Palangos senajai gimnazijai suteikta „Erasmus+“ akreditacija

Palangos tiltas, 2024-02-01
Peržiūrėta
981
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos senajai gimnazijai suteikta „Erasmus+“ akreditacija

Mūsų miesto gimnazijai suteikta „Erasmus+“ akreditacija iki 2027 metų, užtikrinanti pastovų kasmetinį finansavimą, laisvesnį bendradarbiavimo partnerių pasirinkimą bei didesnes mokymo ir mokymosi galimybes.  

„Erazmus“ akreditacijos pažymėjimas patvirtina, kad ją gavusi organizacija atitinka Europos Komisijos keliamus standartus, yra pajėgi organizuoti kokybiškas mobilumo mokymosi tikslais veiklas ir laikytis „Erazmus“ kokybės standartų mobilumui. Todėl iki 2027 metų, kol galios ši akreditacija, Gimnazijos mobilumo veiklos galės būti finansuojamos supaprastinta tvarka ir Gimnazijai nebereikės teikti atskirų išsamių paraiškų dėl finansavimo. Svarbu ir tai, kad įstaiga pati galės rinktis partnerius, su kuriais norės bendradarbiauti.

Šiais metais akreditacijai buvo pateiktos 96 bendrojo ugdymo mokyklų paraiškos, iš kurių akredituotos 57 mokyklos, viena iš jų – Palangos senoji gimnazija.

Akredituotos organizacijos gali naudotis tokiais privalumais: kurti savo strategiją, nusistatyti tikslus, kasmet naujai mobilumo veiklai užsitikrinti pastovų „Erasmus+“ finansavimą, pasinaudoti galimybe išbandyti naują veiklą ar bendradarbiavimą su naujomis organizacijomis-partnerėmis, neteikiant naujos paraiškos. Stabilus finansavimas Gimnazijai suteiks galimybę sutelkti dėmesį į ilgalaikius tikslus bei investuoti į ateitį. Mobilumo veiklą galima pradėti įgyvendinti palaipsniui, stabiliai ir užtikrintai stiprinant mokymo ir mokymosi Gimnazijoje kokybę. 

Dokumentus akreditacijai ruošė ir pateikė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolita Vaičiulienė ir biologijos mokytoja Daiva Urbštienė.

Palangos senosios gimnazijos informacija

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiandien, vasario 24 d., 15 val., Palangos arenoje Palangos „Olimpas“ susitinka su Šakių „Vyčiu-VDU“. Su pavojingu varžovu, kuriam šį sezoną namų arenoje olimpiečiai kartą yra pralaimėję. Be to, tai rungtynės, kuriose palangiškiai gali užsitikrinti pirmą vietą reguliariajame NKL sezone. Rungtynių metu arenos prekyvietėje bus galima įsigyti „Olimpas“ marškinėlius. Bilietus galima...


Mūsų miesto gimnazijai suteikta „Erasmus+“ akreditacija iki 2027 metų, užtikrinanti pastovų kasmetinį finansavimą, laisvesnį bendradarbiavimo partnerių pasirinkimą bei didesnes mokymo ir mokymosi galimybes.  


Marijampolietės dailininkės Ievos Voroneckytės ir skuodiškės tautodailininkės- karpytojos Elvitos Šeputaitės kūrybinis tandemas palangiškius ir kurorto svečius vėl pradžiugino nuostabiu, akį glostančiu karpiniu ant sienos – šįkart jis gimsta ant Vytauto g. 81 namo sienos. Palangos senosios gimnazijos lituanistai ir lituanistės. Per šimtmetį jų buvo ir yra daug bei stiprių, ryškių, nepamirštamų net tada, kai užveria mokyklos duris.


Per 100 metų Palangos senajai gimnazijai vadovavo 18 direktorių, iš kurių vienas, pats pirmasis, šias pareigas ėjo laikinai. 


Palangos senoji gimnazija ir jos direktoriai

Palangos senosios gimnazijos inf, 2022 10 01 | Rubrika: Miestas

Per 100 metų Palangos senajai gimnazijai vadovavo 18 direktorių, iš kurių vienas, pats pirmasis, šias pareigas ėjo laikinai. Pirmuoju Palangos tuometės vidurinės mokyklos laikinuoju direktoriumi visai neplanuotai tapo mokytoju čia įdarbintas palangiškis poetas, dramaturgas, vertėjas, rašytojas ir žurnalistas Juozas Butkus. Ši garbė jam atiteko tik todėl, kad paskirtasis Mečislovas Mačernis į...


Spalio 6 dieną Klaipėdos apskrities vyriausiame policijos komisariate vyko antrasis teisinių žinių konkurso ,,Temidė” etapas. Sėkmingai įveikę pirmąjį ,,Protų mūšį“, tolesniame konkurso etape Palangos senajai gimnazijai atstovavo IIIC klasės mokiniai Aistė Daugytė, Greta Valentinavičiūtė, Ovidijus Šeputis, Arijus Donskovas ir Danielius Sauseris.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Gimnazistams nuskambėjo paskutinis skambutis

„Palangos tilto“ informacija, 2011 05 30 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį Lietuvos gimnazijos ir vidurinės mokyklos paskutinio skambučio švente atsisveikino su savo abiturientais. Šiemet mokyklas baigia 40 544 abiturientų. Palangos senajai gimnazijai pamoti turėtų 205 abiturientai, žinoma, sėkmingai išsilaikę egzaminus. Praėjusiais metais gimnaziją baigė 175 abiturientai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius