Paspirtuko įkrovimo kaina Palangoje, 10 eurų, apstulbino poilsiautojus – manė, kad pokštas

"Delfi", 2021-09-01
Peržiūrėta
1779
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Delfi.lt skaitytojo nuotr.
Delfi.lt skaitytojo nuotr.

10 eurų už galimybę pasinaudoti restorano elektra. Tokios kainos restorane užsisakę poilsiautojai nesitikėjo. 

Skaitytojas Artūras rugpjūčio pradžioje savo feisbuko sienoje pasidalino kvito iš restorano nuotrauka su prierašu, nurodančiu, kokia suma buvo paskaičiuota už... paspirtuko įkrovimą.

 „Palanga, Basanavičiaus gatvė. Restoranas „Molinis ąsotis“ už paspirtuko įkrovimą valandai paėmė 10 eurų. „Rekomenduoju“ paspirtukininkams,“ – rašė prie nuotraukos Artūras. 

Portalui „Delfi“ vyras papasakojo, kad minėtame restorane vyko vakarienė, su draugais jie šventė vaiko gimtadienį. Kadangi vyras atvyko paspirtuku, paprašė jį įkrauti, rašo Joana Balčiuvienė, delfi.lt žurnalistė.

 „Kavinė įspėjo apie 10 eurų mokestį. Bandžiau su jais derėtis, sakiau, kad vaiko nemačiau beveik metus, o stalas jau pateikė užsakymus, negalėjome pakeisti kavinės. Jei būčiau apsistojęs Palangoje, net nebūčiau teiravęsis tos paslaugos, tačiau paspirtuko baterija buvo beveik tuščia, o man po vakarienės dar reikėjo grįžti į Šventąją. Įkrovimas užtruko šiek tiek daugiau nei pusvalandį. Kiek žinau iš patirties, elektros paspirtukas ryja ne daugiau nei televizorius, nors čia dar reiktų pasitikslinti. Tiesiog tikėjausi, kad restorano darbuotojai atsižvelgs į situaciją, bet deja – iki pat pabaigos, kol nepamačiau čekio, maniau, jie juokauja. Nejuokavo“, – stebėjosi Artūras. 

Portalas „Delfi“ rugpjūčio 11 dieną. susisiekė su „Molinis ąsotis“ restoranu ir pasiteiravo, kaip nustatomos įkrovimo kainos, ar buvo daugiau jomis pasipiktinusių žmonių. Iki straipsnio išėjimo dienos – rugpjūčio 30-osios – restoranas situacijos vis dar nepakomentavo.

Delfi.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje pasidarbavę vagys apsirūpino brangiu dviračiu, motociklu ir automobilio dalimis.


Energetikos sprendimų bendrovė „Elektrum Lietuva“ pradeda pirmųjų elektromobilių viešo įkrovimo stotelių įrengimo darbus. Šiuo metu pasirašytos sutartys dėl 34 įkrovimo stotelių įrengimo skirtingose šalies lokacijose. 


Kovo pabaigoje Europos Parlamentas ir Europos Sąjungos (ES) valstybės narės susitarė, kad būtina spartinti elektromobilių įkrovimo infrastruktūros plėtrą ir iki 2026 m. ES keliuose ne rečiau nei kas 60 km turėti įrengtas viešas įkrovimo prieigas.


Viena didžiausių Lietuvos nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovių „Realco“ skelbia paskutinių apartamentų „Šventosios vartų“ projekte aukcioną. 


10 eurų už galimybę pasinaudoti restorano elektra. Tokios kainos restorane užsisakę poilsiautojai nesitikėjo. 


Verslininkas Gediminas Gečas – jis valdo populiarias kurorto kavines „A-petit“ ir „Šilelis, Mokesčių inspekcijai nurodė, kad banke pernai turėjo 10 000 eurų, buto, kuriame gyvena, vertė yra vos 39 tūkstančiai eurų, kitų statinių – sodo namelių, garažų, inžinerinių statinių – vertė yra 32 600 eurų, valdomų žemės sklypų vertė yra 76 000 eurų, yra...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangoje statomos elektromobilių įkrovimo stotelės

"Palangos tilto" redakcija, 2019 12 03 | Rubrika: Miestas

Palangoje yra statomos elektromobilių greito įkrovimo stotelės. Netrukus jos bus sumontuotos naujai rekonstruojamoje S. Dariaus ir S. Girėno gatvės atkarpoje prie Sporto centro ir Šventojoje naujai statomoje miesto aikštėje. Vėliau ir kitose kurorto vietose.


Šios dienos "Palangos tilto" informacija, kad trečiajai kadencijai Palangos meru išrinktas Šarūnas Vaitkus atsisako savivaldybės Tarybos mandato ir mero posto bei dalyvaus Europos Parlamento rinkimuose gegužės 26 dieną, apstulbino ne vieną. Tačiau "Palangos tiltas" skuba visus nuraminti: tai buvo Balandžio 1-osios dienos, Melagių dienos pokštas....


Numatytos beveik dvejų milijonų investicijos į miesto šilumos trasų atnaujinimą, brangesnis biokuras biržoje reikalauja didesnių miesto šilumos įmonės UAB „Palangos šilumos tinklai“ išlaidų, o šių metų ypač šiltas ruduo – itin jai nepalankus. Nepaisant to, šilumos kaina kurorte nedidės, ar ji kils nežymiai...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius