Palangos kurortas pristatytas turizmo parodoje Varšuvoje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012-04-26
Peržiūrėta
2094
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos kurortas pristatytas turizmo parodoje Varšuvoje

Palangos kurortas pristatytas balandžio 20-22 dienomis Lenkijoje, Varšuvoje vykusioje XVII tarptautinėje turizmo ir poilsio parodoje „LATO 2012“. Lietuvai parodoje atstovavo Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA asociacijos, kurortų ir kurortinių teritorijų turizmo informacijos centrai (TIC). Informacija apie Palangą teikta bendrame Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA asociacijų stende.

„LATO 2012“ – didžiausia pavasarį, artėjant vasaros turizmo sezonui, rengiama paroda Lenkijoje. „Tai puiki galimybė turizmu besidomintiems gyventojams gauti pasiūlymus vasarai, savaitgaliams. Parodos metu pristatyti viešbučiai, kelionių agentūros pristatė keliones, organizuotą poilsį vaikams“, – kalbėjo Palangai Varšuvoje atstovavusi kurorto TIC vadybininkė Alma Slaboševičienė. 

Parodoje sulaukta per 100 dalyvių iš 15 pasaulio šalių, apsilankė per 25 tūkst. žmonių. Čia besidomintieji turizmu galėjo susipažinti ne tik su įvairių šalių siūlomomis poilsio galimybėmis, bet ir su Lenkijos kulinariniu paveldu. Į nemokamą renginį iš Varšuvos centro į Kongresų centrą, kur vyko paroda, vežė nemokami autobusai.  

Pasak A. Slaboševičienės, lenkų susidomėjimas didžiausiu mūsų šalies kurortu buvo didžiulis. „Džiugu, kad kaimynai puikiai žino, kur yra Palanga. Galimybe atostogauti mūsų kurorte domėjosi daug pavienių turistų, ypač lenkus domino apgyvendinimo klausimai“, – sakė A. Slaboševičienė.

Anot TIC atstovės, lenkų turistai – labai svarbi rinka Palangai. Svečių iš šios šalies skaičius mūsų kurorte kasmet auga – 2010-aisiais Palangos TIC-e apsilankė 3326 lenkai, 2011-aisiais – 3731. „Iš patirties galima pasakyti, jog gegužės ir birželio mėnesiais į Palangą važiuoja lenkų turistiniai autobusai, o liepą bei rugpjūtį gerokai išauga mūsų kurorte atostogaujančių lenkų šeimų skaičius“, – kalbėjo A. Slaboševičienė. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos senosios gimnazijos geografai praėjusį šeštadienį (sausio 28 d.) vyko į Vilniuje vykusią tarptautinę turizmo parodą „ADVENTUR 2023“, kurioje jie dalyvavo nacionaliniame geografinių žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“.


Rugsėjo 27-ąją visame pasaulyje minima Pasaulinė turizmo diena. Šių metų Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos paskelbta Pasaulinės turizmo dienos tema – „Turizmas – pokyčių ir augimo veiksnys“.


Trečiadienį, balandžio 14 d., skirtingų Seimo frakcijų 36 parlamentarus vienijančios laikinosios – Lietuvos pajūrio bičiulių ir Dzūkijos bičiulių – grupės, Lietuvos kurortų ir kurortinių teritorijų savivaldybių atstovai susijungė kartu spręsti reikšmingus Lietuvos kurortams ir visai valstybei klausimus. Susitikime buvo pristatytas Lietuvos Respublikos kurortų ir kurortinių...


Rugsėjo 27 dieną Lietuvoje švenčiama pasaulinė turizmo darbuotojų diena. Ši diena ypač ypatinga Palangos Turizmo Informacijos centrui, kuris šią savaitę švenčia centro įkūrimo dvidešimtemtį. Palangos TIC direktorė Rasa Kmitienė dėkojo visiems atvykusiems į šventę ir visiems linkėjo kantrybės, ištvermės ir sugebėjimo nuspėti turistų...


Balandžio 5 dieną Baltarusijos sostinėje Minske prasidėjo 20-oji tarptautinė turizmo paroda „Leisure 2017“, kurioje pristatomas ir Palangos kurortas. Paroda truks keturias dienas iki balandžio 8 dienos.


Vasario 10-12 dienomis Palangos kurortas buvo pristatytas Estijos sostinėje Taline.


Balandžio 22-24 d. parodų ir kongresų centre MT Polska, surengtoje tarptautinėje turizmo parodoje Varšuvoje (Lenkija) LATO’16 buvo pristatytas Palangos kurortas. Tai didžiausia tarptautinė turizmo paroda visoje Lenkijoje. Ši paroda suteikia puikią galimybę turizmu besidomintiems Lenkijos gyventojams gauti pasiūlymus vasarai ar savaitgaliams Palangoje.


Praėjusį ketvirtadienį, kovo 31 d., Lenkijos šiaurės-rytų regiono turizmo atstovams pristatytas Palangos kurortas. Suvalkuose (Lenkija) vykęs susitikimas organizuotas LR konsulato Seinuose iniciatyva. Jame be turizmo atstovų dalyvavo LR konsulas Seinuose Vaclav Stankevič bei Suvalkų ūkio ir turizmo rūmų vadovė Elzbieta Niedziejko.


Palanga - turizmo parodoje „Adventur 2014“ Vilniuje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 01 28 | Rubrika: Verslas pinigai

Savaitgalį Vilniuje vykusioje tarptautinėje turizmo, laisvalaikio ir sporto parodoje „ Adventur 2014“ Palanga pristatyta kartu su keliais pajūrio regiono miestais: Klaipėda, Klaipėdos rajonu, Skuodu, Šilute bei Kretinga.


Palangos kurortas pristatytas turizmo parodoje Varšuvoje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 26 | Rubrika: Miestas

Palangos kurortas pristatytas balandžio 20-22 dienomis Lenkijoje, Varšuvoje vykusioje XVII tarptautinėje turizmo ir poilsio parodoje „LATO 2012“. Lietuvai parodoje atstovavo Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA asociacijos, kurortų ir kurortinių teritorijų turizmo informacijos centrai (TIC). Informacija apie Palangą teikta bendrame Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius