Povilas Šakinis: netekus Mato ir Domo sezonas dar nesibaigė

Palangos tiltas, 2016-03-31
Peržiūrėta
426
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Povilas Šakinis: netekus Mato ir Domo sezonas dar nesibaigė

Reguliariojo sezono pabaigoje Mato Juciko ir Domininko Matučio netekusi „Palanga“ laukia savo varžovo ketvirtfinalio etape. Komandos kapitonas Povilas Šakinis teigia, kad ši pertrauka labai svarbi išsigydyti smulkias traumas ir tikina, kad sezonas dar tikrai nebaigtas.

– Reguliariame sezone įšokote į NKL ketvirtfinalio traukinį, kaip vertinate komandos pasirodymą?
– Komandos pasirodymą vertinu tikrai teigiamai, nudirbtas darbas treniruotėse davė savo vaisius.
– Ar ši pertrauka labai svarbi komandai?
– Kadangi sezono pabaigoje netekome dviejų labai svarbių žaidėjų – Mato ir Domo, mūsų rotacija stipriai sumažėjo. Todėl ši pertrauka išeis tik į naudą tiek treneriui styguojant mūsų žaidimą, tiek kai kuriems žaidėjams atsigauti po patirtų smulkių traumų.
– Visam sezonui netekote naudingiausio NKL žaidėjo M. Juciko ir įžaidėjo D. Matučio. Ar tai labai paveiks jūsų žaidimą ketvirtfinalio etape?
– Jau paveikė! Bet stengiamės apie tai per daug negalvoti ir nelaidoti sezono. Dabar didesnis darbas laukia visų likusių žaidėjų.
– Be Tituso Robinsono esate aukščiausias komandos žaidėjas, ar nesunku grumtis po krepšiais su kur kas aukštesniais varžovais?
– Kartais ne centimetrai lemia tas grumtynes po krepšiu. Svarbu yra nebijoti žengti į aikštelę ir kautis iš visų jėgų, ar tu žaidi prieš mažesnį varžovą, ar prieš didesnį.
– Ketvirtfinalyje jūsų laukia „Perlo-MRU“ ir „Rasų“ poros nugalėtojas, kuri komanda parankesnė „Palangai“?
– Skirtumas tik vienas, Raseiniai arčiau Palangos (šypsosi).
– Esate komandos kapitonas, tad kokia būtų jūsų žinutė „Palangos“ klubą palaikantiems sirgaliams.
– Visus kviečiu ateiti ir palaikyti mus atkrintamosiose rungtynėse! Pažadu, kad kovosime iki galo ir tik su sirgalių palaikymu žengsime tolyn. Tad Jūsų palaikymas mums yra labai svarbus!

BC „Palanga“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Aktyvusis kurortinis sezonas Palangoje šiemet prasidės gerokai anksčiau nei iki šiol.


Pasibaigus šildymo sezonui dauguma gyventojų gali lengviau atsikvėpti. Šaltasis metų laikotarpis gerokai patuština kišenes, o šiemet šildymo sezonas dar buvo ir labai ilgas. Palangiškių teiravomės, koks, jų akimis, buvo šis šildymo sezonas – pigesnis ar vis dėlto brangesnis. UAB „Palangos šilumos tinklai“...


Prie Palangos „BC Palanga“ komandos vairo – naujas strategas. Nuo 2016–2017 metų sezono ekipą treniruos 36 metų kretingiškis Povilas Šakinis. Nors trenerio pareigos buvusiam krepšininkui yra naujas iššūkis, tačiau P. Šakinis – gerai Palangoje pažįstamas veidas. 2014–2016 metų sezonais lietuvis rungtyniavo būtent...


​Palangos klubo „Palanga“ atstovai pranešė, jog Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) bronzinės „Palangos“ komandos vyriausiojo trenerio poste – permainos. Ateinantį sezoną Palangos miesto ekipos žaidimui diriguos Povilas Šakinis. 35-erių metų specialistas nuo 2014 metų atstovavo „Palangai“ kaip žaidėjas.


Reguliariojo sezono pabaigoje Mato Juciko ir Domininko Matučio netekusi „Palanga“ laukia savo varžovo ketvirtfinalio etape. Komandos kapitonas Povilas Šakinis teigia, kad ši pertrauka labai svarbi išsigydyti smulkias traumas ir tikina, kad sezonas dar tikrai nebaigtas.


Savaitgalį įvykę Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininko rinkimai abejingų nepaliko ir TS-LKD Palangos skyriuje. Rinkimuose dalyvavo beveik šimtas iš 136 kurorto skyriaus narių.


Dar pernai vasarą suplanuotas Palangos jaunimo žygis dviračiais iki Talino vos nesibaigė skaudžia nelaime – likus 120 km iki galutinio kelionės tikslo Estijos sostinės Talino pagrindinį šio žygio iniciatorių palangiškį Tautvydą Lubį partrenkė mikroautobusas, kuris trenkėsi ir į jį lydėjusią komandą vežusį mikroautobusą. Laimei, itin skaudžių sužalojimų išvengė ir...


Kultūros sostinės metai dar nesibaigė  4

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2013 09 19 | Rubrika: Miestas

Antradienio rytą į „Palangos tilto“ redakciją prie tradicinio puodelio kavos į redakciją susirinkę kultūrai ir miesto kultūriniam gyvenimui neabejingi mūsų skaitytojai turėjo progą užduoti jiems rūpimus klausimus, pateikti savo pasiūlymus, padiskutuoti bei tiesiog pabendrauti su Palangos kultūros centro direktoriumi Žilvinu Kažiu bei jo pavaduotoju, miesto Tarybos nariu...


Šildymo sezonas baigėsi

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 04 10 | Rubrika: Miestas

Didelį sąmyšį ir daug diskusijų sukėlęs šildymo sezonas baigėsi. Nuo ketvirtadienio radiatoriai Palangoje turėjo pradėti vėsti.


Pažiūrėkime, ką mato... bitė

„Palangos tilto“ informacija, 2009 02 17 | Rubrika: Kultūra

Kavinėje „Ronžės uostas“ atidaryta kretingiškės, Jurgio Pabrėžos gimnazijos dvyliktokės Barboros Varkojytės fotografijų paroda „Viskas bitės akimis“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius