Pasiūlymai Jums plėtojant smulkųjį verslą

Palangos tiltas, 2020-08-07
Peržiūrėta
219
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pasiūlymai Jums plėtojant smulkųjį verslą

Kiekvienas, norintis turėti savo verslą, privalo nuo kažko pradėti. Reikia sukurti pavadinimą, nuspręsti ką ir kaip darysite, kaip pritrauksite klientų, subursite žmones, kiek investuosite. Daugelis sprendimų išties nėra lengvi, reikia nemažai planuoti, apgalvoti, neretai rizikuojama ką nors prarasti. Turbūt kiekvienam naujam verslininkui praverstų bent keletas patarimų, kaip jį plėtoti. Tad štai Jums pasiūlymai, pagelbėsiantys auginant savo smulkųjį verslą ir mėginant pritraukti naujų klientų.
Pirmiausia, turėkite aiškią viziją, kaip atrodys visas Jūsų darbas. Kokius žmones samdysite, kiek pinigų investuosite, kokias patalpas nuomosite, o gal procesus vykdysite tiesiog namuose? Susidėliokite darbus ir prioritetus, pradėkite rašytis visas kylančias idėjas ir pamažu jas vykdyti, susikurkite oficialias paskyras socialiniuose tinkluose, galbūt netgi atskirą tinklapį internete. Pradėkite nuo pažįstamų ir draugų, kurie pirmieji išbandytų Jūsų teikiamas paslaugas – jie bus geriausi ir sąžiningiausi Jūsų kritikai, be to, galės rekomenduoti kitiems, tad taip pamažu plėsite savo klientų ratą. Pavyzdžiui, jeigu esate pradedantysis konditeris, pirmiausiai iškepkite tortus šeimos nariams, vėliau už mažesnę nei rinkos kainą, pasiūlykite tai padaryti draugams ar pažįstamiems. Kai jau įgusite, o klientų daugės – įkainius pakelkite. Nepamirškite paprašyti atsiliepimų – kuo daugiau teigiamų žinučių turėsite savo paskyroje, tuo palankiau į Jus žvelgs aplinkiniai, norintys gauti tam tikrą paslaugą. Tai ypatingai svarbu pradedantiesiems, mat žmonės išties dažnai linkę nepasitikėti neaiškiais, mažai klientų turinčiais verslais, tad kiekvienas teigiamas atsiliepimas Jums yra be galo svarbus.
Pats svarbiausias akcentas, kurio privalu nepamiršti – reklama. Norėdami sulaukti naujų užsakymų, pritraukti ištikimų klientų ir padidinti savo pajamas, pirmiausiai turite parodyti pasauliui, jog apskritai egzistuojate. Turimos paskyros socialiniuose tinkluose netaps žinomomis savaime, todėl nepatingėkite surengti konkursus, ragindami žmones Jūsų darbais pasidalinti su kitais. Be to, reklamą galite ir nusipirkti – taip Jūsų darbų nuotraukas rodys potencialiems klientams, o Jums nereikės beveik nieko daryti. Nepamirškite savo verslo pasiūlymų kelti ir į skelbimų bei paslaugų portalus. Viena iš geriausių vietų tam padaryti yra naujas paslaugų portalas A13.lt svetainė, kurioje rasite įvairiausio tipo darbuotojų. Visai nesvarbu, koks jūsų verslas – ar piešiate, vedate renginius, o gal taisote elektroniką? Bet kokiu atveju, plačiu kategorijų pasirinkimu galintis pasigirti portalas A13 Jūsų reklamai yra patogiausias variantas. Svetaine išties lengva naudotis, o skelbimą įkelti paprasčiau negali būti. Užsiregistruokite ir prisijungę sukurkite „naują skelbimą“. Tereikės suvesti visą prašomą informaciją, įkelti kelis darbų pavyzdžius ir Jūsų siūlomą darbą matys didelė gausa žmonių. Nepatingėkite kuo plačiau ir taisyklingiau aprašyti teikiamos paslaugos, pasiūlyti ką nors, kas privers vartotojus pasirinkti būtent Jus, o ne kažką kito. Siūlykite ypatingas nuolaidas, leiskite pasiderėti, parodykite, kuo esate išskirtiniai – tuomet garantuotai surasite daug klientų ir galėsite plėsti savo verslą taip, kaip tik svajojate.
Taigi, sukurti kažką savo ne visada yra lengva, tačiau turint aiškią viziją bei gerai planuojant darbus, anksčiau ar vėliau Jums tikrai pavyks. Svarbiausia nepamiršti didžiulės reklamos įtakos – rodykite savo teikiamą paslaugą, aiškiai pabrėžkite savo privalumus ir kodėl žmonės turėtų rinktis būtent jus, pradžioje pasiūlykite nuolaidas, renkite konkursus. Be to, nepamirškite ir atsiliepimų – klientai labiau linkę pasikliauti jau žinomais ir kažkieno patikrintais verslais, todėl kiekvienas geras komentaras Jums turėtų būti be galo svarbus. Nepasiduokite, net jei pradžioje ir kils sunkumų – nuosekliai dirbant anksčiau ar vėliau pasieksite norimų rezultatų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ilgėjantys vakarai ir vėstantis oras pramogas ir poilsį perkelia į namus. Pasitelkę tinkamus išmaniuosius įrenginius ir sprendimus ne tik paįvairinsite šias veiklas, bet ir sutaupysite. „Tele2“ pasirūpino naujais pasiūlymais, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt. „Mūsų klientai vertina patogumą...


Kiekvienas, norintis turėti savo verslą, privalo nuo kažko pradėti. Reikia sukurti pavadinimą, nuspręsti ką ir kaip darysite, kaip pritrauksite klientų, subursite žmones, kiek investuosite. Daugelis sprendimų išties nėra lengvi, reikia nemažai planuoti, apgalvoti, neretai rizikuojama ką nors prarasti. Turbūt kiekvienam naujam verslininkui praverstų bent keletas patarimų, kaip jį...


Visos šeimos laisvalaikiui skirtą vaizdo transliacijų ir televizijos internete paslaugą „GO3” šiuo metu galima įsigyti itin palankiomis sąlygomis.


Savanorių, norinčių padėti sunkumų dėl koronaviruso pandemijos patiriantiems palangiškiams, sąrašas sparčiai didėja – jų praėjusios savaitės viduryje buvo vos 13, o šio trečiadienio popietę – jau per 30. Tačiau koronaviruso pandemijos sukeltos krizės pabaigos dar nematyti, o tai reiškia, kad Palangai reikės dar daugiau pagalbos rankų.Praėjusią savaitę Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos Jaunimo darbo centre vyko renginių ciklo absolventams „Būk matomas“ seminaras tema „Verslo ABC: bendrovės (įmonės) ir jų mokestinės procedūros“.


Kažin ar šie žodžiai Kęstučio Navicko, atstovaujančio bendrovei „Pino Proprius“, siekiančios S. Nėries gatvėje pastatyti poilsio kompleksą su 210 numerių viešbučiu ir SPA sveikatingumo centru, buvo lemtingi po klausimo ilgo vilkinimo Tarybos komitetuose, bet vakar Taryba po nervingo ir valdančiąją koaliciją kiršinusio aptarimo pritarė teritorijos tarp Meilės...


Visokiausi niekučiai, pradedant statulėlėmis, baigiant tūkstančio litų vertės gintariniais karoliais, derybos dėl kelių centų, vagystės. J.Basanavičiaus gatvėje ar šalia jos prekiaujantiems smulkiesiems verslininkams tai yra įprasta rutina. Šiems žmonėms nebaisus joks lietus ar uraganas. Suvenyrų pardavinėjimas jiems dažniausiai yra vienintelis pajamų šaltinis.


Vyriausybės pasiūlymai Palangą užtiko dar nepasiruošusią

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2011 06 03 | Rubrika: Miestas

Taip gali būti tik pasakose – susitinki turtingą dėdę, o šis ir sako: „Prašyk, ko nori. Tik prieš tai man pateik paskaičiavimą, kiek kam ko tau reikia“.


Praėjusį pirmadienį Palangos miesto savivaldybės surengtame seminare „Naujasis daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos finansavimo modelis“ specialistai iš Būsto ir urbanistinės plėtros agentūros Klaipėdos padalinio palangiškius mėgino sužavėti gražiomis perspektyvomis, tačiau rezultatai buvo ne itin patenkinti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius