Pirmadienį policija mažiau tikrino įvažiuojančiuosius į Palangą

"Palangos tilto" redakcija, 2020-12-30
Peržiūrėta
1190
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pirmadienį policija mažiau tikrino įvažiuojančiuosius į Palangą

PT skelbė, kad pirmadienį, gruodžio 28 d., policija nevykdė įvažiuojančiųjų į Palangą kontrolės įgyvendinant griežtas karantino priemones. PT žiniomis, pirmadienį buvo galima laisvai įvažiuoti ir į kitas šalies savivaldybes.  Andromeda Grauslienė, Klaipėdos apskrities policijos komisariato komunikacijos vadovė, kuri neatsakė pirmadienio popietę į "Palangos tilto" paklausimą, antradienį atsakė, kad tokia informacija apie nevykdytas patikras nėra tiksli.

"Pasak Palangos Policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininko D. Mockaičio, pirmadienį patikrinimai postuose įvažiuojant į Palangos miestą (taip pat ir vienas postas įvažiuojant į Šventąją) buvo vykdomi visos dienos bėgyje, tačiau mobilių postų principu. Pirmadienį Palangos postuose patikrinti 543 automobiliai, 15 neįleista," - sakė A. Grauslienė.

PT šaltinis kurorto policijos komisariate sakė, kad patikros bus tęsiamos ir toliau, tačiau galbūt jos truks trumpiau ir vyks nereguliariai: "Juk teko ir pareigūnų darbo grafikus "pastumdyti" dėl tų budėjimų savaitgaliais, be to, ir patys policijos pareigūnai kitur serga "kovidu."

 Žinia, kad policija truputį atleido savo gniaužtus, netruko pasklisti socialiniuose tinkluose. Kai kas juose skubėjo teirautis, ar kas nors žino, ar patkros įvažiuojant į Palangą grįš iki Naujųjų metų. Daugiau skelbimų pasirodė ir ieškant galimybių apsigyventi Palangoje per Naujuosius metus.

Pirmadienį Vyriausybės ekstremaliųjų situacijų komisijos (VESK) posėdyje buvo įvardinta bene esminė ilgojo švenčių savaitgalio problema – susibūrimai viešose vietose, tarp jų ir pajūryje. „Kas neramino ir į ką tikrai atkreipsime dėmesį Naujųjų metų savaitgalį, tai žmonių susibūrimai viešose vietos, kurios pritaikytos poilsiui: parkai, paplūdimiai. (...) Vienu metu ten suplūsta pakankamai nemažai žmonių. Tikrai matome, kad asmenys ir be kaukių būna, netaisyklingai jas dėvi, būriuojasi“, – sakė R. Požėla, šalies generalinis policijos komisaras.

Jis pabrėžė, kad parkų ar paplūdimių uždaryti neketina, tačiau davė suprasti, kad bus pasitelkta papildomų pajėgų kontroliuoti viešas ir žmonių gausiai lankomas vietas. „Aš kalbu daugiau apie mūsų darbo organizavimą, turėjau ilgojo savaitgalio metu tam tikrus kontaktus su mūsų kolegomis, prašiau atkreipti dėmesį į tas viešas erdves. Kad ir ateinantis šeštadienis, sekmadienis, kad galėtume daugiau pajėgumų planuoti, kurie fiziškai atvažiuotų ir būtų viešose erdvėse, užkardytų galimus karantino pažeidimus“, – sakė policijos generalinis komisaras.

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė užsiminė, kad būriavimosi problemą sprendžia kartu su savivaldybėmis. „Žmonės aktyviai renkasi tam tikrose viešose vietose, būriuojasi dideliais kiekiais, todėl buvo nuspręsta kreiptis į savivaldybes, kad jie imtųsi, gal bendradarbiaujant su policija, kad būtų užkirstas galimas būriavimasis viešose vietose“, – sakė A. Bilotaitė.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė tikina, kad dar per anksti įvertinti, ar lietuviai vis tik nuspręs sutikti šventes pajūryje.


Į "Sidabrinę gervę" šiemet pretenduoja ir filmas "Išgyventi vasarą", kurio siužetas vyksta ir Palangoje.


Jono Pirožniko, Palangos paplūdimio gelbėtojų vado, telefonas ir racija mūsų 15 minučių pokalbio metu vis pypsėdavo, skambėdavo. "Taip dirbu visą vasarą," - šyptelėjo J. Pirožnikas. "Jūs - Palangos, Lietuvos vasaros sostinės, premjeras," - jam atsakiau. Pagyręs visus savo gelbėtojus, Jonas "Palangos tiltui" prisipažino: "Vis tik labiausiai pasitikiu...


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius