Palangos kovos menų klubo „Ardonas“ auklėtinis Herkus Kiauda tavo vicečempionu

"Palangos tilto" informacija, 2021-10-17
Peržiūrėta
1296
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos kovos menų klubo „Ardonas“ auklėtinis Herkus Kiauda tavo vicečempionu
Palangos kovos menų klubo „Ardonas“ auklėtinis Herkus Kiauda tavo vicečempionu

Spalio 16 dieną Plungės Žirgyno sporto salėje įvyko Plungės miesto vaikų dziudo varžybos „Auksinis ruduo“.

Į Plungės sporto ir rekreacijos centro bei Plungės dziudo klubo organizuojamas varžybas susirinko apie 200 jaunųjų sportininkų, tarp jų – ir Palangos kovos menų klubo „Ardonas“ auklėtiniai.

Kurorto „Ardonas“ sportininkas Herkus Kiauda svorio kategorijoje iki 46 kg. laimėjo dvi kovas prieš Elektrėnų ir Ukmergės atstovus ir pateko į finalą. Trečiojoje finalinėje kovoje, pasibaigus pagrindiniam kovos laikui, jis nusileido pajėgiam sportininkui iš „Budoka” klubo, tad Herkus tapo šių varžybų vicečempionu.

Nuoširdžiai sveikiname Palangos sporto centrą, jo auklėtinį ir trenerį Eriką Cchovrebovą (Kovos menų klubas „Ardonas“) už nuopelnus dziudo sportui, už šios sporto šakos gausų susidomėjimą ir populiarinimą vaikų tarpe. 

Nugalėtojai buvo apdovanojami taurėmis, medaliais, diplomais.

Linas Eidukaitytė

Kovos menų klubas „Ardonas“

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ar jau išsirinkai mėgstamiausią ir tinkamiausią striukės tipą iš  Bolf  internetinės drabužių parduotuvės? Dabar gali rasti puikių pasiūlymų ir kolekcijų, todėl lieka tik nuspręsti, kokios spalvos striukė labiausiai tiktų į tavo spintą šią žiemą.


Kiekvienų metų lapkričio 25 d. yra minima Tarptautinė kovos su smurtu prieš moteris diena.


Spalio 16 dieną Plungės Žirgyno sporto salėje įvyko Plungės miesto vaikų dziudo varžybos „Auksinis ruduo“. Į Plungės sporto ir rekreacijos centro bei Plungės dziudo klubo organizuojamas varžybas susirinko apie 200 jaunųjų sportininkų, tarp jų – ir Palangos kovos menų klubo „Ardonas“ auklėtiniai.


Spalio 15 dieną, penktadienį, Kretingos muziejuje prasideda iki pat gruodžio mėnesio truksiantis menų festivalis “Mėnuo su žvaigžde čia būti norėjo”. Jau septintasis festivalis muziejaus lankytojams padovanos ne vieną puikų rudens vakarą su profesionaliais atlikėjais. Renginių kokybė suteiks pasitenkinimą ir išrankiausiems meno mylėtojams. 


Seniai seniai (o tiksliau - prieš ketverius metus) Palangos kurhauzo palėpėje apsigyveno mažytis visada žalią kepurę užsimaukšlinęs nykštukas. Nepaprastas tai buvo nykštukas – didis teatro ir kitų menų gerbėjas. Kiekvieną pavasarį jis pradėdavo palėpėje garsiai garsiai bildėti ir taip į kurhauzą prikviesdavo įdomiausių aktorių ir šauniausių šokėjų iš tolimiausių Lietuvos kampelių. 


Palangos Rotary klubo prezidentas Vytautas Staugaitis bei šio klubo narys Bronius Martinkus penktadienį, gegužės 8 d., apsilankė Palangos miesto savivaldybėje bei Savivaldybės administracijos direktorei Akvilei Kilijonienei klubo vardu perdavė kurorto medikams skirtą dovaną – keletą dėžių įvairių apsaugos priemonių.


Vos Jurbarke nurimo žiaurūs paauglių smurto protrūkiai, sportiškas paauglys surengė išpuolį Palangoje. Netoli mokyklos paauglys vienu smūgiu nokautavo vaikiną, kuriam pargriuvus, dar spyrė į veidą. Sumuštas vaikinas kurį laiką buvo komoje.


Tėvo dienos išvakarėse sukate galvą, kuo pradžiuginti savo tėtį, vyrą, senelį? O gal užuot ieškoję materialių dovanų, tiesiog nuoširdžiai paklauskite: „Kaip tavo sveikata, tėti?“ Šis klausimas, su meile ir rūpesčiu adresuotas jums brangiam žmogui, gali būtų neįkainojamai vertingas.


Savaitgalį Kuršėnuose S.Anglickio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Lietuvos Kyokushin Karate jaunimo čempionatas. Čempionate sportininkai varžėsi ne tik dėl prizų, bet ir dėl kelialapių į Europos Kyokushin Karate jaunimo (studentų)  čempionatą, kuris vyks gruodžio 2-3 dienomis Vroclave (Lenkija).


Šilko klubo parodoje „dūzgė“ vabzdžiai

„Palangos tilto“ informacija, 2011 07 18 | Rubrika: Kultūra

Praėjusį penktadienį Palangos miesto viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta jau dešimtoji Šilko klubo paroda, pavadinta „Šilkas, vaškas ir vabzdžiai“. Kaip paminėjo klubo vadovė Daiva Stonkuvienė, tai jau dešimta autorinė klubo narių paroda. „Jei skaičiuotume ir tas parodas, kurios kartojosi įvairiuose miestuose ir kaimuose, tuomet...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas