų jų teikiamoms paslaugoms. Tačiau labai tikimės ateityje sutarti dėl bendro paslaugų paketo,“ – sakė K. Kvietkuvienė. „Labai tikimės, kad didžioji dalis klientų grįš pas mus. O mes savo ruožtu galime pažadėti, kad stengsimės savo sporto klube suteikti jiems maksimaliai patogias paslaugas, jaukią atmosferą ir pasiūlyti aktyvias bei novatoriškas veiklas.“

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palanga grįžta į normalų gyvenimą, o koks jis – be veikiančių sporto klubų? Palangos baseine veikiantis sporto klubas vėl visus kviečia nuo antradienio, birželio 1 dienos. Baseino foje duris atveria ir jauki kavinukė, o netrukus veiks ir kavinė terasoje. Abejų operatorius yra Palangos baseino sporto klubas.


Palangos miesto baseinas jau pildomas vandeniu, o nuo birželio 1 d. bus atidarytas. Jo lankytojus vilios ir nauja kavinukė baseino viduje bei lauko terasoje. Sporto klubas baseine taip pat veiks nuo birželio 1 d.


Penktadienį, birželio 12 dieną, Palangos baseine duris atvėrė modernus 220 kvadratinių metrų Palangos baseino sporto klubas (PBSK). Jo operatorius – UAB „Hidrana“, laimėjusi VšĮ „Palangos investicijų valdymas“ konkursą.


Kaip informavo "Palangos tiltą" UAB "Palangos komunalinis ūkis" direktorius Gediminas Valinevičius, komunalininkai artimiausiu metu pastatys naujas autobusų stoteles miesto centre prie pagrindinės miesto aikštės ir prie Palangos baseino.


Palangos sezono atidarymo šventę jaukia žvarbus vėjas

"Palangos tilto" informacija, 2019 05 31 | Rubrika: Miestas

Sekmadienį Kurorto šventės svečius organizatoriai pakvietė pajudėti – nuo ryto paplūdimyje bei Jūratės ir Kastyčio skvere vyko įvairios mankštos bei treniruotės. Mieste šią dieną taip pat šurmuliavo kermošius, vidurdienį vėl pakvietė gatvės maisto festivalis. Mažuosius neabejotinai sudomino 13 val. Jūratės ir Kastyčio skvere vykęs pasieniečių profesijos...


Palangoje prasidėjo ilgai laukto objekto statybos – jau kitąmet mieste duris atvers maždaug 3500 kv. m. ploto baseinas su sveikatingumo centru bei viešąja pirtimi. Projektą įgyvendina Palangos miesto savivaldybė, generalinis darbų rangovas – UAB „Conresta“.  Pirmadienį, stebint Palangos miesto gyventojams, būsimojo baseino pamatų vietoje buvo įkasta...


Palangos baseino statybos prasidės jau netrukus – tokią žinią šią savaitę kurorto meras Š. Vaitkus parvežė iš Vilniaus. Istorija kartojasi: kaip ir dėl Kurhauzo bei Koncertų salės finansavimo, Palanga vis dėlto sugebėjo įtikinti Vyriausybę, kad ir baseinas yra ne tik kurorto bendruomenei, plaukti besimokantiems kurorto vaikams, sportininkams, visai Lietuvai...


Baseinas Palangoje bus, bet jo teks dar palaukti. Miesto savivaldybė dar praėjusiais metais pirko baseino statybos techninį projektą, bet pateikti siūlymai savivaldybininkus glumino dėl itin skirtingų baseino dydžių, tūrių, energetinių sąnaudų ir sąmatų, todėl buvo nuspręsta iš naujo skelbti konkursą tokiai paslaugai pirkti. Valdžios atstovai vieningai tvirtina, kad jaudintis nėra...


Vakar įvykusiame miesto Tarybos posėdyje dalyvavo vos 15 iš 21 narių. Dėl įvairių priežasčių posėdyje nedalyvavo meras Šarūnas Vaitkus (lankėsi Vyriausybėje), Edmundas Krasauskas, Danas Paluckas, Antanas Sebeckis ir Saulius Simė. Į posėdžio darbotvarkę buvo įtraukti 33 klausimai, o tarp dvejų papildomų klausimų buvo ir infrastruktūros sutarties su UAB „Vastint...


Savaitgalį Palanga šurmuliuos sportiniu ritmu – kurorte vyks masinis, ne vieną tūkstantį sporto entuziastų kasmet priviliojantis festivalis „Sportas visiems“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius