Policininką įžeidinėjęs ir be saugos diržo važiavęs vyras nubaustas 25 eurų bauda

Palangos tiltas, 2023-09-15
Peržiūrėta
813
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Policininką įžeidinėjęs ir be saugos diržo važiavęs vyras nubaustas 25 eurų bauda

Palangoje policijos darbuotoją iškoneveikusiam ir be saugos diržo vairavusiam vyrui skirta 25 eurų bauda.

Kaip skelbia Klaipėdos apskrities policija, liepos 19 dieną Palangoje, Klaipėdos plente, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus darbuotojas mobiliuoju greičio matuokliu fiksavo leistino greičio viršijimo atvejus.

Vienas vairuotojas sustojo prie pareigūno, pasiteiravo, ar jis pažeidė Kelių eismo  taisykles ir pradėjo plūstis necenzūriniais žodžiais. Neprisisegęs saugos diržo nuvažiavo, bet, manevruodamas pirmyn ir atgal, dar keliskart pravažiavo pro pareigūną, kaskart jį koneveikdamas.

Už pareigūno garbės ir orumo pažeminimą bei važiavimą be saugos diržo automobilio 51 metų vairuotojui buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas ir skirta piniginė bauda.

„Policija įspėja – pareigūnų ir kitų policijos darbuotojų garbės ir orumo įžeidimai nebus toleruojami,“ – rašoma policijos pranešime.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje policijos darbuotoją iškoneveikusiam ir be saugos diržo vairavusiam vyrui skirta 25 eurų bauda.


Politiko Petro Gražulio dukterį auginanti Birutė Navickaitė prieš kelias savaites įdavė mergaitės tėvą policijai. Anot moters, Seimo narys trimetę savo automobilyje vežiojo nepritaikęs tokio ūgio ir svorio vaikams būtinos kėdutės, skelbia delfi.lt


Trečiadienio, rugpjūčio 25 d., rytą Palangoje BMW X5 vairuotojas bandė papirkti Kelių policijos tarnybos pareigūnus. Malūno g. pareigūnai pastebėjo automobilį BMW X5, kurio vairuotojas nesegėjo saugos diržo.


Trečiadienio vakarą Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, vykdydami reidą, tikrino, kaip žvejai laikosi limituotos stintų žvejybos nuo Palangos tilto tinkliniais samčiais reikalavimų. Vienas asmuo žvejojo ne mėgėjų žvejybos įrankiu – didesniu nei leistina tinkliniu samčiu.


Palangos bendruomenės pareigūnės, pasitelkusios policijos rėmėjus, savaitgalį ir savaitės viduryje vykdė prevencines priemones dviratininkų ir elektrinių paspirtukų vairuotojų eismo saugumui stiprinti.


Karštakošiškai tikrintojus pasitikusiam įstaigos vadovui belieka džiaugtis, kad prokuratūra ir teismas sutiko užbaigti jo atsakomybės procesą baudžiamuoju įsakymu, rašo Saulius Chadasevičius, portalo 15min. žurnalistas.


Sukčiai Palangoje ir toliau karaliauja. Panaudojant tą pačią nusikalstamą schemą, iš 87 metų palangiškės šią savaitę buvo išviliota 7 000 eurų. Kaip ir ankstesniais atvejais, nusikaltėlis prisistatė policijos pareigūnu.


Klaipėdos apygardos teismas administracinio nusižengimo byloje šiandien priėmė nutartį, kurioje konstatavo, jog byloje yra surinkta pakankamai duomenų, kurie leidžia patikimai spręsti dėl vaikino kaltės. Jaunuolis buvo nubaustas 200 Eur bauda už tai, kad 2019 m. vasarą, dirbdamas bare Palangoje, po 1 val. nakties kontrolinio pirkimo metu policijos pareigūnui pardavė 0,5 l talpos...


Šiuolaikinės technologijos – socialiniai tinklai, speciali internetinė programa viešbučiams Booking.com ir prie degalinės „BalticPetroleum“ įrengta speciali aikštelė ieškančiųjų būsto nuomos poreikiams tenkinti – gerokai „ištirpdė“ Palangos bobučių, siūlančių pakelėse kur apsigyventi, gretas. Tačiau dalis nepasidavė...


Orai vis labiau ir labiau šiltėja, prasidėjo švaros ir tvarkymosi metas. Kaip ir kasmet, deginamos senos šakos, žolė, šiukšlės. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, per tris šių metų mėnesius šalyje jau kilo 885 žolės gaisrai, vien kovo mėnesį ugniagesiai užgesino 816 tokių gaisrų. Jų metu sudegė per 1 300 ha...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius