Palangos talentas 12-ąjį gimtadienį šventė scenoje

Palangos tiltas, 2017-03-13
Peržiūrėta
2405
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Akordeonistas Mantas Leonardo Lizzi– 1 vietos laimėtojas konkurse Vienoje (Austrija)
Akordeonistas Mantas Leonardo Lizzi– 1 vietos laimėtojas konkurse Vienoje (Austrija)

Malonus sutapimas: Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos akordeonistas Mantas Leonardo Lizzi 12-ą gimtadienį šventė grodamas scenoje. Ir ne bet kur: Austrijos sostinėje Vienoje vyko tarptautinis akordeonistų konkursas VAMO.
Penkiose amžiaus kategorijose varžėsi akordeonistai iš Lenkijos, Čekijos, Kroatijos, Vengrijos, Austrijos ir Lietuvos. Šventinis Manto grojimas buvo įvertintas aukščiausiais balais ir pelnyta pirma vieta. Pergalės taurę įteikė VAMO asociacijos prezidentė Marianne Klicka.
Pasivaikščiojome po jau kvepiančią pavasariu Vieną. Įveikėme 343 laiptelius ir pakilome į šv. Stepono katedrą. Pasižvalgę iš katedros bokšto, edukacinę išvyką baigėme Vienos operos teatre žiūrėdami F. Ashton‘s baletą „La Fille mal gardee“. Nuostabiai grojantis orkestras, geri šokėjai, lengvas baleto turinys, spalvingi rūbai keletui valandų leido užsimiršti, kad laukia konkursinis grojimas.
Vienos konkursu tik prasidėjo 2017m. maratonas: vyksime į konkursus Lietuvoje, Latvijoje, Bosnijoje ir Hercogovinoje, Italijoje.
Linkiu Mantui ištvermės, kantrybės ir sėkmės!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kostancija Strikienė, ilgametė Meno mokyklos pedagogė, kuri gyvenimo saulėlydyje gyvena Palangos senelių globos namuose, švenčia savo 91-ąjį gimtadienį.


Po kelerių metų pertraukos į meno uostą grįžo marinos, vasariškai nusiteikusių meno mylėtojų žvilgsniai krypo į fotografijos žanrą, didelio populiarumo sulaukė netikėtai meno rinkos scenoje pasirodę tapytojo Antano Gudaičio (1904–1989) kūriniai. 


Didžioji pavasario šventė – šv. Velykos – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė, o vienas iš reikšmingiausių šios šventės simbolių – kiaušinis, simbolizuojantis gyvybės atsiradimą. Šv. Velykoms skirti renginiai kurorte jau prasidėjo ir tęsis iki pat Prisikėlimo šventės. Kokie yra nauji šių metų šv. Velykų švenčių akcentai? 


Palangos baseinas kovo 1-ąją šventė savo trečiąjį gimtadienį. Kaip ir dera tokiai progai, buvo supjaustytas didelis tortas, baseinas išgirdo daug sveikinimų ir pagyrų.


Palangos baseinas šventė pirmąjį gimtadienį

"Palangos tilto" informacija, 2020 03 02 | Rubrika: Miestas

Praėjusį sekmadienį, kovo 1 d., Palangos baseinas šventė savo pirmąjį gimtadienį.


Palangos globos namai šeštadienį, gruodžio 21 d., atšventė 25-ąjį gimtadienį.


Palangos gyventojai galės Palangos koncertų salėje prieš didžiąsias metų šventes galės išvysti ir palangiškį, akordeono virtuozą Mantą Leonardą Lizzi.


Malonus sutapimas: Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos akordeonistas Mantas Leonardo Lizzi 12-ą gimtadienį šventė grodamas scenoje. Ir ne bet kur: Austrijos sostinėje Vienoje vyko tarptautinis akordeonistų konkursas VAMO.


„Bočiai” šventė „Kalatinio” 50 metų gimtadienį  1

Irena Neniškytė, ansamblio dalyvė, 2013 04 29 | Rubrika: Kultūra

Palangos tautinių šokių ansamblis „Bočiai” buvo pakviesti į Šiaulių tautinių šokių ansamblio „Kalatinis” gimtadienio šventę „50 metų šokio sūkuryje”. Abu ansambliai – tarsi broliai dvyniai. Jie bendraamžiai, abu turi ne tik šokėjų, bet ir instrumentines bei vokalo grupes, dalyvauja įvairiuose festivaliuose...


Gaivus pavasario dvelksmas „atskraidino“ Palangos kultūros centro šokių grupės „Banguolis“ 15-tąjį gimtadienį. Į šį, anot renginio vedėjo Nerijaus Stasiulio, „paaugliuką“ jubiliejinį kolektyvo koncertą, Senojoje gimnazijoje, atvyko tautinių šokių kolektyvai – Žiežmarių „Skaisgija“ (vadovas Stanislovas Vaitkevičius)...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius