PVRA prezidentą Darių Miklovą FNTT pareigūnai surakino antrankiais, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo policijos pareigūnams

"Palangos tilto" redakcija, 2016-09-15
Peržiūrėta
2335
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vita: "Vos negavau infarkto išvydusi D. Miklovą su antrankiais"
Vita: "Vos negavau infarkto išvydusi D. Miklovą su antrankiais"

 

 

   Vakar, ketvirtadienį,  rugsėjo 15, tarp 11 ir 12 valandos, į Dariaus Miklovo kavinę "Armėniški šašlykai" (J. Basanavičiaus g. 27, Palanga) atvykus Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai (FNTT) pareigūnams, kavinės savininkas D. Miklovas, kuris yra ir Palangos viešbučių bei restoranų asociacijos (PVRA) prezidentas, jiems pasipriešino. D. Miklovas ant promenados grindinio buvo paguldytas ir jam buvo uždėti antrankiai. Atvykę Palangos policijos pareigūnai agresyviai besielgusį PVRA prezidentą buvo priversti patalpinti į policijos automobilį. Kaip "Palangos tiltui"  patvirtino Palangos policijos komisariato viršininkas Alvydas Katkauskas, dėl D. Miklovo  pasipriešinimo policijos pareigūnams pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

 

 Kaip pasakojo „Palangos tiltui“ šalia kavinės suvenyrais prekiaujanti Veronika, tarp 11 ir 12 valandos ji išgirdo triukšmą ir „dryžuotais marškinėliais vilkinčio vyro“ (D. Miklovo) riksmus.

„Jis šaukė, rėkė, supratau tarp šūksnių, kad kad jo daiktai iš kišenės buvo  iškritę. Po to atvyko policija ir greitoji pagalba. Viskas truko apie valandą,“- sakė prekiautoja.

Priešais „Armėniškus šašlykus“ žuvimi prekiaujanti Vita pasakojo, kad „vos infarkto negavusi.“

„Darius (Miklovas) šaukė ne savo balsu „Gelbėkite, gelbėkite! Policija, policija!“, o du vyrai- vienas, toks storulis, vilkėjo juodus rūbus, abu laužė jam rankas, parvertė ant grindinio, uždėjo antrankius, surakino. Laikė taip jį apie 10 minučių, pakol atvažiavo policijos automobilis ir greitoji pagalba,“- pasakojo moteris.

Anot jos, ji pribėgusi prie ant grindinio gulinčio D. Miklovo. „Jis manęs ėmė prašyti: „Kviesk greičiau policiją. Buvau labai pasimetusi. Aš tiems vyrams ant jo pasakiau: „Kas čia vyksta? Jūs kvieskite policiją...“

Ji teigė, kad visą incidentą fotografavo ir filmavo miesto savivaldybės Tarybos narys Eimutis Židanavičius.

„Man pasirodė, kad jis (E. Židanavičius) buvo su tais dviem vyrais, ne su D. Miklovu,“- sakė gatvės prekeivė. „Man keista, kad čia buvo tas E. Židanavičius. Jis gi anksčiau buvo turgaus direktoriumi, o ką dabar veikia, negirdėjau.“

Alvydas Katkauskas, Palangos policijos komisariato viršininkas, patvirtino, kad policijos pareigūnų ekipažas į „Armėniškus šašlykus“ buvo iškviestas ”apie pietus.“

„Buvome iškviesti, nes kita tarnyba vykdė savo darbą. Buvo fiksuotas pasipriešinimo (pareigūnams) faktas. D.Miklovui dėl neadekvataus elgesio buvo laikinai uždėti antrankiai, jis nebuvo sulaikytas. Tarnybinio raporto dar nemačiau. Pagal pasipriešinimo pareigūnams faktą prieš tą asmenį (D. Miklovą) bus pradėtas ikiteisminis tyrimas,“- sakė A. Katkauskas.

Rūta Andriuškaitė, FNTT atstovė spaudai, nieko apie FNTT pareigūnų vizitą Palangoje, kavinėje „Armėniški šašlykai“ nebuvo girdėjusi.

„Aš kai ką nors sužinosiu, jums perskambinsiu,“- sakė ji, bet iki 17.30 val. ji tai nepadarė.

D. Miklovas vakar neatsakė į „Palangos tilto“ du skambučius ir  SMS žinutę.

Paklausus E. Židanavičiaus, kaip jis atsidūręs įvykio vietoje, miesto savivaldybės Tarybos narys sakė: „Jūs, Linai, mane su kažkuo sumaišėte...Prie ko čia dabar aš?...Nežinau nieko. Neteisinga informacija.“

E. Židanavičius neigė filmavęs konfliktą.

„Mane dažnai kas nors maišo ir sumaišo,“-sakė prieštaringai vertinamas miesto politikas.

Nepatvirtintomis žiniomis, D. Miklovas yra galimai neteisėtai gavęs finansinę paramą.

Plačiau apie įvykį informuosime artimiausiuose „Palangos tilto“ numeriuose.

 

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša, kad uostamiesčio kriminalistai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių medžiagų platinimo nepilnamečiams Palangoje. Įtarimai pareikšti penkiems asmenims.


Iki rytmečio visą savaitgalį vykęs poilsio namuose „Auska“ festivalis "Pudra" ir sutrukdęs palangiškių ir kurorto svečių ramybę neliko nepastebėtas ir vietos policijos. Kaip „Palangos tiltui“ sekmadienį sakė Kęstutis Bončkus, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas...


Palangos policija džiagiasi sulaukusi iš užsienio grįžusių žmonių padėkos Palangos oro uoste dirbusiems policijos pareigūnams, kuriems vadovavo Palangos m. PK Veiklos skyriaus viršininkas Kęstutis Bončkus.


Šiandien, tarp 11 ir 12 valandos, į kavinę "Armėniški šašlykai" (J. Basanavičiaus g. 27, Palanga) atvykus FNTT pareigūnams, kavinės savininkas Darius Miklovas, kuris yra ir Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (PVRA) prezidentas, pareigūnams pasipriešino. Sutramdyti D. Miklovą pavyko jį paguldžius ant promenados grindinio ir...


Gegužės 24 d. nuo 10 iki 13 val. Palangoje, Vytauto g. esančioje miesto aikštėje, ties pastatu Nr. 98 (prekybos centras), policijos pareigūnai kviečia miesto gyventojus pažymėti dviračius. Tradicinė akcija šiemet išsiskirs tuo, kad vietos pareigūnams žymėti dviračius padės Lietuvos policijoje stažuotę atliekantys Berlyno policijos pareigūnai, kurie siekia įgyti profesinės...


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai birželio mėnesį gyventojams padedant atskleidė keturis nusikaltimus. Sulaikyti keturi įtariamieji.


Baigtas ikiteisminis tyrimas dėl incidento Palangos atrakcionuose  6

Klaipėdos apygardos prokuratūros, „Palangos tilto“ inf. , 2013 04 22 | Rubrika: Miestas

Klaipėdos apylinkės prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl didelį atgarsį visuomenėje sukėlusio incidento Palangos atrakcionuose. 11 tomų baudžiamoji byla penktadienį, balandžio 19 d. perduota Palangos miesto apylinkės teismui.


Antradienį, Angelų sargų dieną, Palangos policijos komisariato salėje susirinkusiems kurorto pareigūnams skambėjo nuoširdžios padėkos už jų sunkų ir pasiaukojamą darbą. Profesinės šventės proga policininkus sveikino ir miesto pasaulietinės, ir dvasinės valdžios atstovai bei kolegos.


Kas atrodė kaip akivaizdus Palangos miesto policijos komisariato viršininko Jurgio Kažio suklupimas –  sukelta avarija išgėrus, dabar, praėjus šiek tiek daugiau kaip mėnesiui, policijos departamentui, vykdančiam įvykio tarnybinį patikrinimą, atrodo kaip „išskirtinai sudėtingas“ tyrimas.


Licencijos dirbti Lietuvoje neturinti lošimo bendrovė "Triobet", pademonstravusi neregėtą cinizmą - šalies ir užsienio gyventojams pasiūliusi lažintis, ar protesto akcijos Vilniuje penktadienį baigsis riaušėmis, pateko į teisėsaugininkų akiratį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius