Populiari astrologė Lilija Banaitienė lankysis Palangoje

Palangos tiltas, 2016-05-13
Peržiūrėta
1081
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Populiari astrologė Lilija Banaitienė lankysis Palangoje

Vilnietė astrologė Lilija Banaitienė, žinoma dėl astrologinių prognozių „Respublika“ savaitgalio leidinyje „Laisvalaikis“, birželio pradžioje lankysis Palangoje, kur ji pageidaujantiems sudarys asmeninius astrologinius horoskopus ir atliks astrologinius skaitymus. L. Banaitienė sutiko atsakyti į „Palangos tilto“ klausimus.
– Kas yra astrologija? Ar verta ja tikėti?
– Astrologija, išvertus iš graikų kalbos, reiškia mokslą apie žvaigždes. Daugeliui astrologija atrodo neapibrėžta, išgalvota informacija ir tik subjektyvia informacija paremta sritis. Iš tiesų tai – labai tikslus skaičių ir grafikų mokslas.
Šis mokslas gyvuoja jau 5000 metų, norint sužinoti savo astrologinį horoskopą reikia pasakyti tikslią savo gimimo datą, miestą ir laiką.
Tik tada naudodamasis šiais duomenimis astrologas nupiešia astrologinį žemėlapį. Panašiai kaip įprastame žemėlapyje, turėdami lygumą ir platumą, surandame reikiamą objektą, taip astrologijoje, turėdami jūsų gimimo datą, dangaus žemėlapyje surandame jūsų horoskopą, ir pagal planetų išdėstymą galime pasakyti jūsų talentus, papasakoti apie jūsų asmenybę, daryti ateities prognozes.
– Ką jums reiškia posakis „gimęs po laiminga žvaigžde“? Ar būna tokių žvaigždžių?
– Astrologija pataria žmogui, kuriuo gyvenimo keliu eiti, kad jis būtų laimingas, laimę susikurti turime patys, nes kiekvienas tai suprantame skirtingai, tačiau iš tikrųjų kiekvienas turime savo laimės žvaigždę – tai Jupiteris, ir gimti po laiminga žvaigžde gali ne kiekvienas, turi būti išsidėsčiusios planetos taip, kad labai geroje pozicijoje atsidurtų būtent mūsų laimės planeta – Jupiteris. Tačiau reikia neužmiršti patarlės, kad savo laimės kalviai esame mes patys.
– Kaip tapote astrologe?
– Tai buvo mano hobis, kuris vedė vis gilyn, po to sekė studijos „Dviejuose pasauliuose“, Maskvoje, seminarai.
– Kas jūsų klientai?
– Klientai – labai įvairūs: pradedant abiturientais, kurie nežino kokią profesiją pasirinkti, baigiant gydytojais, Seimo nariais, šou verslo atstovais.
– Jau anksčiau lankėtės Palangoje. Kas būdinga jūsų Palangos klientams?
– Nepasakyčiau, kad Palangos klientas išskirtinis, juos, kaip ir visus, dažniausiai domina asmeniniai santykiai.
– Ar klientai yra jums dėkoję už pagalbą, įžvalgas?
– Jeigu blogai prognozuosi, tikrai antrą kartą niekas pas tave negrįš ir nerekomenduos kitiems, kadangi grįžta ir padėkoja už prognozių išsipildymus, tuo labai džiaugiuosi.
– Bet skeptikai sako, kad astrologai viską išdėsto bendrais bruožais, vengia detalių. Ką jūs jiems atsakytumėte? Ar jūs pažeriate detalių?
– Aš paprieštaraučiau, nes tenka žmones konsultuoti ir „Skype“, ir telefonu, žmonėms reikia žinoti tikslai, o ne bendrais bruožais, kartais net dienos ir valandos tikslumu. Ir, nesigiriu, man tai dažniausiai pavyksta.
– Kokius klientų duomenis prašote pateikti, kad galėtumėte atlikti astrologinį skaitymą?
– Jau minėjau: gimimo data, miestas, kuriame gimė, ir laikas, kada gimė.
– Ar galite padėti, pavyzdžiui, skyrybų atveju, dėl verslo? Politikams?
– Taip, dėl skyrybų kreipiasi daug žmonių, dažnai horoskopas parodo tik laikiną susipykimą ir labai džiaugiuosi, kai parašo, kad buvau teisi, nes vėliau susitaikė, būna, kad rodo skyrybas ir žmogus labai sunkiai tai priima.
Verslininkai kreipiasi, kai reikia derėtis, sudaryti sutartis, klausia, kada pradėti verslą arba paprasčiausiai teiraujasi, kada pasitaisys jų verslo finansiniai reikalai, o gal ne toje srityje vysto verslą. Jau sulaukiu politikų, kurie klausia, ar verta kandidatuoti.
– Kada ir kur galima su jumis susitikti Palangoje?
– Palangoje būsiu birželio 3, 4, 5 d. Susitiksime „Palangos tilto“ redakcijoje, todėl visus kviečiu rezervuoti laiką iš anksto mobiliu telefonu 8 656 98074.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Palangos tiltas“ skelbė, kad šiandien, lapkričio 22 d., Palangoje lankysis premjerė Ingrida Šimonytė, tačiau ji atvykti negalėjo.


Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė penktadienį, lapkričio 19 d., lankysis Palangoje.


Nacionalinio kraujo centro (NKC) vakcinavimo turas per Lietuvą šią savaitę lankysis Alytuje, Mažeikiuose, Trakuose, Palangoje.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Kai buvo priimtas sprendimas kurti Palangiškio kortelės lojalumo programą, žinoma, visi vylėsi, kad kortelė palangiškius sudomins ir jie mielai ja naudosis, bet kad ji sulauks tokio gyventojų dėmesio, niekas nesitikėjo. Palangos miesto savivaldybės administracijos specialistai vos spėja priiminėti prašymus jai gauti – nuo sausio 15 dienos gauta beveik 2000...


Šį savaitgalį bus švenčiamos itin didelės šventės – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis ir „Palangos stinta“. Tradicinė Stintos šventė visus sukvies 15-ąjį kartą. Per tiek metų ji jau įtvirtino savo tradicijas, tapo žinoma ne tik Lietuvos žmonėms. Apie šventės ištakas, pačią pirmąją šventę kalbėjomės su verslininku...


Vilnietė astrologė Lilija Banaitienė, žinoma dėl astrologinių prognozių „Respublika“ savaitgalio leidinyje „Laisvalaikis“, liepos 7 d. lankysis Palangoje, kur ji pageidaujantiems sudarys asmeninius astrologinius horoskopus ir atliks astrologinius skaitymus. L. Banaitienė sutiko atsakyti į „Palangos tilto“ klausimus.


Birželio 29 dieną Palangoje lankysis NATO Pajėgų Integravimo Vieneto (NPIV) Lietuvoje karininkai ir seržantai iš įvairių NATO valstybių. Tęsdami pažinčių su visuomenės ir verslo atstovais programą, NATO atstovai lankysis Palangos oro uoste, Reabilitacijos ligoninėje bei Palangos savivaldybėje. NPIV Lietuvoje delegaciją sudaro karininkai ir seržantai iš 10 NATO valstybių:...


Vilnietė astrologė Lilija Banaitienė, žinoma dėl astrologinių prognozių „Respublika“ savaitgalio leidinyje „Laisvalaikis“, birželio pradžioje lankysis Palangoje, kur ji pageidaujantiems sudarys asmeninius astrologinius horoskopus ir atliks astrologinius skaitymus. L. Banaitienė sutiko atsakyti į „Palangos tilto“ klausimus.


Poetė ir astrologė - prieš pigų skonį kurorte

Rasa GEDVILAITĖ, 2011 02 06 | Rubrika: Miestas

Senąją Palangą prisimena daugelis „kurorto vaikų“, čia leidusių gražiausias vaikystės dienas. Būtent tokius prisiminimus atmintyje atgaivino ir garsios moterys – poetė Ramutė Skučaitė ir astrologė Palmira Kelertienė, savo pirmuosius gyvenimo žingsnius žengusios kurorte. Abi patvirtino, jog dabartinė Palanga joms nebe tokia miela, tos, kur vyravo ramybės dvasia, menininkai atrasdavo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius