Pasaulinę turizmo dieną Palangos turizmo informacijos centras kviečia praleisti naudingai ir įdomiai!

Palangos tiltas, 2022-09-22
Peržiūrėta
1121
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pasaulinę turizmo dieną Palangos turizmo informacijos centras kviečia praleisti naudingai ir įdomiai!

Kviečiame Jus į renginius:

Rugsėjo 27 d.

11.00 val. Orientacinis pažintinis žaidimas ,,Vandenų kultūrinė atmintis Palangoje".

Pradžia: prie Palangos turizmo informacijos centro. Dalyviai ieškos objektų: fontanų, skulptūrų, statinių, susijusių su vandeniu, ir atliks užduotis. Tai skatins pažinti Palangą ir jos kultūrinį palikimą. Rezultatų aptarimas - Palangos gintaro muziejuje (Vytauto g. 17, Palanga). Trukmė: 2 - 2,5 val.

15.00 val.Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus (Vytauto g. 23A, Palanga) kviečia į ekskursiją „Kumpelninkai“ tarpukario Palangoje“

16.00 val. Ekskursija ,, Prūsų mėlis“ – lankysime naujausią juvelyrės Neringos Poškutės parodą 

Palangos gintaro muziejuje (Vytauto g. 17, Palanga). Renkamės muziejaus hole.  Trukmė: 30 min.

17.00 val. Ekskursija dviračiais ,,Palanga 1921 – nauja siena per daržus“ . Sužinosime kas Palangoje įvyko 1921 metais. Aplankysime su tais įvykiais susijusias vietas. 

Pradžia: prie Palangos parko centrinių vartų (Vytauto g. 15, Palanga). Trukmė: 2 – 2,5 val.

 

Rugsėjo 28 d.

11.00 - 13.00 val. Antano Mončio namai – muziejus (S. Daukanto g. 16, Palanga) kviečia aplankyti ekspoziciją nemokamai.

 

Visi renginiai nemokami, informacija ir registracija tel. 8 674 37100, 8 460 48811,

 el.p. [email protected]

Palangos turizmo informacijos centre, Vytauto g. 94, Palanga

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Rugsėjo 27-ąją visame pasaulyje minima Pasaulinė turizmo diena. Šių metų Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos paskelbta Pasaulinės turizmo dienos tema – „Turizmas – pokyčių ir augimo veiksnys“.


„Surink Lietuvą“ kartu su Palangos turizmo ir informacijos centru pristato jau trečiąjį „Surink Lietuvą“ proginį magnetuką. O proga, šįkart, išties įdomi, daugeliui gal net negirdėta: Šiais metais Palanga švenčia 100 metų prijungimo prie Lietuvos jubiliejų.


Rugsėjo 27 dieną Lietuvoje švenčiama pasaulinė turizmo darbuotojų diena. Ši diena ypač ypatinga Palangos Turizmo Informacijos centrui, kuris šią savaitę švenčia centro įkūrimo dvidešimtemtį. Palangos TIC direktorė Rasa Kmitienė dėkojo visiems atvykusiems į šventę ir visiems linkėjo kantrybės, ištvermės ir sugebėjimo nuspėti turistų...


Palangos turizmo informacijos centras kviečia naudingai ir įdomiai praleisti Pasaulinę turizmo dieną. Šia proga rugsėjo 27-28 dienomis kurorte vyks nemažai renginių, ir visi jie - nemokami.    


Lietuvoje nerasime miesto ar miestelio be žydų kultūros ženklų. Palangoje žydai gyveno nuo XV a. antrosios pusės. 1487 m. Palangoje jau veikė žydų laidojimo brolija Chevra Kadiša, todėl šis faktas leidžia teigti, kad miestelyje jau buvo žydų bendruomenė. XVII a. žydai sudarė nemažą Palangos gyventojų dalį, jie savo darbais stengėsi nedidelę gyvenvietę paversti klestinčiu miestu.


Praėjęs šeštadienis buvo ypatingai dosnus Palangos turizmo informacijos centrui. Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos tradiciškai apdovanojo šių metų turizmo projektus Lietuvoje, o Palangos turizmo informacijos centras už nuveiktus darbus gavo nominaciją kaip sėkmingiausiai 2010 metais dirbęs turizmo informacijos centras. Apdovanojimus taip pat gavo „Palangos linas“...


Palangos turizmo informacijos centras pagaliau taip pat sulaukė geresnių darbo sąlygų. Pagal ES vykdomą projektą „Palangos Turizmo informacijos centro infrastruktūros plėtra“ buvo padidintos turizmo informacijos centro patalpos ir padarytas remontas. „Anksčiau dirbdavome 40 kvadratinių metrų patalpose ir vietos buvo labai mažai, ypač vasaros metu, kuomet į centrą sugužėdavo daug turistų....


Antrąją  dešimtmetį sėkmingai veiklą vystančios ir į erdvesnes patalpas persikėlusios  viešosios įstaigos Palangos turizmo ir informacijos centro laukia permainos.  Miesto valdžios planuose – numatyta pertvarkyti viešąją įstaigą į biudžetinę bei patvirtinti jos nuostatus. Nors svarių argumentų, kodėl reikia išlaikyti įstaigą iš biudžeto, taip ir nėra.


Palangos miesto savivaldybės kontrolierių tarnyba, atlikusi VšĮ „Palangos turizmo informacijos centras“ finansinį auditą, reikšmingų pažeidimų įstaigos veikloje nenustatė. Konstatuota, kad 2009 metais, lyginant su 2008 metais pajamų gauta 50,2 tūkst. litų mažiau. Sumenko pajamos už teikiamas apgyvendinimo paslaugas, už ekskursijų aptarnavimą bei už reklamą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius