Po kreipimosi į Palangos Tarybą dėl mobingo Sporto centre žinomas pajūrio futbolo treneris susilaukė kirčio

Linas JEGELEVIČIUS, 2022-04-10
Peržiūrėta
7121
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Marselis Balasanovas
Marselis Balasanovas

Palangos Sporto centras (SC) direktoriaus jau neturi beveik penkerius metus. Tačiau laikinasis jo direktorius Arūnas Macius, kuris, kaip futbolo treneris, su į žvaigždėtas aukštumas kurorto vaikų futbolą iškėlusiu labiau žinomu pajūrio vaikų futbolo treneriu ir savo pavaldiniu Marseliu Balasanovu varžosi dėl to paties amžiaus kurorto vaikų, galimai peržengė visas galimas ribas. 

„Vasarą mūsų vaikus, atėjusius į FK „Gintaras“ (jam vadovauja M. Balasanovas – aut.) treniruotę, varė iš futbolo aikštės, nes kažkodėl tuo metu norėjo žolę pjauti. Kai vaikai nesuskubo jos palikti, atėjo A. Macius ir sukėlė konfliktą.  Paskutiniu atveju, šį kovą, apstulbau, ką man vaikas papasakojo grįžęs namo iš treniruotės Sporto centre. „Mama, buvo atėjęs Macius, visiems vaikams girdint pasakė mūsų treneriui (Marseliui Balasanovui – aut.): „Jeigu ne vaikai, aš tau kaip dėčiau į snukį.“ Baisu, kad tai vyksta savivaldybės vaikų ugdymo įstaigoje,“ – „Palangos tiltui“ sakė vieno M. Balasanovo auklėtinio mama. 

„Palangos tiltas“ primena, kad atvirame laiške kovo pabaigoje Palangos miesto Tarybai M. Balasanovas teigė Sporto centre patiriąs mobingą, Palangos sporto centro vadovų atvirą ir nekontroliuojamą puolimą, žeminimą ir ignoravimą. Skaitykite visą straipsnį naujame laikraščio „Palangos tiltas“ numeryje.

„Palangos tiltas“ paaiškina: mobingas darbe yra ilgalaikis psichologinis teroras, kai grupė darbuotojų izoliuoja vieną asmenį nuo darbo aplinkai būdingų socialinių procesų, neleidžia jam tinkamai atlikti savo funkcijų, naudoja psichologinį smurtą, priekabiauja

Treneris tikina, kad sulaukia ne tik nepagrįstų kaltinimų ir patikrinimų, tačiau ir laikinojo sporto centro direktoriaus Arūno Maciaus grasinimų atleidimu bei tuo, kad atleidus trenerį „visi mano vaikai negalės naudotis nei viena futbolo aikšte bei kitomis sporto bazėmis“.

 Treneris kalba ir apie tai, jog per trijų metų darbo laikotarpį sporto centre savo auklėtiniams nei karto negavo jokio būtino inventoriaus, nuolatos susiduria su problemomis skiriant transportą.

Ketino pasirašyti ir daugiau trenerių

„Dėl mobingo ir netinkamo psichologinio mikroklimato Sporto centre ketino pasirašyti ir kiti penki ar šeši Sporto centro treneriai, tačiau paskutinę minutę jie pabūgo – tiesiog baiminasi prarasti darbą, – sakė M. Balasanovas. – Po mano kreipimosi į Tarybą kilo „kipišas“ – Savivaldybėje su manimi kalbėjosi Zaiceva (Tamara Zaiceva – Savivaldybės Komunikacijos ir e. paslaugų skyriaus atstovė spaudai, anksčiau – bankrutavusio laikraščio „Vakarinė Palanga“ leidėja – L. J.). Nė kiek neabejoju, kad dabar „iš pareigos“ kai kas ant mano galvos kibirą srutų išpils – girdi, pats kaltas.“

Kad žinomas futbolo specialistas iš Armėnijos buvo teisus, liudija ir šiandien „Palangos tilto“ antrajame puslapyje skelbiamas viešas Sporto centro trenerių laiškas. 

„Galėčiau ilgai vardinti nederamus metodus taikomus prieš mane. Vyksta treniruotė. Jos vidury ateina Macius su sargu ir varo iš aikštės, nors joje – 30 vaikų. Tai užfiksuota vaikų tėvų vaizdo įrašais. Kaip ir kiti treneriai, kartais pakeičiu treniruočių laiką ar net vietą. Ne duok Dieve, užmiršiu apie tai skubiai informuoti centro vadovus – tuoj jie „supuola“, grasina bausmėmis. Tikrai nesu tobulas, kaip ir visi darau klaidų, gal kartais ir mano „armėniškas“ kraujas „sužaidžia“, bet kai Macius ima tyčiotis iš mano lietuviškos tarties, gramatinių žodžių, tai jau – aukščiau visko,“ – „Palangos tiltui“ sakė Marselis Balasanovas.

Kodėl taip dažnai tikrina?

Anot pašnekovo, vienu iš paskutinių atvejų, per jau „tradicinį“ M. Balasanovo treniruočių patikrinimą kovo pradžioje, į ją atėjo A. Macius ir Saulius Simė (Sporto centro direktoriaus pavaduotojas, miesto Tarybos narys, bokso treneris – jaunųjų boksininkų grupę turi ir Sporto centre, ir savo privačiame klube – aut.), sustabdė treniruotę ir pradėjo „demonstratyviai“ tikrinti vaikų sąrašus.

„Toks jausmas tarsi nusikaltėlis su vaikais būčiau. Iki tol per paskutines tris savaites jau bene šešis kartus buvo tikrinę,“ – sakė treneris, kuris jau turi ne vieną Sporto centro vadovybės nuobaudą.

„Mane skundė net centro vairuotojas, kad, grįžtant iš varžybų Latvijoje, vardan vaikų saugumo, važiavau vieno vaiko tėvelio automobilyje paskui autobusą, o ne jame. Ne pačiame „kovido“ pandemijos įkarštyje jaučiausi nelabai sveikas,“ – pasakojo M. Balasanovas, kuris Sporto centre jau dirba tris metus.

„Keista, kad Palangos Sporto centre yra taikomi dvigubi standartai. Maža paslaptis, kad Maciui „geri“ treneriai į varžybas neretai važiuoja savo autotransportu.“

Dėčiau į dantis ar pis***?

Anot Marselio, per dar vieną susidūrimą jau šių metų kovo pabaigoje, matant vaikams, išeidamas iš Sporto centro treniruoklių salės, A. Macius tariamai jam pasakęs: „Jeigu nebūtų vaikų, pis**** į tavo armėnišką nosį.“

Tiesa, vieno vaiko, mačiusio konfliktą, mamos žodžiais, buvo pasakyta „dėčiau į nosį.“

„Nesusivaldžiau ir jį garsiai pavadinau „sušiktu“ direktoriumi, – pasakojo M. Balasanovas. – Man tai buvo paskutinis kantrybės lašas, paskatinęs kreiptis atviru laišku į miesto Tarybą.

Paskubomis buvo sudaryta komisija M. Balasanovo elgesiui tirti. Treneris tikina turįs audio ir video įrodymų apie nederamą A. Maciaus elgesį.

Įsidarbino Sporto centre verčiamas „aplinkybių“

M. Balasanovas neslepia, kad Sporto centre įsidarbino „priverstas aplinkybių.“

„Pavyzdžiui, kitų sporto šakių, sakykime, karatė treniruotės gali vykti nedidelėse patalpose. O futbolui reikia aikštės. O jos nuoma Sporto centre ne Sporto centro grupėms – 120 eurų valandai. Tai kaip gali privatus klubas („Gintaras“ – L. J.) gyventi, jeigu toks aukštas mokestis, nors klube treniruojasi palangiškiai vaikai?“

Pasak jį, „Gintarui“ stadiono nuoma Klaipėdoje tekainuoja vos 13 eurų, nors yra ir dar pigesnių. Brangiausia futbolo stadiono uostamiesty nuomos kaina – 35 eurai, sako Marselis.

„Gintariniai“ kurorte treniruojasi Vlado Jurgučio progimnazijos stadione.

Prieš kelis metus M. Balasanovo uostamiesty įsteigtą privatų jaunųjų futbolininkų klubą daug kas pasitiko priešiškai – kai kurie futbolo klubai net atsisakė rungtyniauti prieš M. Balasanovo „gintarinius.“

„Tačiau šiandien mūsų santykiai su visais – puikūs. Tik Palangos Sporto centro futbolininkai vis dar yra atsisakę žaisti su FK „Gintaras,“ – sakė pašnekovas.

Žinia, laikinasis Sporto centro vadovas Arūnas Macius – taip pat futbolo treneris, tik, teisybės dėlei, kol kas negali pasigirti tokiais dideliais pasiekimais kaip jo pavaldinys armėnas, Marselis.

Ar „Kuršiai“ veikia skaidriai?

Anot M. Balasanovo, A. Macius yra įkūręs  privatų futbolo klubą „Kuršiai“, kuriame, anot jo, taip pat darbuojasi ir kai kurie Sporto centro treneriai.

Pašnekovo nuomone, „Kuršiai“ buvo įsteigti tam, kad galėtų dalyvauti Lietuvos futbolo federacijos varžybose.

„Buvo priimtas federacijos sprendimas, kad biudžetinės sporto įstaigos, kaip Palangos Sporto centras, neskatina futbolo vystymosi ir neugdo aukšto meistriškumo futbolininkų, – teigė jis. – Beveik visur įvyko reforma – futbolas perėjo į privačius klubus, viešąsias įstaigas, tik ne Palangoje. Man asmeniškai toks klubas („Kuršiai“ – aut.) atrodo fiktyvus, nors jis iš Sporto centro dabar gauna nemokamai futbolo aikštę, transportą vykti į varžybas.“

M. Balasanovas neslepia, kad, būdingai Palangai, tie patys kurorto vaikai lanko treniruotes ir Sporto centre, ir privačiuose klubuose – vieną dieną praveria Sporto centro duris, o kitądien – jau privataus klubo. Pas tuos pačius trenerius: M. Balasanovą ar tarkime, Saulių Simę.

„Man tai atrodo natūralu: jeigu Sporto centre treniruotės vyksta tris kartus, aukšto meistriškumo sportininkui parengti jų yra mažai. Todėl vaikai ateina į privačius klubus, tą patį „Gintarą,“ – aiškino futbolo treneris.

Privačius klubus Palangoje turi beveik visi Sporto centro treneriai?

„Privačius klubus Palangoje turi beveik visi Sporto centro treneriai. Tik, mano patyrimu, A. Macius užmerkia akis prieš vienus tokių privačių klubų savininkus, pavyzdžiui, Saulių Simę, bet jam mano „Gintaras“ – kaip buliui raudonas skuduras. To priežastis – paprasta: ir Macius, ir aš turime to paties amžiaus berniukų futbolininkų grupes. Tik, kiek mačiau savi akimis, pas jį treniruojasi šeši-aštuoni šešiamečiai vaikai, o pas mane – jau 18, nors dar tik kelias treniruotes turėjome, “ – aiškino M. Balasanovas, kurio FK „Gintaras“ lanko 110 vaikų.

Anot M. Balasanovo, kai kurie vaikai perėjo iš A. Maciaus grupės pas jį.

„Tad mes abu pirmiausia – konkurentai. Tik jis dar – ir mano vadovas. Ar gali tokiu atveju tikėtis garbingo žaidimo ir elgesio?“ – klausė M. Balasanovas.

Jis ir „Palangos tilto“ kalbinami „Gintaras“ vaikų tėvai sakė „Palangos tiltui“, kad iki šiol konfliktines situacijas spręsdavo net pats meras Šarūnas Vaitkus. Beje, mero sūnus anksčiau lankė futbolo treniruotes pas M. Balasanovą.

„Meras – taikingas žmogus, neužima vienos „barikadų“ pusės. Aš noriu nedaug: kad visi vaikai Palangoje turėtų vienodas treniruočių sąlygas. Kodėl „Kuršiai“ gali naudotis Sporto centro priemonėmis, o mano vaikai iš FK „Gintaras“ – ne?“ – klausia M. Balasanovas.

„Po mero tarpininkavimo aistros kuriam laikui nurimdavo, bet Sporto centro vadovybė vėl užaštrindavo situaciją,“ – sakė viena mama.

Nori vaikus mokyti žaisti futbolą, o ne kariauti

Nors kai kurie vaikų tėvai patarė žinomam futbolo specialistui dėl to kreiptis net į Konkurencijos tarnybą, M. Balasanovas tikina, kad jis norįs vaikus mokyti žaisti futbolą, o ne kariauti.

„Patinka kam ar ne, bet vaikai ir jų tėvai dažniausiai futbolo trenerį pasirenka pagal jo pasiekimus. Deja, jų didesnių Palangos Sporto centras neturi. Net septynios „Gintaras“ komandos dalyvauja įvairaus amžiaus vaikų futbolo čempionatuose, net šešios jų – Aukščiausios lygos čempionatuose,“ – pabrėžė M. Balasanovas.

Jo treniruojami vaikai jau vienąkart tapo šalies čempionais, dukart tapo bronziniais laimėtojais.

„Tai buvo aukščiausi Palangos futbolo pasiekimai per visą Palangos futbolo istoriją,“ – pabrėžė M. Balasanovas.

„Gintariniai“ jau sukūrė stiprią vaikų ir tėvų bendruomenę – su piknikais, bendrais kitais renginiais.

Tik trys „Kuršių“ komandos dalyvauja įvairiuose šalies jaunųjų futbolininkų čempionatuose, tačiau nė viena – Aukščiausioje lygoje.

Siūlo pasirašyti bendradarbiavimo sutartį 

Sporto centras ragina M. Balasanovą, FK „Gintaras“ vadovą, pasirašyti bendradarbiavimo sutartį futbolui kurorte populiarinti.

Pavyzdžiui, joje – sutartį parengė Sporto centras – numatyta, kad Sporto centras įsipareigoja nemokamai suteikti FK „Gintaras“ sportininkams, kurie yra registruoti Sporto centro mokinių registre, transportą vykti į Lietuvos futbolo federacijos organizuojamas varžybas, futbolo aikštę oficialioms varžyboms bei sporto salę oficialioms rungtynėms šaltuoju metų laiku nuo lapkričio 1 dienos iki kovo 31 dienos.

Tačiau M. Balasanovas gūžčioja pečiais: „FK „Gintaras“ šiuo metu lanko 100 vaikų, iš jų tik 50 yra Sporto centro mokinių registre. Taip išeina, kad tik pusė mūsų vaikų gaus nemokamą aikštę ir transportą? Ar galima skaityti, kad tai yra bendradarbiavimas, jeigu tik daliai vaikų yra suteikiama tokia paslauga? Mums siūloma aikštė tik oficialioms varžyboms. O ar vaikams nereikia treniruotis, kodėl negalima skirti aikštės bent du kartus į savaitę treniruotėms?“

Jis siūlo, kad Sporto centras įsipareigotų priimti visus FK „Gintaras“ auklėtinius į Sporto centrą ir nemokamai suteiktų jiems transportą vykti į LFF organizuojamas varžybas, futbolo aikštę oficialioms varžyboms bei treniruotėms adresu Sporto g. 3, Palanga, bei sporto salę oficialioms varžyboms ir treniruotėms šaltuoju metu laiku nuo lapkričio 1 dienos iki kovo 31 dienos.

Kai kurios nuostatos – neįgyvendinamos 

Sporto centras norėtų, kad turnyruose, kai tai neprieštarauja turnyro nuostatams, komandos pavadinime naudoti Palangos SC trumpinį.

„Visi turnyrai yra komerciniai, jie reikalauja nemažų išlaidų. Ar Sporto centras sutinka skirti transportą ar kitaip prisidėti prie išlaidų susijusių su turnyru? Jei taip, tai šis punktas mums tinkamas, ir tokiose turnyruose mes pasiruošę atstovauti tik Palangos Sporto centro pavadinimu,“ – sako M. Balasanovas.

Jis net  sutinka ant sportinės aprangos patalpinti Palangos sporto centro logotipą, jeigu Sporto centras prisidės bent puse sumos prie aprangų įsigijimo.

Sporto centras siekia, kad skelbiant informaciją apie komandos rezultatus viešoje erdvėje, išskyrus oficialius Lietuvos futbolo federacijos tinklapius, būtų naudojamas toks komandos pavadinimas: Palangos sporto centro komanda FK „Gintaras“.

M. Balasanovas sako, kad tai sunkiai įgyvendinimas reikalavimas „FK „Gintaras“ yra tarp 30 akademijų Lietuvoje, kuri yra sertifikuojama. Pagal sertifikavimo reikalavimus FK „Gintaras“ oficialiame puslapyje negali skelbti informacijos apie bendrą veiklą su biudžetine įstaiga, bet asmeniniame trenerių Facebook puslapyje bei Sporto centro puslapyje dalintis tuo sutinkame.“

Anot FK „Gintaras“ vadovo, „Gintaras“ yra pasirašęs su Kauno „BE1 NFA“ ir Talino „Ararat“ bei Bergamo „Lena“ klubais bendradarbiavimo sutartis kuriose yra punktai, kad pavadinimuose galime naudoti tik šių akademijų bendrus pavadinimus, todėl viešoje erdvėje Sporto centro pavadinimo naudoti negalima. 

Kitos savivaldybės tik pavydėti gali Palangai

„Palangos tilto“ kalbinami kiti treneriai – tiesa, visi jie sutiko kalbėtis anonimiškai – neslėpė, kad psichologinis mikroklimatas Sporto centre nėra geras.

„Ko gali tikėtis iš jo amžinai laikino vadovo (Arūno Maciaus – aut.)? Ne tik mano pastebėjimu jam trūksta kompetencijos, mokėjimo bendrauti, psichologijos žinių, galbūt motyvacijos, o kartais tik noro. Jis dažnai nori viską išspręsti iš jėgos pozicijų – nenuostabu: jis yra išaugęs policininkų šeimoje,“ – „Palangos tiltui“ sakė anonimiškai sutikęs kalbėti ilgametis Sporto centro treneris.

„Palangos Sporto centre yra labai geros treniruočių sąlygos, kurių kitos savivaldybės tik pavydėti gali Palangai. Mums trūksta tik vieno – tinkamo vadovo, visi kiti klausimai tuomet būtų sprendžiami žymiai lengviau ir paprasčiau,“ – sakė treneris.

Irena Švanienė, ilgametė tinklinio trenerė, net trumpai dirbusi Sporto centro direktoriaus pavaduotoja praeityje, sake „Palangos tiltui“, kad ji abejojanti dėl M. Balasanovo kaltinimų Sporto centro vadovybei mobingu.

„Man atrodo, kad M. Balasanovas gali bet ką „užmesti“, jeigu jam yra nepalankus sprendimas. Dėl jo ir jo klubo interesų net mano tinklininkus iš Vlado Jurgučio mokyklos sporto salės išmetė. Tik kad jam būtų gera, – sakė I. Švanienė. – Jo idealizuoti nereikia. Jis bendrauja su vaikais vienaip, kai treniruotes stebi vaikų tėvai, kitaip – varžybose, ir dar labai kitaip, kai niekas nemato. 

Daiva Mažionienė, Sporto centro trenerė, sakė „Palangos tiltui“: „Nenoriu kalbėti ta tema (mobingo tema – aut.) Nes žiniasklaidai ką nors parašius, niekas nuo to nepasikeis.“

Tėvai stoja mūru už FK „Gintaras“ vadovą

Tačiau „gintarinių“ tėvai mūrų stoja už žinomą futbolo specialistą, kurorto vaikų futbolą iškėlusį į žvaigždėtas aukštumas.

FK „Gintaras“ tėvų Tarybos narė „Palangos tiltui“ sakė, kad jau spėjo perskaityti Sporto centro trenerių laišką, kuris pirmiausia buvo paskelbtas įstaigos tinklapy sportpalanga.lt.

„Toks įspūdis, kad jį sukurpė Sporto centro klanas. Keista, kad jį pasirašė ir A. Macius, nors jis, kaip treneris, konkuruoja su FK „Gintaras“ vadovu dėl tos paties amžiaus vaikų.“

Moteris tikino, kad jos vaikas buvo labai grubaus, su ugdytojo darbu nesuderinamo A. Maciaus elgesio liudininkas.

A.Macius neatsakė į „Palangos tilto“ klausimus, o Saulius Simė nebuvo pasiekiamas telefonu nei vakar, nei praėjusią savaitę.

 „Palangos tilto“ klausimus ignoravo ir Palangos miesto Savivaldybė, nors jie jai apie Sporto centrą ir jam mestus kaltinimus mobingu buvo siųsti prieš daugiau kaip dvi savaites, o vėliau buvo apie juos priminta.

Savivaldybę įskaudino politinių dividendų siekiančios politikės straipsnis?

Regis, Savivaldybę labiau įskaudino politinių dividendų siekiančios miesto savivaldybės Tarybos narės Svetlanos Grigorian opusas  šalies žiniasklaidoje ( jos straipsnį  „Chaosas Palangos sporte“ skelbė ir „Palangos tiltas“ – L. J.)  dėl mobingo Sporto centre, nei iškelta pati problema – mobingas ir netinkama psichologinė atmosfera Sporto centre.

Beje, Sporto centro trenerių laišką pasirašė ir kai kurie treneriai, kurie šių eilučių autoriui patvirtino – tiesa, kalbėdami anonimiškai – kad M. Balasanovo skundas – ne iš piršto laužtas.

„Bet supraskite: gyvename Palangoje. Visi yra „įsikibę“ į savo darbus. Savivaldybei svarbiau yra prestižas, politika. Kol Sporto centras neturės kito vadovo – ne amžinai laikino – vargu ar kas nors pasikeis,“ – sakė Sporto treneris, padėjęs parašą Sporto centro trenerių laiške.

Post scriptum

Jau paskelbus šį straipsnį, paaiškėjo, kad Palangos Sporto centro trenerių vienybė subliuško – iš Sporto centro trenerių laiško dėl miesto Tarybos narės Svetlanos Grigorian opuso šalies žiniasklaidoje dėl galimo mobingo Sporto centre savo parašą atšaukė vienas treneris.

„Man Macius (Arūnas Macius – laikinasis Palangos Sporto centro direktorius – aut.)  atnešė lapus pasirašyti, tipo kažkokia boba (Svetlana Grigorian – PT) pavarė ant Sporto centro, tai visi treneriai pasirašo. Neturėjau laiko gilintis, kas ten ir kaip, tai pasirašiau,“ – dėsto privačioje žinutėje parašą atšaukęs treneris.

Jis atsiprašo Marselio Balasanovo, Sporto centro trenerio ir vaikų futbolo klubo „Gintaras“ vadovo: „Nežinojau, kad tu tenai (laiške – L.J.) esi minimas. Žodžiu, pats žinai, kad prieš tave nieko neturiu...Gal tu gali mane apšviesti, kas vyksta Sporto centre ir kodėl tu esi minimas? Man skambina iš Darbo inspekcijos ir klausia, kas pas mus vyksta,“ – sako žinutė.

Dar anksčiau savo parašą iš 20  trenerių laiško atšaukė kitas treneris.

 

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Legendinė Vlado Jurgučio progimnazijos futbolo aikštelė, kurioje trenerio Marselio Balasanovo yra išugdytas ne vienas talentas, žaidžiantis įvairaus amžiaus Lietuvos vaikų ir jaunimo futbolo rinktinėse, atgimė. Padengta šiuolaikiška danga, sutvarkyta aplinka. Ji – jauki ir saugi.


Paklaustas, ar žinąs be Palangos kitą maždaug 16 tūkstančių miestuką, kurio vaikų futbolo klube dirbtų net trys užsieniečiai treneriai, Ricardo Casalero,  Palangos vaikų futbolo akademijos „Gintaras“ vyriausiasis treneris iš Portugalijos, juokėsi: „Oi, ne. Tai, ko gero, retenybė.“


Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) Klaipėdos darbo ginčų komisija, išnagrinėjusi darbo bylą pagal Marselio Balasanovo, futbolo akademijos „Gintaras“ steigėjo ir direktoriaus prašymą, dėl jo atleidimo iš darbo Palangos sporto centre pripažinimo neteisėtu, didžiąja dalimi tenkino palangiškio prašymą– nustatė, kad jis buvo atleistas neteisėtai. Jeigu VDI sprendimo nepakeis teismai, Palangos...


Ilgąjį Joninių savaitgalį leidinio „Auto Bild Lietuva“ vyriausiasis redaktorius Vitoldas Milius įrodė, kad moderniu elektromobiliu jau galima nusigauti ne tik iš Vilniaus į Palangą, bet ir papildomai neįkrovus baterijos grįžti atgal.


Antradienį, balandžio 26 dieną, buvo atleistas Palangos sporto centro (SC) futbolo treneris Marselis Balasanovas. Atleidimo priežastis – nuobaudos už darbo drausmės ir tvarkos pažeidimus.


Palangos Sporto centras (SC) direktoriaus jau neturi beveik penkerius metus. Tačiau laikinasis jo direktorius Arūnas Macius, kuris, kaip futbolo treneris, su į žvaigždėtas aukštumas kurorto vaikų futbolą iškėlusiu labiau žinomu pajūrio vaikų futbolo treneriu ir savo pavaldiniu Marseliu Balasanovu varžosi dėl to paties amžiaus kurorto vaikų, galimai peržengė visas galimas ribas. 


Palangos Sporto centro trenerių vienybė bliūkšta – iš Sporto centro trenerių laiško dėl miesto Tarybos narės Svetlanos Grigorian opuso šalies žiniasklaidoje dėl galimo mobingo Sporto centre savo parašą atšaukė vienas treneris. „Man Macius (Arūnas Macius – laikinasis Palangos Sporto centro direktorius – aut.)  atnešė lapus pasirašyti, tipo kažkokia boba (Svetlana Grigorian – PT) pavarė...


Savaitgalį (gruodžio 12 d.) netikėtai mirė žinomas uostamiesčio gydytojas, Klaipėdos armėnų bendruomenės „Van“ pirmininkas ir Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narys Albert Albertjan. Vyrui rugsėjį sukako 54 metai. A.Albertjan buvo žurnalo „Lietuvos pajūris“ herojus, didelio tikėjimo žmogus.


Atleistas Palangos futbolo klubo "Palanga" treneris

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 24 | Rubrika: Sportas

FK „Palanga“ išsiskyrė su vyriausiuoju klubotreneriu iš Baltarusijos, Viačeslavu Geraščenka. Iki sezono pabaigos komandai vadovaus buvęs trenerio asistentas Algimantas Briaunys. „Nesutapo požiūriai į komandos vystymą“, – išsiskyrimo priežastis nurodė klubo direktorius T.Laucius. Specialistas iš Baltarusijos į Palangą atvyko...


Per pustrečių metų vietoj žadėtų sporto bazių - gardelį primenanti futbolo aikštelė

Alvydas ZIABKUS, “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2010 10 25 | Rubrika: Miestas

Prieš daugiau nei dvejus metus Palangą sportininkų rojumi žadėjusiam paversti miesto merui Vytautui Stalmokui savo vizijoms įgyvendinti liko vos keturi mėnesiai, o kurortas tegali pasigirti šalia V.Jurgučio vidurinės mokyklos atsiradusia dirbtinės žolės futbolo aikštele.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius