Palangos paplūdimyje – analogų neturinti pirties ir SPA šventė

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013-05-20
Peržiūrėta
1892
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos paplūdimyje – analogų neturinti pirties ir SPA šventė

Lietuvos pirties-SPA federacija ir Palangos miesto savivaldybė gegužės 24-26 d. Palangoje organizuoja pirmąjį ir analogų Lietuvoje neturėjusį renginį – Pirties-SPA festivalį „Gintarinė Baltija 2013“ bei III-ąjį Lietuvos vanojimo čempionatą.
Festivalio ir čempionato renginiai vyks ant jūros kranto, specialiai paplūdimyje pastatytose palapinėse, mobiliose pirtyse bei prie I-osios gelbėjimo stoties sumontuotoje stiklinėje kabinoje.
Renginį organizuoja Lietuvos pirties-SPA federacija drauge su Palangos miesto savivaldybe.
Tris dienas truksiančioje šventėje žiūrovų laukia patys įvairiausi pirties ir SPA malonumai. Ant jūros kranto įrengtame mobiliame pirčių miestelyje bus galima pasikaitinti, pasivanoti, išbandyti sveikatinančias pirties procedūras. SPA miestelis vilios masažais, veido kaukėmis, grožio terapija, aromaterapijos procedūromis. Unikalus šios šventės akcentas – pažintis su gintaro panaudojimu grožio ir sveikatos puoselėjimui, specialistų konsultacijos ir galimybė čia pat išbandyti jo poveikį. Veiks grožio ir sveikatinimo priemonių mugė, kurioje bus galima įsigyti pirties reikmenų, tautodailininkų dirbinių, ekologiškų arbatų, muilų ir kt.
Pagrindinis renginio akcentas – šeštadienį ir sekmadienį vyksiantis III Lietuvos vanojimo čempionatas, kuriame savo meistriškumą demonstruos geriausi vantos meistrai, atstovaujantys net kelioms pirties mokykloms.
Čempionato nugalėtojui bus įteiktas ne tik piniginis prizas, bet ir kelialapis į šių metų Europos sportinio vanojimo čempionatą, kuris, galimas dalykas, taip pat vyks Lietuvoje. Čempionatą vainikuos parodomoji programa, kurioje savo meistriškumą demonstruos pripažinti Lietuvos vanojimo meistrai, svečiai iš užsienio.
Renginys, kuriame būtų taip plačiai pristatomos tiek pačios įvairiausios SPA ir sveikatinimo technologijos, tiek unikali šiaurietiškos pirties technika – vanojimas, organizuojamas pirmą kartą ir, tikimasi, jog taps gera tradicija, pritraukiančia žiūrovus ir dalyvius tiek iš Lietuvos, tiek iš viso pasaulio.

 

Jūsų komentaras:

Jūros bangos - nemokamai... 2013-05-21 05:48 (. / IP: 86.100.60.112)
...Kaip visada, apie piniginius įkainius...-nutylima!? O gal ši "pasaulinė" šventė Palangoje teiks paslaugas veltui? -Ar tik, ne patys sau, šventę susigalvojo?... -Bet kuriuo atveju jūra - nemokama-maudykitės iki valiai...

Taip pat skaitykiteJoninių savaitgalį į Palangą poilsiautojus viliojo ne tik Joninių laužai, bet ir jau tradicinis penktus metus organizuotas pirties ir SPA festivalis „Gintarinė Baltija“. Renginiai vyko centriniame paplūdimyje prie tilto, J. Basanavičiaus gatvėje, Jūratės ir Kastyčio skvere bei „Atostogų parke“. Kaip teigė Lietuvos pirties-SPA federacijos prezidentas, renginio...


Kitą savaitę švęsime Jonines – jau tapo tradicija, kad į šios šventės sūkurį įsisukti vėl kviečia Šventoji. Nuobodžiauti tikrai neteks – minint trumpiausią metų naktį bus siūloma daug įvairių pramogų, netgi siekiama rekordo atliekant jogos saulės pasveikinimus. O štai Palangos paplūdimyje ilgąjį savaitgalį vyks jau ketvirtasis pirties-SPA...


Geriausia pirties vanotoja- iš Trakų

"Palangos tilto" informacija, 2015 06 23 | Rubrika: Miestas

Jau trečius metus iš eilės Palanga tapo ne tik vasaros, bet ir pirties bei SPA pramogų sostine. Paplūdimyje, prie tilto ir Basanavičiau gatvėje šurmuliavo pirties ir SPA festivalis „Gintarinė Baltija“.


Nors lietuviški Joninių orai retai lepina šiluma, šis ilgasis savaitgalis Palangoje bus neabejotinai karštas – birželio 20-22 d. J. Basanavičiaus gatvėje ir paplūdimyje prie tilto šurmuliuos jau antrasis pirties ir SPA festivalis „Gintarinė Baltija“.


Palanga įsipareigojo puoselėti pirties tradicijas ir kviečia į išskirtinę šventę

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 06 09 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybė ir Lietuvos pirčių SPA asociacija susitarė bendradarbiauti puoselėjant lietuviškos ir baltų pirties tradicijų išsaugojimą, didinant Palangos kurorto žinomumą ir patrauklumą bei šviečiant visuomenę apie SPA koncepciją bei filosofiją. Bendradarbiavimo sutartį ketvirtadienį pasirašė Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Lietuvos pirties...


Praėjusį savaitgalį su beveik tropiniu karščiu atidariusi vasaros sezoną, Palanga vėl kviečia kaitros ir vandens malonumų mėgėjus. Lietuvos pirties-SPA federacija ir Palangos miesto savivaldybė gegužės 24-26 d. Palangoje organizuoja pirmąjį ir analogų Lietuvoje neturėjusį renginį – Pirties-SPA festivalį „Gintarinė Baltija 2013“ bei III-iąjį Lietuvos vanojimo...


Palangos paplūdimyje – analogų neturinti pirties ir SPA šventė  1

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 05 20 | Rubrika: Miestas

Lietuvos pirties-SPA federacija ir Palangos miesto savivaldybė gegužės 24-26 d. Palangoje organizuoja pirmąjį ir analogų Lietuvoje neturėjusį renginį – Pirties-SPA festivalį „Gintarinė Baltija 2013“ bei III-ąjį Lietuvos vanojimo čempionatą.


Karštos vasaros dienos pirties mylėtojų neatbaidė nuo pirties kančių. Visą savaitgalį Palangoje, Užkanavės gatvėje, buvusioje pionierių stovykloje, buvo įsikūrę pirtininkai. Nors ši stovykla oficialiai priklauso Lietuvos švietimo ministerijai, tačiau klubo „Pirties bičiuliai“ įkūrėjui Kęstučiui Gurevičiui leista joje vykdyti švietėjišką veiklą. Kiekvieną savaitgalį vasaros metu stovykloje...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius