Patyrę Gongo galią

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-02-03
Peržiūrėta
468
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį penktadienį viešbutyje „Palangos Žuvėdra“ klubo „Kelias į save“ nariai pakvietė visus norinčius pajusti maudynių Gonge sukeltus potyrius. Asmenybės ugdymo mokymų eksperto Andrejaus Sutugino pravestas seminaras sukėlė gausias emocijas bei diskusijas apie naujų pojūčių atradimą.

 

Garso energija

Maudynės Gonge – tai gilus ir ilgai trunkantis masažas, kurio metu žmones pasiekia Gongo garso energija, kuri sklinda iš grojančio Gongo, praeidama per visą nervinę sistemą, atverdama, išlaisvindama bei pakartotinai įkraudama visą protą, kūną ir sielą. Gongo dūžiai suteikia galimybę išsilaisvinti nuo nuolatinės stebėjimo ir mąstymo būsenos, kurią kontroliuoja protas. Pasak A.Sutugino, garsas tampa sudvasinta materija, ištrinanti aplink esančius visus kitus garsus ir tarytum leidžianti pasinerti į „banguojančio garso vandenyną“.

 

Įvairi reakcija

Dviejų valandų trukmės seanse susirinkusieji pasinėrė į visišką Gongo garsų pasaulį, kuriame atsipalaidavo, suteikė sau galimybę atrasti tikrąjį džiaugsmą, išlaisvinti kūrybiškumą, žengti asmenybės augimo ir dvasinio vystymosi keliu. Kaip teigė A.Sutuginas, žmonių reakcija būna įvairi, vieni garsai padeda pajusti malonumą, kiti – gąsdina, sukeldami neigiamų emocijų gausą, tačiau visi garsai, pasak jo, yra naudingi, padedantys atrasti visus savyje slypinčius gėrio ir baimės šaltinius. „Gongo garsas ir jo sukeltos vibracijos praeina per visą mūsų kūną. Garsas mumyse koncentruojasi ten, kur jo labiausiai reikia“, - pasakojo apie Gongo garsų poveikį A.Sutuginas.

Prieš pradėdamas seansą A. Sutuginas teigia neturįs jokių įsitikinimų, nes jo manymu, kuo mažiau jaučiamas jo buvimas šalia ne tik kūnu, bet ir jausmais, tuo daugiau gauna susirinkę žmonės.

 

Gongai

Įvairių tonų ir sąskambių Gongai įrodė savo didžiulį poveikį žmonėms, kuomet asmenybės ugdymo mokymų ekspertas pademonstravo kiekvieno atskirai išgaunamą garsą, sukeldamas nuostabą ir susižavėjimą. Apatiniai gongai – ugnies gongas tamtamas ir vėjo arba amžinasis gongas – sukelia netgi per padus jaučiamą pojūtį. Viršutiniai mažesni gongai pagaminti iš sudėtingo lydinio, sudaryto iš 15 skirtingų metalų. Gongai, pasak A.Sutugino, suderinti su žemės dažniu.

 

Dainuojančių dubenų masažas

„Visi turi klausą ir balsą, tik gerklė dažnai būna užspausta“, - patikino A.Sutuginas, pats pademonstravęs neįprastą gerklinį dainavimą. Surinkęs gausią dubenų kolekciją jis taip pat suteikė galimybę pajusti ir jų išgaunamų garsų poveikį – visame kūne pamažu imama jausti vibracija, pažadinanti harmoniją.

Dainuojančių dubenų masažo metu naudojami ne tik tibetietiški dubenys, bet ir kiti archaiški instrumentai – varpeliai, dambrelis, kalimba.

Maloniais potyriais pasilepinę susirinkusieji dėkojo už patirtą nuotykį, suteikusį visapusišką atgaivą tiek kūnui, tiek sielai. „Galbūt patys dar nepastebit, tačiau jūs jau kitokie“, - reziumavo seminaro padarytą poveikį A.Sutuginas.

Palikęs įspūdį ir pats susižavėjęs kurorto daroma įtaka A.Sutuginas su savo programa atvyks kovo 3 dieną. „Jūs esat laimingesni nei daugelis žmonių – gyvenat prie jūros ir galit jausti jos teikiamus malonumus“, - kalbėjo garsų ekspertas.

Norintys praplėsti savo akiratį ir pakeisti gyvenimo būdą vasario 19 dieną klubo „Kelias į save“ vadovas Arūnas Jonuškis praves nemokamą paskaitų ciklą. Paskaitas vadovas skaitys tris penktadienius. Daugiau informacijos www.keliasisave.lt, www.gong.lt.Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ekonomikos ir inovacijų ministerijai skyrus milijonus eurų smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams testuoti dėl koronaviruso, Palangos smulkieji verslininkai kol kas neskuba pasinaudoti tokia galimybe. Kaip „Palangos tiltą“ pirmadienio popietę informavo Jūratė Mikutienė, Palangos poliklinikos (Palangos asmens sveikatos priežiūros centro – aut.) direktorė, praėjusį penktadienį...


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras pranešė, kad penktadien, gruodžio 17 d., Palangoje buvo registruota 13 naujų COVID-19 atvejų. Iš viso jų Palangoje –322. Nuo pandemijos pradžios kovo mėnesį jau 532 palangiškių susirgo, ar vis dar tebeserga, koronavirusu. Nuo jo mirė šeši palangiškiai.


Ši savaitgalį į Palangą sugūžėjo ledinių maudynių entuziastai. Nebijantys šalčio, žmonės šeštadienį maudėsi tiesiog ledinėje Baltijos jūroje.


Praėjusią savaitę Palangos kraštovaizdžio bičiulių klubo nariai lankėsi Liepojoje. Jau daugelis iš mūsų senokai bebuvo šiame mieste, todėl gerų įspūdžių negailėjo nei vienas. Visi džiaugėsi atjaunėjusio miesto vaizdais, išradingomis dekoratyvinėmis idėjomis, idealia švara. Taip, mūsų netolimi Latvijos kaimynai seniai žinomi kaip stipraus jūrų uosto turėtojai...


Jei išgirstumėte kalbant Nomedą Kazlaus, kad ji yra solistė, suprastumėte net tada, jeigu prieš tai apie ją nieko nebūtumėte girdėję: tarptautinių konkursų laureatė, operos primadona, muzikos pedagogė žodžius ne įprastai ištaria, bet išdainuoja. Ne, klausydami jos kalbos operos arijų neišgirsite, bet vis dėl to ausį glosto ypatingas kalbos melodingumas....


Praėjusią savaitę Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos Jaunimo darbo centre vyko renginių ciklo absolventams „Būk matomas“ seminaras tema „Verslo ABC: bendrovės (įmonės) ir jų mokestinės procedūros“.


Šeštadienį sveikuoliai sušoks maudynių į Baltiją  1

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 14 | Rubrika: Miestas

Šį šeštadienį į Baltijos pajūrį sugužės žiemos maudynių mėgėjai iš visos Lietuvos į šventę „Palangos ruoniai-2013”, kuri jau skaičiuoja kelis dešimtmečius ir rengiama kiekvienais metais. Jau dešimtmetį tuo pat metu vyksta ir renginys „Palangos stinta“, kuris pritraukia labai daug žmonių į kurortą žiemos metu. Šio...


Pastaraisiais metais socialiniai tinklai tapo ypač populiarūs. Šių tinklų esmė – pritraukti interneto vartotojus, mėgstančius bendrauti virtualiai, suteikiant jiems galimybę išreikšti save bei surasti „draugų“ su panašiais interesais. Savęs rodymas, viešas asmeninių duomenų, intymių smulkmenų skelbimas labiau būdingas jaunimui. Tačiau žinių...


Rengiamas fotografų seminaras „Šventoji 2010“  1

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 17 | Rubrika: Miestas

Balandžio 30-gegužės 2 dienomis Šventojoje vyks II-asis fotografų seminaras „Šventoji 2010“, kurią rengia asociacija „Palangos fotoklubas 750“ ir sveikatos centras „Energetikas“. Prieš dvejus metus pirmą kartą rengtas seminaras pasiteisino, tad norėdami pažymėti prasidėjusį pavasarį bei suteikti jam dar daugiau spalvų, fotomenininkai kviečia prisijungti ir turiningai drauge praleisti laiką.


Patyrę Gongo galią

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 02 03 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį viešbutyje „Palangos Žuvėdra“ klubo „Kelias į save“ nariai pakvietė visus norinčius pajusti maudynių Gonge sukeltus potyrius. Asmenybės ugdymo mokymų eksperto Andrejaus Sutugino pravestas seminaras sukėlė gausias emocijas bei diskusijas apie naujų pojūčių atradimą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius