Šiandien – paskutinė diena užsiregistruoti TS-LKD kandidatų į Europos Parlamentą reitingavimui. Šarūnas Vaitkus prašo tai padaryti, o vėliau ir balsuoti už jį

"Palangos tilto" informacija, 2023-10-27
Peržiūrėta
3311
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šarūnas Vaitkus
Šarūnas Vaitkus

Palangos meras Šarūnas Vaitkus viešu kreipimusi savo Facebook paskyroje visų prašo registruotis TS-LKD kandidatų į Europos Parlamentą reitingavimui https://demokratijossvente.lt/registracija , o vėliau, patvirtinus jūsų registraciją ir balsuoti už jį, 30-ą saraše. Šiandien yra paskutinė diena registruotis.

„Palangos tiltas“ skelbia visą Š. Vaitkaus įrašą.

„Kreipiuosi į visus, kurie supranta ir pritaria, kaip mums visiems ir kiekvienam iš mūsų yra svarbu mūsų namai bei mūsų kraštas, kuriame Lietuvos regione jie bebūtų, todėl neabejotinai mums rūpi savivaldos plėtra ir žalia šviesa tinkamai regioninei politikai.

Esu įsitikinęs, kad mums labai svarbu, kad ir Briuselis bei Europos parlamentas būtų arčiau mūsų namų, arčiau mūsų regionų ir savivaldos.

Todėl kviečiu ir prašau: 

šiandien, rytoj, poryt ar bet kurią kitą dieną iki ateinančio penktadienio, spalio 27 dienos, paspausti šią nuorodą 

https://demokratijossvente.lt/registracija ,

registruotis dalyvauti balsavime,

lapkričio 11 ir 12 dienomis balsuoti reitinguojant mūsų politinės bendruomenės iškeltų kandidatų į Europos parlamentą abėcėlinį sąrašą,

rinktis numerį 30 bei palaikyti mano kandidatūrą.

Svarbu: registruotis ir dalyvauti reitingavimo balsavime gali ne tik mūsų partijos nariai, bet ir kiekvienas iš Jūsų, jei esate vyresni nei 16 metų ir nepartiniai, t.y. nepriklausote jokiai politinei organizacijai, bet norite palaikyti, Jūsų manymu, tinkamą kandidatą, kuriam simpatizuojate ir kaip žmogui, ir kaip politikui.

Kodėl raginu registruotis ir dalyvauti „Demokratijos šventėje“, balsuoti už mane ir reitinguojant rinktis Nr.30 ?

Kaip žinia, itin daug – net ketvirtadalis – visų mūsų politinės bendruomenės Lietuvos skyrių iškėlė mano kandidatūrą dalyvauti rinkimuose į Europos parlamentą. Būdamas tokio nediduko Lietuvos miesto vadovas sulaukiau tikrai išskirtinio kolegų bendrapartiečių palaikymo ir esu jiems nuoširdžiai dėkingas.

Tai reiškia, jog keičiasi ne tik Palanga, bet ir Lietuva, nes politikos aukštumose norime matyti ir atstovaujančių mažesniems miestams, savivaldai, regionams, tuos, kurie visada yra arčiau žmonių. 

Esu įsitikinęs, kad Europos parlamente tiesiog privalomai būtinas žmogus, kuris praktiškai, o ne teoriškai supranta, kad Lietuva – tai savivaldybės ir regionai, jų problemos ir lūkesčiai, ir kaip svarbu mums tinkamai plėtoti regioninę politiką bei turėti realią naudą. 

Mums labai svarbu, kad Europos parlamente būtų girdima ir Lietuvos regionų pozicija.

Pagal mūsų partijos nuostatus iš 49 galimų kandidatų dalyvauti Europos parlamento rinkimuose po abėcėlinio sąrašo reitingavimo turi likti tik 22. 

Todėl kviečiu dabar registruotis, o lapkričio 11 ir 12 dienomis reitinguojant galimus mūsų partijos kandidatus balsuoti už 30 – ąjį numerį, kuriuo esu pažymėtas, nes Jūs balsuosite už savo namus – už tinkamą atstovavimą mūsų savivaldai, regionams ir pastarųjų galimybių plėtrą.

https://demokratijossvente.lt/

Nuoširdžiai ačiū !

Pagarbiai, Šarūnas Vaitkus“

 

PT info

 

Jūsų komentaras:

Palangiskis 2023-10-25 16:42 (IP: 162.158.222.140)
Demokratijos svente:))))))... Užblokuotas... Block... Nematau jo kreipimosi fcb:)))

Taip pat skaitykite

Kovo 8-ąją Savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus ir vicemeras Rimantas Mikalkėnas sveikino moteris.


Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) politinė bendruomenės “Demokratijos šventėje“ – kandidatų į Europos Parlamentą reitingavime – kurioje Palangos meras Šarūnas Vaitkus iš 49 kandidatų buvo išreitinguotas itin aukštu 10 numeriu, ypač palankūs didžiausio šalies kurorto vadovui buvo keturių savivaldybių TS-LKD skyriai.  Kaip rodo „Palangos tilto“ gauta informacija...


Sekmadienį, lapkričio 12 dieną, Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų politinė bendruomenė bei daugiau kaip trys tūkstančiai jokioms partijoms nepriklausančių, bet aktyvių Lietuvos piliečių dalyvavome “Demokratijos šventėje“ – kandidatų į Europos Parlamentą reitingavime. Visoje Lietuvoje slaptu balsavimu, pildant balsavimo biuletenius, rinkta, kas bus deleguotas oficialiai tapti TS...


Penktadienį, lapkričio 10 dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus dalyvavo penktajame Regionų forume Prezidentūroje. 


Palangos meras Šarūnas Vaitkus viešu kreipimusi savo Facebook paskyroje visų prašo registruotis TS-LKD kandidatų į Europos Parlamentą reitingavimui https://demokratijossvente.lt/registracija , o vėliau, patvirtinus jūsų registraciją ir balsuoti už jį, 30-ą saraše. Šiandien yra paskutinė diena registruotis.


15min.lt paskelbus Palangos mero interviu „Palangos meras: apie iščiustytą kurortą, konservatorių perspektyvas ir Ingridos Šimonytės „vidinį pasaulį“, meras Šarūnas Vaitkus pakvietė visus jį perskaityti ir nepagailėjo pagyrų jį parengusiai žurnalistei. „Konkretūs labai konkrečios žurnalistės klausimai – apie Palangą, regioną, Vyriausybę ir... platesnius vandenis," – sako jis savo įraše Facebook.


Liepos 6-ąją, Valstybės dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma dalyvavo priėmime Prezidentūroje. (NUOTRAUKOS)


„Taip atrodytų naujoji būsimų savivaldybių valdžia, jei tokią įstatymo pataisą  palaimintų Seimas,“ – savo Facebook paskyroje įrašą antradienį, vasario 22 d., paliko Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus antradienį, birželio 22 dieną, kreipėsi į visus Palangos ir Šventosios gyventojus, ragindamas neužmiršti brangiausio turto – savo sveikatos – ir skiepytis nuo koronaviruso.


Vilniaus miesto savivaldybės valdomų sovietinių poilsio namų Palangoje, Vytauto g. 32, nuomos sutarties su UAB „Baltasis tigras“ pratęsimo svarstymas Vilnaus miesto savivaldybės Tarybos posėdyje prieš pat Kalėdas, gruodžio 23 d., įplieskė žiežirbų, o sostinės meras Remigijus Šimašius net žaibavo: „Kas vyksta su tuo pastatu, nepasikuklinčiau pavadinti, yra...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius