„Palangos šilumos tinklai“ turi naują vadovą

„Palangos tilto” informacija, 2013-12-12
Peržiūrėta
2519
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

T. Jurgutis.
T. Jurgutis.

Pirmadienį įvyko konkursas bendrovės „Palangos šilumos tinklai“ direktoriaus pareigoms užimti.
Kaip „Palangos tiltui“ sakė „Palangos šilumos tinklų“ stebėtojų tarybos pirmininkas, miesto Tarybos narys Albinas Stankus, konkursui dokumentus pateikė trys pretendentai.
„Kadangi viena iš pagrindinių sąlygų kandidatams į bendrovės „Palangos šilumos tinklai“ direktoriaus pareigas buvo aukštasis inžinerinis išsilavinimas bei darbo patirtis su energetika susijusiose įmonėse, du pretendentai iškart „atkrito“, – sakė A. Stankus.
Keliamus pretendentui reikalavimus atitiko tik vienas iš pretendentų – individualios įmonės Kretingoje „Elektroomas“ vadovas Tomas Jurgutis, ilgą laiką buvęs akcinės bendrovės „VST“ Klaipėdos miesto skyriaus viršininkas bei bendrovės „LESTO“ Vakarų regiono klientų aptarnavimo skyriaus direktorius.
Teigiamai buvo įvertinta ir jo pateiktoji programa, tad T. Jurgutis vienbalsiai patvirtintas UAB „Palangos šilumos tinklai“ direktoriumi.
Priminsime, jog T. Jurgutis poste pakeis nuo 2011-ųjų rugsėjo penktosios po laimėto konkurso į direktoriaus pareigas bendrovei vadovavusį Rimantą Gliožerį.
Priminsime, jog šiuo metu „Palangos šilumos tinkluose“ šios bendrovės tinklalapyje skelbiama, kad įmonėje dirba šeši darbuotojai: direktorius, vyr. finansininkė, inžinierius – šilumininkas bei trys šilumininkai – vadybininkai.
2013-ųjų metų I-ojo ketvirčio duomenimis, bendrovės direktoriaus vidutinis mėnesio darbo užmokestis bruto siekė 3 tūkst. 200 Lt, vyr. finansininkės – 2 tūkst. 880 Lt, inžinieriaus šilumininko – 2 tūkst. 33,33 Lt, vadybininko šilumininko – 1 tūkst. 736,46 Lt.
 

Jūsų komentaras:

Palangiškis 2013-12-15 19:32 (IP: 78.61.204.18)
Po....ui tam mūsų merui palangiškiai.Svarbu Vilniuj sėdintiems įtikti irprieš rinkimus mus prisiminti.Na tokio klapčiuko,kaip Vaitkus dar nesu matęs.Matyt kažkada gerai išmoko tarnauti ir nugaras trinti...

Jonas 2013-12-13 15:12 (IP: 78.61.51.119)
Idomu, kodėl ponas buvo atleistas iš LESTO ?

„KRETINGA RŪLIT" 2013-12-13 14:54 ([email protected] / IP: 86.100.11.141)
Na mūsų meras tiesiog šaunuolis. Pagyrimai - 10 balų.Siūlymas merui - žinok, dar toj įstaigoj liko 5 palangiškiai - ir juos tuoj pat keisk į kretigiškius, karteniškius ir t.t.

xxx 2013-12-13 09:45 (IP: 82.135.209.244)
Dar vienas Kretingiškis,iš Lesto ir VST išmestas kaip musė iš barščių, lyg mes Palangoj savų žmonių neturim, didinkim Palangos bedarbių skaičių priimdami iš kitų miestų įvairius tipelius (Kretinga, Pagėgiai, Šiauliai ir dar kai kai kurių miestų)

Taip pat skaitykite

Informuojame, kad paskelbtas konkursas Palangos miesto rinkliavų centro direktoriaus pareigoms užimti


Vienas iš šilumos kainą apsprendžiančiųjų faktorių yra biokuro kaina, kurį perkame per BALTPOOL biržą. Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba (VERT) rugsėjo pradžioje savo tinklapy paskelbė, kad per metus biokuro kaina biržoje didėjo 19,8 procento. Ko tikėtis Palangos šilumos vartotojui? Apie tai „Palangos tiltas“ kalbėjosi su UAB „Palangos šilumos tinklai“ direktore Giedre Juršėne.


UAB „Palangos šilumos tinklai“ informuoja, kad hidraulinių bandymų metu gegužės 6 d. trūko magistralinis šilumos energijos tiekimo vamzdis. Avarija įvyko ties Gintaro g. 46 pastatu.


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) nustatė UAB „Palangos šilumos tinklai“ šilumos bazinę kainą naujam 3 metų reguliavimo periodui – 5,19 ct/kWh be PVM, t. y. 0,8 proc. didesnę, palyginus su šiuo metu taikoma (5,15 ct/kWh be PVM).


„Palangos šilumos tinklai“ turi naują vadovą  4

„Palangos tilto” informacija, 2013 12 12 | Rubrika: Miestas

Pirmadienį įvyko konkursas bendrovės „Palangos šilumos tinklai“ direktoriaus pareigoms užimti.


Apie daugiabučių namų šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojų pasirinkimą „Palangos tiltas“ kalbėjosi su UAB „Palangos butų ūkis“ atstovu Jevgenij Sakovskiu


Šildymo sezonas pasibaigė, bet UAB „Palangos šilumos tinklai“ jau pradeda ruoštis naujam šildymo sezonui. Užpernai įsigaliojus Šilumos įstatymo dėl šilumos tiekėjo ir šilumos punktų priežiūros atskyrimo pasikeitimams, UAB „Palangos šilumos tinklai“ jau penkis mėnesius, nuo gruodžio 1-osios, rūpinasi kurorto...


Pirmadienį miesto savivaldybės Kontrolės komitetas, apsvarstęs kontrolierių tarnybos pateiktas  UAB „Palangos šilumos tinklai“ audito išvadas, joms pritarė.


Kurorto valdžia, apsvarsčiusi ir pritarusi trijų dešimčių Savivaldybės įmonių vadovų  ataskaitoms, vienintelei UAB „Palangos šilumos tinklai“ vadovo veiklos ataskaitai nepritarė.


Savivaldybės uždaroji akcinė bendrovė „Palangos šilumos tinklai“ yra pagal sutartį išnuomoto turto UAB „Litesko“ valdytoja. Miesto savivaldybės Kontrolierių tarnyba, atlikusi bendrovės auditą, konstatavo, kad įmonės vadovybė neteisingai sudarė finansinę atskaitomybę bei pateikė klaidingą informaciją. Taip pat nustatyta, kad įmonė dirba nuostolingai bei jos veikloje yra nemažai ...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius