Palangos „Shodan“ mokyklos karatistė Julija Balčiūtė tobulinosi tarptautinėje stovykloje

"Palangos tilto" informacija, 2020-09-01
Peržiūrėta
379
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos „Shodan“ mokyklos karatistė Julija Balčiūtė tobulinosi tarptautinėje stovykloje

Vasaros pabaigoje vyko didžiausias Lietuvos Kyokushin Karate renginys – tarptautinė stovykla. Ši stovykla ypatinga tuo, kad treniruotes veda aukščiausius DAN turintys Lietuvos meistrai, jie dalijasi savo žiniomis, bei patarimais. Stovyklos pabaigoje karatistai galėjo laikyti aukštesnių diržų kvalifikacinius egzaminus, kuriems ruošėsi treniruočių metu, taip pat savarankiškai – namuose. Šioje stovykloje dalyvavo karatistai iš visos Lietuvos, taip pat ir Palangos „Shodan“ mokyklos perspektyvioji Julija Balčiūtė. Julija treniruojasi „Shodan“ mokykloje, stovykloje dalyvavo tam, kad pagerinti savo žinias, įgūdžius, įgyti daugiau patirties. Ji yra Lietuvos Kyokushin Karate suaugusiųjų rinktinės narė ir šiais metais dalyvaus Europos čempionate, kadangi rugpjūtį nevyko treniruotės, tad stovykla buvo puikus pasirinkimas fiziniam pasiruošimui gerinti, bei naujų žinių kaupimui.
Rugsėjo 3-4 d. prasideda naujas treniruočių sezonas, Karate mokykla „Shodan“ kviečia visus norinčius prisijungti ir tobulėti kartu.

Shodan info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vasaros pabaigoje vyko didžiausias Lietuvos Kyokushin Karate renginys – tarptautinė stovykla, kurioje dalyvavo ir karatistai iš Palangos.


Grupelė Palangos moksleivių praėjusį mėnesį dalyvavo jau tradicine tampančioje dviejų dienų jaunimo stovykloje “Visraktis”, kurioje susipažino su savanoryste bei jos galimybėmis savo mieste, savanorio teisėmis bei pareigomis, žaidė situacijų bei sąmoningumos žaidimus.


Rugsėjui įpusėjus mūsų mieste susirinko grupelė jaunų žmonių ne tik iš Palangos, bet ir iš uostamiesčio. Su dvylika mūsų krašto jaunuolių stovykloje „Visraktis“ savanoriavimo patirtimi dalijosi ne tik palangiškiai, bet ir svečiai iš Kauno, iš Nacionalinės savanoriškos gelbėjimo tarnybos „Voluntarius LT“.


Vasario 10-12 dienomis Palangos kurortas buvo pristatytas Estijos sostinėje Taline.


Šią savaitę darželiai ir pradinės mokyklos jau skelbia ilgai lauktų atostogų pradžią. Tačiau ne visi vaikai turi senelius, pas kuriuos gali praleisti nerūpestingas atostogas, o didžioji dalis tėvelių taip pat neturi galimybės būti su vaiku namie, tad kyla klausimas – kur dėti vaiką vasaros metu, jei jis dar per mažas būti vienas namie? Viena iš išeičių –...


Balandžio 22-24 d. parodų ir kongresų centre MT Polska, surengtoje tarptautinėje turizmo parodoje Varšuvoje (Lenkija) LATO’16 buvo pristatytas Palangos kurortas. Tai didžiausia tarptautinė turizmo paroda visoje Lenkijoje. Ši paroda suteikia puikią galimybę turizmu besidomintiems Lenkijos gyventojams gauti pasiūlymus vasarai ar savaitgaliams Palangoje.


Gegužės 30-31 dienomis Šventojoje jaunimo judėjimas „Aš esu kultūra“ kartu su aktyviu Palangos jaunimu suorganizavo stovyklą Lietuvos jaunimui. Dvi dienas stovyklavietėje 55 jaunuoliai iš įvairių Lietuvos kampelių stengėsi pažinti save, sužinojo, kaip svajoti, kad visi troškimai išsipildytų bei išmoko, kaip sunkų rytą pradėti žvaliai bei...


Neseniai šalia Šventosios esančioje „Raganės“ stovykloje vyko didžiausia Lietuvoje tarptautinė vasaros sporto stovykla. Lietuvos karate kyokushin federacijos organizuojamoje tarptautinėje stovykloje per tris pamainas savo jėgas išbandė ir kvalifikaciją kėlė 600 kyokushin karate sportininkų.


Smurtavo stovykloje

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 08 13 | Rubrika: Kriminalai

Šventojoje įsikūrusi asociacijos „Jūrų šaulys” sukarinta vaikų stovykla Palangos policijos pareigūnams sukėlė netikėtų rūpesčių. Dėl įvykių stovykloje per dvi dienas pradėti net trys ikiteisminiai tyrimai. Kurorto policijai teks tirti stovykloje užfiksuotus du smurto atvejus ir greičiausiai su jais susijusį turto sugadinimo faktą. Iš pradžių...


Italų rengtoje stovykloje dalyvavo ir palangiškiai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 08 23 | Rubrika: Miestas

Praėjusią savaitę Klaipėdoje vyko vieno garsiausių pasaulio futbolo klubų „AC Milan“ iš Italijos, vaikų futbolo stovykla „AC Milan Junior Camp“. Treniruotes stovykloje vedė treneriai iš Italijos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius