Palangos Shodan sportininkai „IPPON CUP 2022“ varžybose

Palangos tiltas, 2022-03-25
2019

Kovo 13 dieną Vilniuje vyko vienos didžiausių varžybų „IPPON CUP 2022“, kuriose sėkmingai dalyvavo Palangos kiokušin karate klubo „Shodan“ sportininkai.

U14 amžiaus -50 kg svorio kategorijoje Rugilė Krajinskaitė ketvirtfinalyje laimėjo prieš bendraklubę G. Paulauskaitę, pusfinalyje nugalėjo taip pat bendraklubę G. Latviūnaitę. Finale Rugilė stipriais rankų smūgiais įveikė T. Garnytę (Seiken) ir tapo čempione.

+60 kg svorio kategorijoje Natalija Vitkutė ketvirtfinalyje laimėjo prieš O. Beliukevičiūtę (Aru), pusfinalyje nugalėjo bendraklubę G. Bendinskaitę, finalinėje kovoje užtikrintai įveikė bendraklubę E. Majer ir tapo čempione.

Vicečempionais tapo: Gustas Serepinas, Gustas Nenartavičius, Greta Vaitekūnaitė, Airidas Tarnys, Emilis Miceika.

3 vietą iškovojo: Gabija Latviūnaitė, Simonas Kornišinas, Edgar Poliščiuk, Aras Barzdžius, Martynas Miceika, Enrikas Janušonis, Joris Macas.

Treneriai Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis džiaugiasi auklėtinių pasiekimais ir jų ryžtu toliau tobulėti.

Šių metų lapkričio 11 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos šalies moksleivių kiokušin karatė taurės varžybos.

Šių metų spalio 29 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos šalies moksleivių kiokušin karatė taurės varžybos.

Kovo 26 dieną Kėdainiuose vyko Lietuvos Kata čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo sportininkai iš Palangos karate kiokušin mokyklos „Shodan“. Karatistai iškovojo 2 aukso, 2 sidabro ir 3 bronzos medalių.

Spalio 23 dieną Kėdainiuose vykusiose Moksleivių taurės varžybose dalyvavo ir vyresni Palangos Karate Kyokushin klubo „Shodan“ sportininkai, kurie parsivežė ne vieną prizininko medalį.

Spalio 24 dieną Kėdainiuose įvyko Lietuvos Karate Kyokushin federacijos organizuojamos – moksleivių taurės varžybose. Šiose varžybose dalyvavo jaunieji Palangos „Shodan“ mokyklos sportininkai, kurie parodė ryžtą ir atkaklumą kovų metu.

Tęsiasi 2015–2016 metų Lietuvos mokyklų žaidynės. Stipriausia Palangos miesto mažojo futbolo 5x5 komanda, kurią sudaro „Baltijos“ pagrindinės mokyklos mokiniai, (gim. 2002 m. ir jaunesni), sėkmingai dalyvavo ir zoninėse varžybose. Rungtyniaudami prieš Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos (0:0), Klaipėdos P. Mašioto progimnazijos (4:2), Kretingos...

Į Vilniaus uždarų patalpų maniežą suvažiavo jaunieji sportininkai iš visos Lietuvos. Tarp jų buvo ir du Palangos miesto lengvaatlečiai, išsikovoję teisę dalyvauti šiose finalinėse varžybose.

„Atleto“ sportininkai – Lietuvos čempionai bei prizininkai

„Palangos tilto“ informacija, 2013 10 10 | Rubrika: Sportas

Spalio 5 d. Kaune vyko atviros Lietuvos fitneso ir kultūrizmo federacijos taurės pirmenybės. Jose dalyvavo 68 sportininkai iš visų mūsų šalies miestų.

Liepos 12-ąją Palangos centriniame stadione gausus būrys sportininkų iš visos Lietuvos susitiko Lietuvos mokinių lengvosios atletikos taurės varžybose. Jose savo jėgas išbandyti panoro net 26 miestų ir rajonų komandos. Palangiškių komandai atstovavo 5 sportininkai.