Pranešimas apie galimą sprogmenį: laikinai evakuoti keleiviai iš visų Lietuvos oro uostų laukimo salių

Palangos tiltas, 2023-01-23
Peržiūrėta
832
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pranešimas apie galimą sprogmenį: laikinai evakuoti keleiviai iš visų Lietuvos oro uostų laukimo salių

Vilniaus oro uostai praneša, kad šiandien apie 8 val. ryte buvo gauta pirminė informacija apie galimą sprogmenį oro uoste. Pridedama, kad informacijoje nebuvo nurodytas konkretus Vilniaus, Kauno arba Palangos oro uostas.

„Lietuvos oro uostų aviacijos saugumo specialistai iškart informavo visas specialiąsias tarnybas atitinkamuose regionuose apie galimą grėsmę.

Specialiosios tarnybos vykdė grėsmės vertinimą visuose oro uostuose, vyko nuodugnus keleivių terminalų patikrinimas, keleiviai buvo laikinai evakuoti iš laukimo erdvių visuose Lietuvos oro uostuose“, – skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Pranešama, kad apie pusę dešimtos ryto keleiviai jau leidžiami grįžti atgal į laukimo erdves Vilniaus oro uosto terminaluose. Kauno ir Palangos oro uostuose specialiosios tarnybos dar vykdo erdvių patikrą.

Skrydžiai ir kitos oro uosto operacijos nebuvo stabdomos nei viename oro uoste.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ukrainos Aukščiausios Rados ir Lietuvos Seimo abiejų Ekonomikos komitetų 2022 m birželio mėnesį pasirašytas bendradarbiavimo memorandumas jau duoda vaisių.  „Kovo 3-iąją Lvive ekonomikos forume, jau susitiko ne tik abiejų šalių komitetų parlamentarai, bet ir susisiekimo, ekonomikos, aplinkos viceministrai, Klaipėdos ir visų Ukrainos uostų administracijos vadovai, geležinkelių vadovai...


Vilniaus oro uostai praneša, kad šiandien apie 8 val. ryte buvo gauta pirminė informacija apie galimą sprogmenį oro uoste.


Lietuvos oro uostų skelbtą tarptautinį aviacinių degalų tiekimo infrastruktūros (kuro bazių) valdymo konkursą Vilniaus ir Palangos oro uostuose laimėjo kompanija „Baltjet“.


Karantino laikotarpiu sumažėjus autobusų keleivių srautui, nuo 2021 m. sausio 1 d. iki karantino pabaigos laikinai sumažinamas viešojo transporto maršrutų skaičius. Nuo sausio 1 d. laikinai nutraukiamas autobusų judėjimas maršrutais 1A (autobusų stotis – p/n „Gintaras“ – Sodų g. – autobusų stotis) ir 2A (autobusų stotis – centras –...


Lapkričio 17 dieną vykusioje Tarptautinės oro uostų tarybos (ACI Europe) asamblėjoje į šios organizacijos valdybą išrinktas Lietuvos oro uostų vadovas, buvęs Palangos oro uosto direktorius Marius Gelžinis. Taryba vienija daugiau nei 500 oro uostų visoje Europoje.


Balandžio 8 d. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Palangos skyriuje gautas vienas pranešimas apie nustatytą koronaviruso infekciją.


Palangos oro uostas liepos mėnesį buvo ketvirtas pagal keleivių augimątarp mažųjų Europos oro uostų, rodo prieš kelias dienas paskelbti naujausi Tarptautinės oro uostų tarybos„ACI Europe“ duomenys. Vertinantšių metųliepos, palyginti su tuo pačiu 2015 metų mėnesiu, duomenis, oro uostas fiksavo 55,6 proc. keleivių skaičiaus augimą (26,6 tūkst.) ir nusileido tik trims...


Dėl pažeisto dujų vamzdžio teko evakuoti gyventojus

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 06 30 | Rubrika: Miestas

Penktadienį, kiek po vienuoliktos valandos, traktoriumi dirbusiems darbininkams netoli naujai statomos autobusų stoties pažeidus dujų vamzdį, ant kojų buvo sukeltos visos Palangos specialiosios tarnybos. Dėl dujų nuotėkio ir galimo sprogimo pavojaus iš greta stovinčio daugiabučio Kretingos g. 62 buvo evakuoti gyventojai, kelioms valandoms sustabdytas eismas Kretingos gatve. Laimei...


Antradienį prie mūsų miesto autobusų stoties ir viešbučio „Palanga“ būta neįprastos sumaišties: gavus pranešimus, jog šie pastatai užminuoti, iš jų buvo evakuoti žmonės. Policija įvedė planą „Skydas“, prie pastatų budėjo pareigūnai bei ugniagesiai gelbėtojai, iš Klaipėdos iškviesti antiteroristinių operacijų...


Didžiausių metų švenčių laukimo pradžią Palanga paskelbė įžiebdama ne vieną šventinę eglę miesto centre, o net keliolika kalėdinių eglučių kurorto šerdyje – J. Basanavičiaus gatvėje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas