Palangos Caritas kviečia dalyvauti projekte

Palangos tiltas, 2022-08-02
Peržiūrėta
1228
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos Caritas kviečia dalyvauti projekte

Nuo rugpjūčio 1 dienos Palangos Caritas kviečia palangiškius ir Ukrainos karo pabėgėlius, kurie gyvena Palangoje, dalyvauti bendruomeniniame projekte "Kartu mes galime daugiau". Projekto metu kviesime visus projekto dalyvius į susitikimus, kurių metu vykdysime užimtumą, susitikimus su specialistais jums rūpimais klausimais. Rugpjūčio mėnesį organizuosime nemokamą renginį projekto dalyviams ir visiems bendruomenės nariams, miesto svečiams. 

Projekto dalyviai: visi norintys dalyvauti Palangos miesto gyventojai ir Ukrainos žmonės, kurie gyvena Palangoje.

Organizatorius: Palangos Caritas

Projekto trukmė: nuo 2022-08-01 iki 2022-12-31

Finansavimas: Palangos miesto savivaldybė iš Valstybės biudžeto lėšų 

Registruotis tel. 8 665 74919

Jūsų komentaras:

Dana Liutkuviene 2022-08-28 05:37 ([email protected] / IP: 172.69.52.141)
Laba diena, gal reikalingi savanoriai?

Taip pat skaitykite

Palangos kurorto muziejus skelbia poezijos konkursą „Haiku Palangai 2023“ 


Palangos miesto savivaldybės administracija kviečia dalyvauti bendruomenes iniciatyvų konkurse – teikti mažos ir didelės vertės pasiūlymus dėl sporto, pramogų ir poilsio erdvių vystymo bei mažosios architektūros elementų įrengimo Palangos mieste.


Palangos miesto savivaldybės administracija kviečia dalyvauti  DVIRAČIŲ TURUOSE.


Nuo rugpjūčio 1 dienos Palangos Caritas kviečia palangiškius ir Ukrainos karo pabėgėlius, kurie gyvena Palangoje, dalyvauti bendruomeniniame projekte "Kartu mes galime daugiau". 


Rugpjūčio 22–26 d. vyks aktyvaus ir pilietiško jaunimo projektas „ Moksleiviai – į Vyriausybę “. 30 komisijos atrinktų baigiamųjų klasių moksleivių iš visos Lietuvos turės unikalią galimybę iš labai arti susipažinti su Vyriausybės veikla ir darbu viešajame sektoriuje.


Paroda rengiama kasmet jau penkerius metus. Kiekvienais metais ją lydi tema, kuri siejama su Palanga, jos istorija, asmenybėmis, įvykiais.


Šventosios pagrindinė mokykla kviečia mokinius, jų tėvus ir mokytojus 2019 m. lapkričio 16 d. – 2020 m. sausio 16 d. dalyvauti konkurse-parodoje „Su gintarinėmis šv. Kalėdomis, Palanga“.  


Palangos turizmo informacijos centras kviečia naudingai ir įdomiai praleisti Pasaulinę turizmo dieną. Šia proga rugsėjo 27-28 dienomis kurorte vyks nemažai renginių, ir visi jie - nemokami.    


Šiandien sunku įsivaizduoti sritį be skaitmeninių technologijų: mokymasis, bendravimas, profesinė veikla, pramogos, kasdieninių reikalų tvarkymas nebeatsiejami nuo interneto ir skaitmeninių įrankių, gelbstinčių mums įvairiose srityse. Deja, pastebima, kad nors Lietuvos žmonių kompiuterinio raštingumo lygis nuolat auga, dalis visuomenės narių vis dar neišnaudoja interneto...


Palanga – krantų erozijos stabdymo projekte

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 03 23 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienį vyksiančiame Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdyje numatoma svarstyti klausimą dėl pritarimo Baltijos jūros krantų erozijos stabdymo projektui. Kurorto politikai turi nuspręsti, ar Palanga partnerio teisėmis dalyvaus Tarptautinės aplinkos organizacijos (KIMO) inicijuotame projekte dėl Baltijos jūros regiono krantų erozijos stabdymo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius