Paulina Skrabytė „Vaikų Eurovizijoje“ liko dešimta

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011-12-05
Peržiūrėta
799
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Paulina Skrabytė „Vaikų Eurovizijoje“ liko dešimta

Devintasis „Vaikų Eurovizijos“ konkursas, kuris šiais metais vyko Armėnijos sostinėje Jerevane, Kareno Demirčjano sporto ir koncertų komplekse, Lietuvos atstovei palangiškei Paulinai Skrabytei pergalės neatnešė. Lietuvos atstovė, atlikusi savo kūrybos dainą „Debesys“ užėmė 10 vietą iš trylikos. Fortūna šįkart nusišypsojo mergaičių grupei iš Gruzijos „Candy“.

Burtai lėmė, jog Paulina Skrabytė savo dainą atliko šeštoji. Šiais metais konkurse dalyvavo trylika vaikų iš Rusijos, Latvijos, Moldovos, Armėnijos, Bulgarijos, Lietuvos, Ukrainos, Makedonijos, Nyderlandų, Baltarusijos, Švedijos, Gruzijos ir Belgijos.

Vaikų pasirodymus vertino profesionalų komisija, kurios balsai sudarė 50 procentų galutinio rezultato. Likusią įvertinimo dalį sudarė kiekvienoje šalyje susumuoti žiūrovų balsai.

Atlikėjai iš Lietuvos daugiausia balų – 12 skyrė Gruzija, 10 balų dovanojo Makedonija, o Latvija ir Moldova – po 6. Baltarusija skyrė 4, Armėnija – 2 ir Švedija – 1 balą.

Lietuva tarptautiniame „Vaikų Eurovizijos“ konkurse dalyvavo ketvirtą kartą.

Pirmadienio popietę „Palangos tilto“ žurnalistams su konkursante bei jos muzikos mokytoja – eksperte Diana Beržanskiene susisiekti nepavyko. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vilniaus politikos analizės instituto parengtame Savivaldybių gerovės indekse Palanga tarp 60 Lietuvos savivaldybių užėmė 7 vietą šalyje. Per metus į viršų palypėjome net penkiais laipteliais.   


Mielieji, Valstybės diena šiais metais, kaip niekad, yra ypatinga ir reikšminga


Pažįstamos mamos kurorte skundžiasi, kad jų vaikai karantino suvaržymų metu tapo irzlesnis, atžagaresni. „Palangos tiltas“ jau rašė apie mažamečius berniukus, kurie galimai apiplėšė kurorto senjorę. Tiesa, Palangos policija patvirtino tik vagystę minėtu atveju. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos...


Nesantuokinio vaiko susilaukęs kovotojas už šeimos vertybes Seimo narys Petras Gražulis „Palangos tiltui“ sakė, kad yra laimingas, jog jis, „senas vyras“, Lietuvai padovanojo dar vieną pilietį. Juolab, kad apvaisino moterį, kuri ilgai negalėjo pastoti. „Čia man – kaip Dievo ženklas, tikras stebuklas“, – sakė politikas, praėjusį savaitgalį...


Savaitgalį Tauragėje vyko Lietuvos karatė kiokušin vaikų, gimusių 2007–2005 m., čempionatas. Į šias varžybas susirinko 350 dalyvių iš daugiau nei 30 Lietuvos karatė mokyklų. Sėkmingai šiose varžybose sekėsi Palangos karatė mokyklos „Shodan“ komandai, iškovojusiai 3 sidabro apdovanojimus.


Konkurse gali dalyvauti Palangos savivaldybėje veikiančios biudžetinės įstaigos, vaikų meno ir sporto klubai, nevyriausybinės organizacijos ir pelno nesiekiantys juridiniai asmenys, kurių nuostatuose (įstatuose) nurodyta, kad gali vykdyti vaikų poilsio stovyklų, sportinę, pramogų ir poilsio organizavimo veiklas. Paraiškos programoms finansuoti su priedais iki 2017 m. gegužės 5 d....


Palangos vaikų svajonės, išsakytos artėjant gražiausioms žiemos šventėms – šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams, pildomos noriai – iš daugiau nei dvidešimties svajonių, išsakytų socialinės rizikos šeimose augančių mažųjų, kol kas tik vienos niekas neapsiėmė įgyvendinti. Tačiau, kaip viliasi šios labdaringos akcijos...


Neįprastai karštą dieną kūno kultūros ženklo (KKŽ) normatyvus laikė neįprasta komanda – stipriausi gimnazijos sportininkai ir sportiškiausi Palangos miesto pradinukai.


Savaitgalį Palangos sporto centro salėje vyko Kalėdinis tarptautinis vaikų futbolo (5x5) turnyras Lietuvos vidaus reikalų ministro taurėms laimėti. Varžybose dalyvavo aštuonios berniukų, gimusių 2002 metais, komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. A grupėje žaidusi Palangos sporto centro komanda liko ketvirtoje vietoje.


Devintasis „Vaikų Eurovizijos“ konkursas, kuris šiais metais vyko Armėnijos sostinėje Jerevane, Kareno Demirčjano sporto ir koncertų komplekse, Lietuvos atstovei palangiškei Paulinai Skrabytei pergalės neatnešė. Lietuvos atstovė, atlikusi savo kūrybos dainą „Debesys“ užėmė 10 vietą iš trylikos. Fortūna šįkart nusišypsojo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius