Prie pat jūros esanti kavinė „Ronže“ – ir gausioms šventėms, ir šeimos pietums

Palangos tiltas, 2017-04-27
Peržiūrėta
1238
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kavinė „Ronže“ įsikūrusi jaukioje, ramioje vietoje, o netoliese ošia jūra.
Kavinė „Ronže“ įsikūrusi jaukioje, ramioje vietoje, o netoliese ošia jūra.

Kavinė „Ronže“ įsikūrusi prie pat jūros ir tai suteikia kavinei išskirtinumą, bet ne vien dėl to čia lankosi žmonės. Kaip pasakojo kavinės administratorė Reda Serepinienė, nusprendę čia papietauti ar atšvęsti svarbias asmenines progas žmonės giria puikiai dirbantį kolektyvą, maistą, ruošiamą pagal kiekvieno pageidavimus, ir jaukią aplinką.
Šimtmečio jubiliejus – neeilinė šventė. Tad ir pasirinkti, kur tokią šventę švęsti – atsakingas sprendimas. Balandį šimtąjį jubiliejų atšventęs palangiškis Jurgis Kuzmickas ir jo artimieji, pasirinkę kavinę „Ronže“, liko patenkinti – neapvylė nei jauki aplinka, nei kolektyvo malonus aptarnavimas, rūpestis kiekvienu svečiu.
Tuo metu, kai kiti ieško išskirtinumo gamindami vien kitokius – kitų šalių tradicinius patiekalus, kavinės „Ronže“ kolektyvas neatsisako ir mūsų – lietuviškųjų – patiekalų. Kai minimos valstybinės šventės, kavinės darbuotojai kviečia mėgautis cepelinais, kuriems įprastai būna taikoma nuolaida.
Kavinė kiekvieną savaitgalį lankytojams pateikia skirtingus pasiūlymus. Kaip pasakojo R. Serepinienė, dažnai į kavinę kviečiama užsukti picų mėgėjus, joms būna taikoma nuolaida, taip pat – kavos mėgėjai, kai kavos puodelį ir pyrago gabalėlį galima įsigyti už vieno kainą.
Kavinėje ruošiamos įvairios šventės: vestuvių pokyliai, krikštynos, gimtadieniai. Kavinės vadovai džiaugiasi, kad visas užsakovų idėjas galima įgyvendinti darnaus ir profesionalaus kolektyvo dėka. „Pas mus dirba daugiametę patirtį turinti virėja, kuriai jokie iššūkiai nebaisūs, ji sugebės nustebinti savais patiekalais netgi išrankiausius klientus. Patirties turinčios barmenės gali pasiūlyti ne tik įprastos, bet ir malonia staigmena galinčios tapti kavos. Planuojama netrukus siūlyti dar įvairesnių skonių kavos. Siekiame, kad pas mus užsukę klientai neliktų nusivylę, tad malonus aptarnavimas mums – svarbiausias. Džiaugiamės, kad tai įvertinę klientai vis sugrįžta“, – kalbėjo kavinės administratorė.
Kavinėje puikiausiai galima organizuoti banketus, asmenines šventes. „Siekiame, kad mūsų kavinėje jaukiai jaustųsi šeimos. Pas mus veiklos netrūksta ir vaikams. Įrengta vaikų žaidimų aikštelė, kur mažieji gali smagiai padūkti. Vaikams kavinės aplinkoje – saugu, nes čia nėra automobilių srauto. Planuojame paruošti ir mūsų mažiesiems klientams skirtą meniu“, – pasakojo kavinę administruojanti Reda.
Atšilus orams kavinės lankytojai galės mėgautis skaniais patiekalais vasaros terasoje. Šiltuoju metų laiku į kavinę patogu atvažiuoti ir dviračiais. O šaltuoju metų laiku, kai lauke ausis žnaibo šaltukas, kavinėje galima atrasti jaukų kampelį, kur šilumą skleidžia židinys.
Kavinė „Ronže“ įsikūrusi Jūratės g. 2A, Palanga. Dėl renginių, asmeninių švenčių kreiptis tel. +370 640 25520. „Facebook“ – Kavine Ronže.

Jūsų komentaras:

asdfgh 2017-08-05 15:56 (xcvbnm / IP: 91.96.71.168)
O omarara Monikutes vyne istusintu ta vireja?

Taip pat skaitykite

Fotografijos klasiko Algimanto Kunčiaus serija „Prie jūros. Palanga 1965–2015“ – tai daugiau nei pusę amžiaus besitęsiantys Lietuvos pajūrio gyvenimo fotografiniai užrašai, laiko perspektyvoje tampantys intriguojančia sociologine-antropologine studija, skelbia 15min.lt


Jau dabar veržte veržiasi prie jūros – policijos užkardos neatbaidė

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2021 04 02 | Rubrika: Miestas

Didžiąją savaitę jūros išsiilgę poilsiautojai į „uždarytą“ Palangą galėjo įvažiuoti beveik netrukdomai, tačiau neveikiančių viešbučių tai neguodė – neprognozuojamų Vyriausybės sprendimų jau pamokyti verslininkai dar nežinom ar galės atsidaryti ir po švenčių, rašo lrytas.lt


Apartamentai prie jūros - nuo 30 Eur! Kambarių rezervacija: ▪️internetu – booking.apartamentaitenisas.lt ▪️el. paštu – [email protected] ▪️telefonu – (8 460) 58033


Kavinė „Ronže“ įsikūrusi prie pat jūros ir tai suteikia kavinei išskirtinumą, bet ne vien dėl to čia lankosi žmonės. Kaip pasakojo kavinės administratorė Reda Serepinienė, nusprendę čia papietauti ar atšvęsti svarbias asmenines progas žmonės giria puikiai dirbantį kolektyvą, maistą, ruošiamą pagal kiekvieno pageidavimus, ir jaukią aplinką.


Įspūdingas šventinis fejerverkas, skambant muzikai ir ošiant jūrai – tokį reginį savo gyventojams ir svečiams pasiūlė Naujuosius pasitinkanti Palanga. Palangiškiai ir kurorto svečiai tradiciškai paskutines besibaigiančių metų minutes skaičiavo Jūratės ir Kastyčio skvere bei paplūdimyje – gruodžio 31-osios vidurnaktį nuo jūros tilto dangų...


Esu jūros vaikas. Žinau, o ir visada žinojau, jog pavasariais, ar rugpjūtį, kai vanduo jūroje įšyla kaip „arbata“ – jūros pakrantės ima ir nusidažo neįprasta geltona spalva. Poilsiautojai, nė kiek nesutrikę, vienas kitam skuba paaiškinti: „Jūra žydi“. Šį sykį, atvažiavusi trumpų atostogų į namus, pasimėgavau karšta saule, dar...


Šventoji trumpiausią metų naktį kviečia sutikti prie jūros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 06 20 | Rubrika: Miestas

Lietuvai laikas turėti Joninių sostinę, ir šis garbingas titulas atiteko Šventajai, kviečiančiai trumpiausią metų naktį sutikti jūros ir gamtos prieglobstyje. Joninių sostinės atidarymas Šventojoje – birželio 23 d


Palangos grąžinimas Lietuvai vyko sudėtingai – Latvija visomis išgalėmis siekė išlaikyti žemes, kurios teikė priėjimą prie jūros, gintarą ir žuvį. 1918-ųjų vasario 16 d. Lietuvai tapus nepriklausoma valstybe, prasidėjo Lietuvos ir Latvijos ginčai dėl Palangos ir Šventosios – Palangos ir Alūkštės apskrities. Ginčas užsitęsė beveik trejus metus...


Palanga šeštadienį prisijungs prie pasaulyje jau šeštą kartą rengiamos akcijos „Žemės valanda“, kurios metu visi raginami vienai valandai išjungti šviesą.


Idėja – kavinė ant jūros tilto

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 05 29 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto vadovas Vytautas Stalmokas spaudos atstovus supažindino su bendrovės „Nesė Pramogų bankas“ pasiūlymu – verslininkai norėtų ant jūros tilto įrengti lengvų konstrukcijų lauko kavinę.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius