Palangos savivaldybės bei kurorto verslo bendradarbiavimo dėka ukrainiečiai vaikai bus maitinami ir per atostogas

Palangos tiltas, 2022-04-14
Peržiūrėta
1734
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos mokyklose besimokantiems ukrainiečiams moksleiviams iki šio penktadienio popietės bus paskirstyta beveik 1000 kuponų pietauti Velykų atostogų metu. Palangos savivaldybės (T. Zaicevos) nuotr.
Palangos mokyklose besimokantiems ukrainiečiams moksleiviams iki šio penktadienio popietės bus paskirstyta beveik 1000 kuponų pietauti Velykų atostogų metu. Palangos savivaldybės (T. Zaicevos) nuotr.

Palangos miesto savivaldybės bei kurorto Viešbučių ir restoranų asociacijos bendradarbiavimo dėka Ukrainos karo pabėgėlių, apsistojusių kurorte, mokyklinio amžiaus vaikai galės nemokamai maitintis ir Velykų atostogų metu. 

Palangos viešbučių ir restoranų asociacija ne tik sudalyvavo kurorto mero Šarūno Vaitkaus iniciatyva praėjusį savaitgalį surengtoje Ukrainos ir Lietuvos draugystės šventėje, bet ir skyrė karo Ukrainoje pabėgėliams, apsistojusiems Palangoje, pietų kuponus.

„Prasidėjus karui Ukrainoje mus susitikti pakvietė Palangos meras Šarūnas Vaitkus. Jis akcentavo, jog visi kartu susitelkę turime padėti karo Ukrainoje pabėgėliams, tad Palangos verslo pagalba bus nuolat reikalinga. Kurorto viešbučiai negali pasiūlyti savo kambarių pabėgėliams ilgalaikei nuomai, be to, ir žmonėms gyventi reikalingos namų, o ne viešbučių sąlygos, todėl pasvarstę nusprendėme, jog, jei negalime prisidėti nakvyne, padėsime maitinant į Palangą atvykusius nuo karo bėgusius žmones“, – kalbėjo Ingrida Valaitienė, Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos vadovė.

Asociacija už narių lėšas nupirko ir perdavė Palangos miesto savivaldybei 1300 pietų kuponų už 5850 eurų, jie skirti Palangoje apsistojusiems karo Ukrainoje pabėgėliams. 

Gavusieji kuponus galės jiems patogiu metu apsilankyti kurorto kavinės „Rūta“ savitarnos valgykloje „Svetainė“ ir išsirinkti iš dienos pietų patinkančius valgius. Bus pasiūlyta ir sriubos, ir karštas patiekalas pasirinktinai iš trijų ar keturių tądien būsiančių valgiaraštyje, ir gėrimas. 

Palangos savivaldybės administracijos pagalbos karo Ukrainoje pabėgėliams, apsistojusiems Palangoje, koordinacinės grupės sprendimu, kurorto Viešbučių ir restoranų asociacijos padovanoti pietų kuponai jau perduoti miesto mokykloms, kur bus paskirstyti čia besimokantiems ukrainiečiams vaikams. Netrukus prasidės Velykų atostogos ir pabėgėlių vaikai, lankantys mokyklas, nebeturės galimybių nemokamai maitintis ugdymo įstaigose. Tad tokiu būdu bus pasirūpinta, kad moksleiviai ir atostogų metu galėtų nemokamai pietauti. Kiekvienam Ukrainos pabėgėlių mokyklinio amžiaus vaikui bus sudarytos galimybės kavinės „Rūta“ savitarnos valgykloje „Svetainė“ nemokamai maitintis penkias dienas.

Kupono galiojimas laikas nėra ribotas. 

Palangos miesto savivaldybės bei kurorto Viešbučių ir restoranų asociacijos bendradarbiavimo dėka ukrainiečiams moksleiviams iki šio penktadienio popietės bus paskirstyta beveik 1000 kuponų, likusioji dalis bus perduota neįgaliems pabėgėliams, mamoms su kūdikiais, tiems, kurių finansinė padėtis ypač sudėtinga, o taip pat palikta tokios pagalbos reikalingiems naujai atvykusiems ukrainiečiams.

Šio ryto duomenimis, Palangos mokyklose mokosi 186 mokyklinio amžiaus vaikai iš Ukrainos, iš viso Palangoje apsistojo 781 karo pabėgėlis. 

Paremti Palangoje apsistojusius ukrainiečius galite ir kiekvienas iš Jūsų. Tai galima padaryti pervedant lėšas į specialią BĮ „Palangos socialinių paslaugų centras“ paramos sąskaitą Nr. LT64 7180 6000 0313 0554, mokėjimo nurodymo paskirtyje įrašant „Parama ukrainiečiams Palangoje“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


„Kodėl už savivaldybių ir valstybių lėšas pastatyti objektai turi pereiti į privačias rankas ir kas nenorėtų turėti verslo, kur nereikia investuoti?“ – retorinį klausimą kėlė Palangos meras Šarūnas Vaitkus. 


Palangos miesto savivaldybės bei kurorto Viešbučių ir restoranų asociacijos bendradarbiavimo dėka Ukrainos karo pabėgėlių, apsistojusių kurorte, mokyklinio amžiaus vaikai galės nemokamai maitintis ir Velykų atostogų metu. 


Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Palangos kurorto verslo skyrius šiemet švenčia savo 20-metį. „Profesinis mokymas Lietuvoje išgyvena tikrą atgimimą. Tą liudija kasmet vykstančio bendrojo priėmimo rezultatai bei augantis stojančiųjų skaičius. Didžiausias ir populiariausias Lietuvoje – Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, kuris turi ir...


Antradienį, vasario 4 d., Palangos miesto bendruomenei pristatyta 2019 m. Klaipėdos apskrities policijos bei Palangos miesto policijos veiklos ataskaita.


Pernai Palangos kredito unija (PKU) išdavė paskolų dviem milijonais litų (580 tūkstančiais eurų) daugiau nei 2013 metais. Tai – ne tik Palangos verslo geros sveikatos požymis, bet taip pat ir ženklas, kad PKU palangiškiams yra patikima kredito įmonė. „Ypač džiugina, kad tai pavyko pasiekti unijai prisitaikius prie priežiūrą vykdančio Lietuvos centrinio banko griežtų...


Praėjusį penktadienį Palangos miesto savivaldybės merą Šarūną Vaitkų aplankė Ukrainos Zaporožės miesto šiuolaikinės choreografijos teatro „Feniks“ vadovė Snežana Lobodiuk ir VšĮ „Žalioji akademija“ direktorius Gintautas Mieleika, kurie padėkojo miesto vadovui, kad šis tapo Palangoje kovo 26-27 dieną vykusio projekto „Vienu ritmu....


2013 m. kovo 14 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje pasirašyta šios didžiausios Lietuvos koncertinės įstaigos ir Palangos miesto savivaldybės bendradarbiavimo sutarti


Praėjusį ketvirtadienį ir penktadienį Palangoje lankėsi Lenkijos miesto Ustkos savivaldybės, su kuria dar 2006-aisiais metais pasirašyta dviejų miestų bendradarbiavimo sutartis, delegacija, kurios sudėtyje buvo Ryszard Kwiatkowski, Ustkos miesto savivaldybės mero pavaduotojas, Teresa Świeboda, Ustkos miesto savivaldybės tarybos narė, Piotr Wójcik, Ustkos miesto savivaldybės tarybos narys...


Palangoje, jos „auksinėje“ vietoje, paplūdimyje prie tilto, prekybos paviljonų vietų atidavimas ne pagal didžiausią konkurse pasiūlytą sumą, o pagal tai, kas prie prekyvietės pasiūlys geriausią sporto ar neįgaliųjų reikmes tenkinančią programą, jau seniai įplieskė kurorto verslininkų ir politikų (ar teisingau – politikų – verslininkų) ginčus ir svaidimusis kaltinimais korupcija. Nors abi...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius