Per bendrą Lietuvos ir Latvijos pareigūnų priemonę prie valstybių sienos užfiksuoti 4 KET pažeidimai

Palangos tiltas, 2022-11-30
Peržiūrėta
1341
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Per bendrą Lietuvos ir Latvijos pareigūnų priemonę prie valstybių sienos užfiksuoti 4 KET pažeidimai

2022-11-30 prie Lietuvos ir Latvijos valstybių sienos, kelyje Klaipėda–Liepoja, vyko bendra Klaipėdos apskrities VPK ir Latvijos policijos pareigūnų priemonė, kurioje dalyvavo po vieną Palangos m. PK ir Latvijos Respublikos Kuržemės regiono policijos valdybos pareigūnų ekipažą. Per keturias valandas pareigūnai patikrino 278 transporto priemones ir užfiksavo keturis KET pažeidimus. Dviejų lengvųjų automobilių vairuotojai nesegėjo saugos diržų, vieno vairuotai transporto priemonei nebuvo atlikta privalomoji techninė apžiūra, dar vienasvairuotojas automobilio nebuvo apdraudęs privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu.

Bendras priemones Klaipėdos apskrities ir Latvijos Respublikos policijos pareigūnai rengia reguliariai pagal bendradarbiavimo per sieną Šengeno erdvėje programą. Jų tikslas – patruliuojant kartu pasienio bei pajūrio teritorijose užtikrinti viešąją tvarką, eismo saugumą, vykdyti vairuotojų blaivumo kontrolę, užkardyti neteisėtą apyvartą akcizais apmokestinamomis prekėmis ar nelegalią migraciją.  

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

2024 m. gegužės 8 d. ir 9 d. vyko bendras Klaipėdos apskrities VPK ir LR Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Pakrančių rinktinės, Latvijos Respublikos valstybinės policijos Kuržemės regiono policijos valdybos ir Latvijos Respublikos valstybinės sienos apsaugos pareigūnų patruliavimas.


 Buvo sustabdytos ir patikrintos 105 transporto priemonės, kuriomis vyko 174 asmenys, nustatyti 8 pažeidimai.


Marijampolietės dailininkės Ievos Voroneckytės ir skuodiškės tautodailininkės- karpytojos Elvitos Šeputaitės kūrybinis tandemas palangiškius ir kurorto svečius vėl pradžiugino nuostabiu, akį glostančiu karpiniu ant sienos – šįkart jis gimsta ant Vytauto g. 81 namo sienos. 


2023-08-04 Palangos m. PK pareigūnai, ties kurorto Vytauto ir J. Basanavičiaus gatvių sankirta vykdė priemonę, skirtą važiuojančiųjų dviračiais ir le. 2022-11-30 prie Lietuvos ir Latvijos valstybių sienos, kelyje Klaipėda–Liepoja, vyko bendra Klaipėdos apskrities VPK ir Latvijos policijos pareigūnų priemonė, kurioje dalyvavo po vieną Palangos m. PK ir Latvijos Respublikos Kuržemės regiono policijos valdybos pareigūnų ekipažą.Per parą iš antradienio į trečiadienį Lietuvoje užregsitruoti 337 nauji koronaviruso atvejai, mirčių nefiksuota, skiepų sulaukė beveik 15 tūkstančių asmenų. Koronaviruso atvejų pastebimai padaugėjo ir Palngoje: trečiadienį kurorte užfiksuoti 5 nauji atvejai, šiuo metu juo serga 38 palangiškiai. O nuo pandemijos pradžios koronavirusu Palangoje iš viso susirgo 1240 žmonių.


Kaip laikomasi saviizoliacijos reikalavimų, praėjusią savaitę Palangoje patikrinti 42 asmenys, grįžę ar atvykę iš užsienio valstybių, iš jų 11 – atvykusiųjų iš šalių, iš kurių atvykus taikomos sustiprintos užkrečiamųjų ligų kontrolės priemonės. Nustatyti 2 pažeidimai dėl saviizoliacijos laikymosi, surašytas 1 protokolas.


Lietuvoje antradienį buvo užfiksuoti 768 koronaviruso atvejai, devyni asmenys mirė. O Palangoje antradienį COVID-19 buvo konstantuotas dviems palangiškiams, šiuo metu 16 palangiškių serga šia liga. Nuo pat pandemijos pradžios pernai kovą koronavirusu yra susirgę 995 palangiškiai, tai yra beveik vienas iš 18 Palangos miesto gyventojų. Koronavirusas...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius