Prasidėjo „Palangos Juzė 2010“

„Palangos tilto“ informacija, 2010-03-09
Peržiūrėta
1670
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pirmadienį Palangos žiemos futbolo aikštėje prasidėjo tradicinis tarptautinis futbolo turnyras „Palangos Juzė 2010“. Pirmąsias pergales šventė dvi klaipėdiečių komandos: „Atlantas“ nugalėjo Liepojos komandą „Metalurgs-2“ rezultatu 2:0, o „Klaipėdos“ futbolininkai – Lietuvos jaunimo rinktinę U-19, pelnę taip pat 2 taškus, priešininkams nepelnius nei vieno.

 

Pirmadienį prasidėjęs ir įsibėgėjęs tarptautinis futbolo turnyras pakvietė susigrumti stiprias futbolo komandas, atvykusias ne tik iš Lietuvos miestų, bet ir Liepojos bei Ventspilio. Į du pogrupius suskirstytos komandos žais visą savaitę, kol galiausiai bus apdovanoti patys stipriausi futbolininkai, garbingai nugalėję visus savo priešininkus.

Pirmąją turnyro dieną, kurioje įvyko dvi rungtynės, susitiko Klaipėdos „Atlantas“ su Liepojos komanda „Metalurgs-2“ bei Klaipėdos „Klaipėda“ su Lietuvos jaunimo rinktine U-19. Įvarčius pelnė „Atlanto“ komandos žaidėjai Linas Savastas bei Žilvinas Kymantas, o „Klaipėdos“ komandoje savo taiklumą pademonstravo Denis Vyšniakov ir Nerijus Kumža. Antradienį susitiko Ventspilio komanda „Tranzit“ su Liepojos „Metalurgs-2“ bei Kretingos komanda „Minija“ su Lietuvos jaunimo rinktine U-19.

Sirgalių palaikymo laukia azartiškai nusiteikę futbolininkai vis dažniau pasirodančios saulės apšviestoje žiemos aikštėje, kurioje žais visą savaitę. Futbolo gerbėjai turi progą pasigrožėti profesionaliu žaidimu bei patys pajusti pulsuojantį azartą.

Jūsų komentaras:

Emine 2012-07-17 20:28 ([email protected] / IP: 200.72.132.190)
Na iš vienos pusės gal ir žiaurus, bet ką paysrdai.Ir ne katinas, o katė. Ir ne naminė, o pusiau laukinė. Ir ne žaidžia, o suvalgo. Žaidžia ji tik su pelėmis, žuvys negali pabėgt, tai nėra kaip žaist.Ir žuvys šitos iš „prūdelio“, kur jų daugiau nei reikia ir kur joms maisto stinga.Dėl holokaustų, matėm pakankamai tokio tipo filmų. Gal kažkas truputį ir yra panašaus.

Taip pat skaitykite

Legendinė Vlado Jurgučio progimnazijos futbolo aikštelė, kurioje trenerio Marselio Balasanovo yra išugdytas ne vienas talentas, žaidžiantis įvairaus amžiaus Lietuvos vaikų ir jaunimo futbolo rinktinėse, atgimė. Padengta šiuolaikiška danga, sutvarkyta aplinka. Ji – jauki ir saugi.


Liepos 4-5 dienomis Kaune esantis Nacionalinės futbolo akademijos manieže vyko vaikų futbolo turnyras „Hegelmann Cup 2020“, kuris sukvietė per 300 jaunųjų futbolo talentų iš Lietuvos.


Balandžio 16-17 dieną Palangoje vyko tradicinis tarptautinis, jau dvidešimt pirmasis, vaikų (2002 m. gimimo) 9x9 futbolo turnyras „Kimba 2014“.


Velykinis vaikų mažojo futbolo turnyras Telšiuose

Palangos SC, „Palangos tilto“ inf., 2013 04 08 | Rubrika: Sportas

Kovo 29 dieną Telšiuose vyko berniukų, gimusių 2002 m., tarptautinis Velykinis futbolo turnyras B. M. Sabeckio atminimo taurei laimėti.


Balandžio 6-7 dienomis Palangoje vyko tarptautinis futbolo turnyras Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Palangos skyriaus taurei laimėti. Turnyre dalyvavo Latvijos komanda Rygos RFS, Šilutės „Šilutė“, Šiaulių „Juventa 99“.


Startavo tradicinis „Palangos Juzės“ futbolo turnyras

"Palangos tilto" informacija, 2012 03 09 | Rubrika: Sportas

Pirmadienį Palangoje startavo jubiliejinis, jau 50-asis tarptautinis futbolo turnyras „Palangos Juzė“. Dėl specialios taurės susikovė šešios ekipos iš Lietuvos ir Latvijos.


Praėjusį savaitgalį Palangoje prasidėjo tradicinis tarptautinis veteranų teniso turnyras „Palanga Open 2010“. Iš įvairių šalių atvykę tenisininkai uoliai įrodinėja savo jėgas ir jau ruošiasi finalinėms rungtynėms. Vakar vyko stipriausiųjų pusfinaliai.


Palangiškiai jaunių futbolo turnyre – ketvirti

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 13 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį, balandžio 9-11 dienomis, Žiemos futbolo aikštėje jau 14-tąjį kartą vyko tradicinis  jaunių futbolo turnyras kepyklos „Kimba“ taurėms laimėti. Šiame turnyre dalyvavo septynios komandos, o jaunieji kurorto futbolininkai itin atkakliai siekę pergalės, atsidūrė garbingoje ketvirtoje vietoje.


Prasidėjo „Palangos Juzė 2010“  1

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 09 | Rubrika: Miestas

Pirmadienį Palangos žiemos futbolo aikštėje prasidėjo tradicinis tarptautinis futbolo turnyras „Palangos Juzė 2010“. Pirmąsias pergales šventė dvi klaipėdiečių komandos: „Atlantas“ nugalėjo Liepojos komandą „Metalurgs-2“ rezultatu 2:0, o „Klaipėdos“ futbolininkai – Lietuvos jaunimo rinktinę U-19, pelnę taip pat 2 taškus, priešininkams nepelnius nei vieno.


Renginys ,,Kinijos Liaudies Respublikos poezija, fotografija ir kinofilmai Palangoje 2010“, skirtas KLR 60-mečiui paminėti ir Kinų Naujiesiems metams pasitikti 2010 m. vasario 12 d.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius