Palangos kempinge – pabaigtuvių nuotaikos

Palangos tiltas, 2015-10-22
Peržiūrėta
1326
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos kempinge – pabaigtuvių nuotaikos

Ilgai lauktame Palangos kempinge tvyro pabaigtuvių nuotaikos – statybos darbai jau baigti, paskelbtas ir konkursas koncesininkui. Vokai su pasiūlymais bus atplėšti lapkritį.

Puikioje vietoje
Apsistoti naujajame kempinge galės atvykusieji kemperiais, taip pat vertinantys poilsį palapinėse, o koncesininkui įgyvendinus jam keliamus reikalavimus – ir viename iš 14 stacionarių poilsio namukų, kurie, kaip ir kiti kempingo pastatai, pasižymės tradicine 20 amžiaus pradžios architektūrine stilistika – etnografiniam regionui būdingomis šviesaus molio spalvos sienomis bei šlaitiniais deginto molio čerpių stogais.
Kempingo, įsikūrusio Pajūrio regioniniame parke, vos 300 metrų nuo jūros, teritorija užima 4,6 hektaro plotą. Čia visi keliai ir priėjimai išgrįsti betoninėmis korinėmis trinkelėmis, o palapinių su automobiliais stovėjimo vietose žaliuoja žolė.
Maisto gaminimo patalpose, kuriomis galės naudotis apsistojusieji kemperiuose bei palapinėse, poilsiautojai ras visą reikiamą įrangą bei virtuvės reikmenis, individualiam naudojimui pritaikytus šaldytuvus. Čia taip pat įrengta savitarnos skalbykla, terasa, skirta pavalgyti.

Teritorija kemperiams
Europinius standartus atitinkantis kempingas statyti pradėtas prieš trejus metus, darbai vykdyti etapais. Pirmiausia buvo aptverta kempingo teritorija bei įrengta visa kemperiams reikalinga infrastruktūra – paklotos trinkelės, pastatytas įvažiavimo-išvažiavimo postas, sanitarinės-higieninės paskirties bei maisto gaminimo pastatai, įrengti 4 požeminiai priešgaisriniai rezervuarai, 46 autopriekabų/karavanų vietos su visa kemperiams reikalinga infrastruktūra.
Pasirūpinta ir galimybe aktyviai leisti laisvalaikį – kemperiams skirtoje teritorijoje įrengtos krepšinio bei tinklinio, taip pat – jūrinės tematikos vaikų žaidimo aikštelės.

Vieta palapinėms
Antruoju darbų etapu įrengta vieta palapinių miesteliui. Čia pastatytas bendro naudojimo pastatas, užbaigtas statyti sanitarinis-higieninis pastatas, maisto gaminimo pastatas. Vairuotojų patogumui atsirado 10 automobilių parkavimo vietų, 12 papildomų autopriekabų/karavanų vietų bei 59 vietos palapinėms su automobiliais.
Šioje teritorijoje įrengtos ir krepšinio, 2 teniso, 2 vaikų žaidimo aikštelės, taip pat – 2 pavėsinės su židiniu.

Poilsio nameliai
Jau netrukus turėtų paaiškėti koncesininkas, kempingą valdysiantis artimiausius 15 metų bei turėsiantis galimybę šia sutartį pratęsti dar 5 metams.
Koncesininkas įsipareigos įgyvendinti trečiąjį kempingo Nemirsetoje statybos etapą – pastatyti 14 stacionarių namelių nakvynei ir poilsiui, kuriuose bus įrengtos virtuvės, higienos įranga, televizoriai.
Greta poilsio namukų bus įrengta pavėsinė su židiniu, krepšinio, tinklinio bei vaikų žaidimo aikštelės.
Poilsio namukuose svečiai galės apsistoti ne tik vasarą, bet ir visus metus.

Per 1,8 mln. eurų
Projektas „Kempingo Nemirsetoje, Palangoje, įrengimas“ įgyvendintas panaudojant Europos regioninės plėtros fondo, LR valstybės biudžeto ir Savivaldybės biudžeto lėšas. Europos Sąjungos projekto įgyvendinimui skirta suma sudaro 1 mln. 856,131 tūkst. eurų.

Palangos m. sav. inf.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos socialinių paslaugų centro filiale Šventojoje jau juntamos pabaigtuvių nuotaikos – Žuvėdrų gatvėje esančio gydymo paskirties poliklinikos pastato dalies rekonstravimo ir paskirties keitimo darbai jau užbaigti, šiuo metu tvarkoma dokumentacija, vykdomos užbaigimo procedūros. Pastatas bus pritaikytas socialinės priežiūros paslaugoms teikti.


Nuo pirmadienio Palangos viešbučiai, svečių namai ir poilsiavietės atsiveria ir vėl galės priimti lankytojus.


Ilgai lauktame Palangos kempinge tvyro pabaigtuvių nuotaikos – statybos darbai jau baigti, paskelbtas ir konkursas koncesininkui. Vokai su pasiūlymais bus atplėšti lapkritį.


Laukiant Žirgo metų jau tvyro šventinės nuotaikos

Viktorija ŠIMKUTĖ, 2013 12 16 | Rubrika: Miestas

Palanga pradėjo didįjį švenčių maratoną. Ne tik Kalėdų eglė, bet ir Palangos miesto gatvės nusidažė tviskančiomis spalvomis – visus užburia šventinė Kalėdų nuotaika.


Šeštadienį palangiškiai ir miesto svečiai Europos paveldo dienos proga turėjo išskirtinę galimybę pasivaikščioti istoriniais kurorto takais bei susipažinti su nuostabios grafų Tiškevičių epochos nekilnojamojo kultūros paveldo ir gyvenimo būdo ženklais Palangoje – maloniai šiltą rudens dieną įvairiose istorinėse miesto vietose vyko...


Šeštadienį Palangoje vyks renginiai tema „Grafų Tiškevičių epochos ženklai Palangoje“, pakviesiantys palangiškius ir miesto svečius paklaidžioti istoriniais kurorto takais bei susipažinti su nuostabios grafų Tiškevičių epochos nekilnojamojo kultūros paveldo ir gyvenimo būdo ženklais Palangoje. Visi renginiai – nemokami.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


Vakar Palangos miesto savivaldybės Taryboje buvo karšta – „užkaitino“ artėjančiais Seimo rinkimais. Opozicionierius „tvarkietis“ Aleksandras Jokūbauskas buvo kaip niekada aršus, socialdemokratų lyderis Danas Paluckas demonstravo kruopštų pasiruošimą posėdžiui ir mintis, regis, pirmąkart per pusantrų metų dėstė taisyklinga lietuvių...


Vakar įvyko Palangos savivaldybės posėdis. Politikai 38 darbotvarkės klausimus įveikė su vasaros „vėjeliu“ – nestabteldami ir atsipalaidavę. Vidurvasaris!


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius