Per beveik 8 šių metų mėnesius Palangoje dėl vagysčių pradėti 95 ikiteisminiai tyrimai

Linas JEGELEVIČIUS, 2020-08-21
Peržiūrėta
1774
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Per beveik 8 šių metų mėnesius Palangoje dėl vagysčių pradėti 95 ikiteisminiai tyrimai

Palangos policija prašo visuomenės pagalbos – padėti atpažinti nuotraukoje (žr fotogaleriją) užfiksuotą asmenį, galintį suteikti tyrimui apie dviračio ar dviračių vagystes vertingos informacijos. Kaip trečiadienį (rugpjūčio 19 d.) „Palangos tiltui“ sakė Kęstutis Bončkus, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas, minėtas asmuo yra įtariamas iš poilsio namų „Žilvinas“ pavogęs dviratį. „Galbūt – net ne vieną. Paskelbus informaciją apie šį asmenį, kol kas naudingos informacijos, kas jis yra, gauti nepavyko, nors padedant žiniasklaidai, esame atskleidę ne vieną nusikaltimą,“ – sakė K. Bončkus.
Anot jo, ieškomas asmuo – greičiausiai ne palangiškis.
Pažinusius asmenį, prašome informuoti telefonu 8 700 64716, arba el. paštu [email protected]
Iki šių metų liepos vidurio Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai jau sulaikė keturis, kaip įtariama, dviračius kurorte vogusius asmenis. Policijos pareigūnai surado neteisėtai pasisavintus aštuonis dviračius bei vieną elektrinį paspirtuką, kuriuos grąžino teisėtiems savininkams.
Rugpjūčio 9 dieną, neviešo patruliavimo metu, Klaipėdos apskrities VPK Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos ir Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, Palangoje, J. Simpsono g., sulaikė 1983 metais gimusį, už dviračių vagystes jau teistą vyrą. Įariama, kad jis ketino pavogti dviratį. Įtariamasis su savimi turėjo specialias žirkles, skirtas dviračių spynoms ar užraktams nukirpti bei kitus įrankius.
Paaiškėjo, jog sulaikytasis yra vienas iš keturių asmenų, liepos mėnesį jau sulaikytų už dviračių vagystes Palangoje. Pareigūnai neatmeta galimybės, jog minėtas asmuo galėjo įvykdyti ir daugiau panašaus pobūdžio nusikaltimų.
Kaip informavo „Palangos tiltą“ Klaipėdos VPK atstovė Asta Kažukauskienė, Klaipėdos apskr. VPK Kriminalinės policijos informacijos analizės skyriaus pateiktais duomenimis 2020 m. nuo sausio 1 d. iki rugpjūčio 19 d. Palangos mieste dėl vagysčių pradėti 95 ikiteisminiai tyrimai (2019 m. tuo pačiu laikotarpiu buvo pradėti 72 ikiteisminiai tyrimai), dėl plėšimų – 2 ikiteisminiai tyrimai (2019 m. – 3), dėl sukčiavimo – 13 (2019 m. – 11), dėl viešosios tvarkos pažeidimų – 11 (2019 m. – 24).“
Policijos veikla ypač vasarą nepaiso jokių ribų – bendradarbiaujama su kitais apskrities ir visos šalies policijos komisariatais.
Klaipėdos miesto policijos pareigūnai ieško 2006 metais gimusio (14 metų) Vladislav U., kuris rugpjūčio 7 dieną, apie 10.30 val. išėjo iš Šaulių g., Klaipėdoje, esančių bendruomeninių globos namų, ir negrįžo. Manoma, kad jis gali lankytis ir Palangoje.
Vladislav U. yra apie 165 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, tamsių plaukų. Vilkėjo sportiniu kostiumu, avėjo juodais sportiniais "Nike" firmos batais.
Galinčių suteikti vertingos informacijos apie dingusį asmenį maloniai prašome pranešti telefonu 8 700 61197, 8 671 36505, arba el. paštu: [email protected]

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gegužės 15-17 dienomis, Drevernoje ant Kuršių marių kranto įvyko 16-oji Klaipėdos universiteto (KU) organizuojama nacionalinė jūros mokslų ir technologijų konferencija „Jūros ir krantų tyrimai 2024“.


Tiesa nemėgsta daug žodžių. Pažvelkite į šias dvi nuotraukas – į TS-LKD Palangos skyriaus kandidatų bei jo artimiausių ketverių metų plano Palangai pristatymą Kurhauze antradienį, vasario 21 d., susirinko beveik pilna salė, į merų debatus Palangos senojoje gimnazijoje – vos saujelė.


Klaipėdos apskrities pareigūnai pastebi, kad pastaruoju metu padaugėjo dviračių ir paspirtukų vagysčių.


Klaipėdos apskrities pareigūnai pastebi, kad pastaruoju metu padaugėjo dviračių ir paspirtukų vagysčių. 


Klaipėdos apskrities VPK Kriminalinės policijos informacijos analizės skyrius informavo „Palangos tiltą“, kad Palangos mieste dėl smurto artimoje aplinkoje 2020 metais buvo pradėti 32, 2019 metais – 42 ikiteisminiai tyrimai; dėl vagysčių 2020 metais kurorte buvo pradėta 111, 2019 metais 100 ikiteisminių tyrimų. Dėl sukčiavimo 2020 metais buvo pradėti 3, 2019 metais – 10...


Klaipėdos apskrities pareigūnai dar kartą ragina neprarasti budrumo – sukčiai nesiliauja naudotis žmonių patiklumu. Paguodos žinia telefoninių sukčių apgautiems palangiškiams – vyksta ikiteisminiai tyrimai. Vadinasi, yra įtariamieji.


Palangos policija prašo visuomenės pagalbos – padėti atpažinti nuotraukoje užfiksuotą asmenį, galintį suteikti tyrimui apie dviračio ar dviračių vagystes vertingos informacijos. Kaip trečiadienį (rugpjūčio 19 d.) „Palangos tiltui“ sakė Kęstutis Bončkus, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Ketvirtadienį Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Svajūnas Bradūnas bei Ekonominės plėtros skyriaus specialistai Šventosios seniūnijos bendruomenės iniciatyva susitiko su šventojiškiais ir aptarė svarbius miesteliui ateities strateginius planus.


Lietuvos statistikos departamentas pranešė optimizmo nekeliančius skaičius: naudojantis Lietuvos Respublikos 2011 metų visuotinio gyventojų ir būstų surašymo duomenimis, 2011 m. kovo 1 d. 103 šalies miestuose ir 16 762 kaimo gyvenamosiose vietovėse gyveno 3 mln. 43 tūkst. 429 nuolatiniai gyventojai. Palangoje jų suskaičiuota 15 tūkst. 732.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius