Palangos paplūdimyje sugautas čeburekų prekeivis: pirmiausia meluoja, paskui deda į kojas

"Delfi", 2020-08-21
Peržiūrėta
2061
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos paplūdimyje sugautas čeburekų prekeivis: pirmiausia meluoja, paskui deda į kojas

„Čeburekai, karšti čeburekai“, – taip Palangos pliaže jaunas vaikinas siūlo čeburekus ir kai kurie poilsiautojai susigundo: krapšto pinigus ir ragauja. Drąsus čeburekų prekeivis prekiauja gelbėtojams po nosimi Gelbėtojai šį čeburekų pardavėją mato pirmą kartą ir stebisi, kad vaikinas nelegaliai prekiauja jiems po nosimi, praneša LNK „Žinios" reportaže.

„Jį šiandien pamačiau pirmą kartą. Mes žinome, kad čeburekų prekeiviai vengia gelbėtojų, nes visuomet padedam pareigūnams juos sulaikyti“, – sako Palangos gelbėtojų stoties vadas. „Ar turite leidimą prekiauti?“, – jaunuolio klausia J. Pirožnikas. Vaikinas atsako, kad neprekiauja, tačiau paprašytas parodyti, ką nešasi su savimi, nesutinka. „Tuomet iškvieskime policijos pareigūnus“, – nedaugžodžiauja J. Pirožnikas.

Kiek išsigandęs prekeivis atskleidžia, kad į pliažą atsinešė čeburekų, kuriuos pirko čeburekinėje. Staiga čeburekų prekeivis, supratęs, kad turės reikalų su policija, sprunka. Neperka čeburekų, nes bijo apsinuodyti Atvykę policijos pareigūnai iškrausto prekeivio nešulį, kuriame – 21 čeburekas ir kepta duona.

Kai kurie poilsiautojai vaikino gaili, mano, kad tokias gėrybes skanu pliaže ragauti. Tik pirkę čeburekus nedrįsta apie jų skonį pasakoti. Kiti – priešingai, sako tokio maisto nemėgstantys. „Pliaže čeburekų neperku, juk ir patys žinote, kad jų kilmė neaiški“, – sako pliaže laiką leidžiantis vyras.

Čeburekų neperka ir į pliažą atvykusi medikė: „Niekada neperku čeburekų pliaže, dėl neaiškios mėsos dažnai būna apsinuodijimo atvejų.“ Vykdantiems nelegalią prekybą – baudos Maisto inspektoriai šią vasarą neišdavė nei vieno leidimo prekybai čeburekais, o nelegaliems jų pardavėjams skiriamos baudos nuo kone 400 iki 2000 eurų. „Pirmą kartą asmeniui siūloma susimokėti administracinį nurodymą - pusę minimalios baudos, o jei asmuo pagaunamas antrą kartą, bauda gali būti nuo 1100 eurų iki beveik 2000 eurų. Norime atgrasyti čeburekų prekeivius nuo tokios nelegalios veiklos“, – sako policijos pareigūnas.

Palangoje įkliuvo apie 30 čeburekų pardavėjų ir visi gavo nemenkas baudas, o įsiutę jie net bandė keršyti - suniokojo gelbėtojų postą.

 

Jūsų komentaras:

Palangiskis 2020-08-24 11:37 (IP: 172.69.190.65)
Metu įvykis:)))))))

Taip pat skaitykite

2023 m. spalio 12 dieną ,,Boružėlių” grupės vaikai kartu su mokytoja Raimonda Vainore, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Varpiotiene ir mokytojos padėjėja Renata Štalaite vykdydami projektą ,,Kas be rankų, be kojų duris atlapoja” dalyvavo išvykoje į vėjo jėgainės parką.


Teisingumo atkūrimo laukusiam Vaidotui Jankauskui po Aukščiausiojo teismo (AT) nutarties pakirto kojas – verslininkas nieko nelaimėjo, negana to, jo bylinėjimosi išlaidos dar labiau padidėjo.


Šlapimo pūslės uždegimą, dar kitaip vadinamą cistitu, dažnu atveju sukelia bakterijos, tačiau žiemą juo susirgti galima paprasčiausiai peršalus kojas, pasakoja „Eurovaistinės“ farmacininkė Fausta Barisevičienė.


Šiuolaikinis jaunimas nelinkęs kankintis ir dirbti ar studijuoti tai, kas jiems nepatinka. 


Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė atsiriboja nuo Šventosios seniūnės Veronikos Skeberdytės, kuri pastaruosius porą metų bando padėti giminaičiams atgauti žemę, ant kurios galimai įsikūrusi Vidaus reikalų ministerijos (VRM) sanatorija.


Šeštadienio (balandžio 10 d.) vakarą Palangos policijos pareigūnai greit aptiko automobiliu susidomėjusį vagį.  VPK Policijai pranešta, kad apie 21.30 val. Palangoje, J. Simpsono g., pastebėta, kad yra apvogtas automobilis „Chrysler Pacifica“. Žala – 4800 eurų. Sulaikytas ir į areštinę uždarytas 1989 m. gimęs vyras. Pradėtas tyrimas dėl...


Daugiau kaip 2 000 eurų prieš Kalėdas pagalbos reikalingiems palangiškiams išdalinęs Paulius Rojus, verslininkas, įmonės „Pajūrio šaltinis“ direktorius,  prašė „Palangos tilto“ neskelbti apie jo geradarystes: „Man nereikia to, bet suprantu, kad jums, žiniasklaidai, to reikia, tad tebūnie... Tai padariau pirmiausia dėl savęs...


„Čeburekai, karšti čeburekai“, – taip Palangos pliaže jaunas vaikinas siūlo čeburekus ir kai kurie poilsiautojai susigundo: krapšto pinigus ir ragauja. Drąsus čeburekų prekeivis prekiauja gelbėtojams po nosimi Gelbėtojai šį čeburekų pardavėją mato pirmą kartą ir stebisi, kad vaikinas nelegaliai prekiauja jiems po nosimi, praneša LNK...


Į visų dėmesį pakliuvę žinomi Palangos valdininkai ir verslininkas, pagarsėję dėl konfliktų viešoje vietoje, nesusitaikė, raukosi nuo žiniasklaidos dėmesio ir viliasi palankių teismų sprendimų. Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate baigiami net du ikiteisminiai tyrimai po peštynių rugpjūčio pabaigoje tarp savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo...


Dėl tragiškų aplinkybių į Palangos miesto savivaldybės Tarybą pakliuvęs žinomas verslininkas Vaidas Šimaitis ramybės jai nežada. Nors konservatorius-krikdemas, jis žeria kritiką partijos skyriaus pirmininkui ir merui Šarūnui Vaitkui ir pasiryžęs kautis dėl Šventosios reikalų. V. Šimaitis sutiko atvirai kalbėtis su „Palangos tiltu“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius