Paskelbtas konkursas į Palangos botanikos parko direktoriaus pareigas

Palangos tiltas, 2023-09-08
Peržiūrėta
787
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Paskelbtas konkursas į „Palangos miesto botanikos parko“ – savivaldybės biudžetinė įstaigos –direktoriaus pareigas. Kadangi šį įstaiga rūpinasi vienu iš gražiausių Rytų Europos parkų – Palangos Birutės parku – ieškomas itin atsakingas, kompetentingas ir mylintis šį darbą vadovas.

Būsimajam Palangos botanikos parko direktoriui, be kitų, keliami ir specialūs reikalavimai: turėti žemės ūkio mokslų studijų krypčių grupės miškininkystės krypties arba inžinerijos mokslų studijų krypčių grupės aplinkos inžinerijos krypties, arba meno studijų krypčių grupės kraštovaizdžio architektūros krypties ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį išsilavinimą su magistro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą. Taip pat būtina ne mažesnė nei 1 metų vadovavimo patirtis bei ne mažesnė kaip 3 metų darbo patirtis pagal įgytą išsilavinimą.

Numatytas pareiginės algos koeficientas, atsižvelgiant į vadovaujamojo darbo patirtį, – nuo 9,1 iki 15,3 baziniais dydžiais.

Dokumentai pildomi ir teikiami el. būdu (per VATIS Prašymų teikimo modulį) iki rugsėjo 18 d. imtinai.

Daugiau informacijos – Valstybės tarnybos portale adresu https://portalas.vtd.lt/lt/direktorius-322;906480.html arba  www.palanga.lt.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kaip informavo „Palangos tiltą“ Jurgita Vanagė, Palangos mero patarėja, įmonių, įskaitant UAB, vadovų visos pareigybės šiuo metu yra užimtos. Šiuo metu laisvos yra dviejų biudžetinių įstaigų – Palangos miesto botanikos parko direktoriaus ir Palangos sanatorinės mokyklos direktoriaus – pareigybės. PT infoMiesto poliklinika jau neilgai trukus pasikeis – taps ne tik gražesnė, bet ir gerokai patogesnė tiek lankytojams, tiek čia dirbantiems medikams. Gruodžio 11 dieną paskelbtas poliklinikos pastato rekonstrukcijos darbų konkursas.


Antrojo jūros vėjo parko konkursas galėtų būti paskelbtas gruodžio 5 d., tačiau jį būtų galima nukelti ir į kitus metus, teigia energetikos viceministrė Daiva Garbaliauskaitė.
Informuojame, kad paskelbtas konkursas Palangos miesto rinkliavų centro direktoriaus pareigoms užimti


„Palangos tiltui“ paskelbus Savivaldybės nepatvirtintą informaciją, kad konkursą užimti Palangos sporto centro (PSC) direktoriaus pareigoms laimėjo PSC direktoriaus pavaduotojas, miesto Tarybos narys Saulius Simė ir paprašius Savivaldybės pakomentuoti konkurso rezultatus, redakcija sulaukė Savivaldybės mero patarėjos Jurgitos Vanagės skambučio. „Kol kas negalime komentuoti – vyksta (Palangos...


Justinas Masalskas niekuomet nemėgo sėdėti namuose, tad karantinas gerokai sujaukė aktyvaus palangiškio gyvenimą. O iš savo poilsio namų „Pas Justiną“ dėl jo negauna jokių pajamų. Pasidomėjus, ar artėjant 80-ečiui, daugiau senjoras dėmesio skiria savo sveikatai ir ramybei, atsakė: „Iki 80-mečio dar reikia palaukti. Senas nesijaučiu, galėčiau dar dalyvauti...


Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) dviejų metų studijas užbaigė 268 pirmosios laidos absolventai. Mokslų baigimo šventėje studijų baigimo pažymėjimai buvo įteikti fakultetų dekanams, o ne kiekvienam absolventui atskirai, nes tada šis procesas būtų užsitęsęs ne vieną valandą. Kraštotyros ir turizmo fakulteto dekanė Birutė Mockuvienė gavusi iš TAU garbės...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius