Rekordišku sporto rungčių skaičiumi nustebinusi Palanga kitąmet sieks pasaulio rekordo

Palangos tiltas, 2016-05-30
Peržiūrėta
2187
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Rekordišku sporto rungčių skaičiumi nustebinusi Palanga kitąmet sieks pasaulio rekordo

Daugiau kaip 12 tūkstančių aktyvių dalyvių įsiliejimas į daugiau kaip 60 sporto šakų ir renginių festivalio „Sportas visiems“ metu organizatorius įkvėpė kitais metais Palangoje siekti pasaulio rekordo.
„Šį pavasarį, įgyvendindami socialinę iniciatyvą Judėkim.lt, į mokyklas sugrąžinome šokinėjimo gumas. Į mūsų kvietimą atsiliepė daugiau nei 150 moksleivių klasių, tad nusprendėme kitais metais Palangoje siekti pasaulio šokinėjimo per gumą rekordo“, – pasakojo vienas iš festivalio „Sportas visiems“ organizatorių Giedrius Grybauskas.
Kitais metais festivalis „Sportas visiems“ vyks gegužės 26-28 dienomis, kur siekti šokinėjimo per gumą rekordo bus kviečiamos prisijungti mokyklos, studentai, šeimos, darbo kolektyvai ir pavieniai festivalio dalyviai bei Palangos miesto svečiai.
Savaitgalį festivalio dalyviai ir Palangos miesto svečiai buvo kviečiami dalyvauti daugiau kaip 60 sporto rungčių, varžybų ir daugiau nei 40 fizinio aktyvumo priemonių, tokių kaip bėgimas, krepšinis, joga, mankštos, futbolas, regbis, alpinizmas, meditacijos, irklenčių pamokos, gimnastikos pasirodymai, zumba, tinklinis, baliontinklis, šaudymas, šokių konkursai bei dar daug kitų.

Agnė GAIDAMAVIČIŪTĖ

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vyriausybė pritarė 2024 metų Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto projektui. Planuojama, kad kitais metais jo įplaukos bus 411,2 mln. eurų (13,5 proc.) didesnės, nei šiemet, ir iš viso sudarys apie 3,5 mlrd. eurų. 


Liepos viduryje Palanga buvo tapusi Lietuvos teniso mėgėjų sostine. Didžiausia šios sporto šakos entuziastus jungianti interneto platforma ir turnyrų organizatorius „Teniso namai“ čia surengė turnyrą „Profitus“ taurei laimėti, į kurį sugužėjo net 164 dalyviai.


Šiemet, jau septintąjį kartą Lietuvoje vyks „Red Bull WakeDuel“ – aukščiausios klasės vandenlenčių varžybos, įrašiusios Lietuvą į šio sporto istoriją ir čia sutraukiančios nemažą dalį geriausių pasaulio raiderių. Ir organizatoriai yra pasiruošę atsakyti už žodį „geriausių“.


Pirmajame pasaulio Kata čempionate (vyko nuotoliniu būdu) komandinėje įskaitoje pergalę iškovojo Klaipėdos sporto klubas „Okinava“. Palangiškis Nojus Trukšanovas tapo pasaulio čempionu vaikų kategorijoje. Jo trenerė, taip pat palangiškė Kristina Basova iškovojo pasaulio vicečempionės titulą. Pasaulio Kata taurės čempionate sporto klubo...


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Rugsėjo 24 d., antradienį, Palangai įteiktas Lietuvos rekordo diplomas, oficialiai patvirtinantis, kad kurorto koncertų salės fasadą puošiantis dainininko Stasio Povilaičio autografas yra didžiausias parašas šalyje. Šį Lietuvos rekordą įregistravo agentūra „Factum“ prie Lietuvos kultūros fondo.    


Penktadienį, balandžio 26 d., Palangai Šveicarijoje, Montrė kurorte, perduota estafetė kitąmet rengti prestižinį muzikos pasaulio renginį – Europos varinių pučiamųjų orkestrų čempionatą. Tad jau po metų, 2020 m. gegužę, pučiamųjų pasaulį praturtins istorinis įvykis – Europos varinių pučiamųjų orkestrų čempionatas pirmą kartą vyks ne Vakarų, o Rytų Europoje.


Svajok ir kryptingai dirbk, ir sėkmė bus tavo pusėje – tokia nerašyta taisykle savo gyvenime vadovaujasi žinomas Palangos sporto specialistas Ernestas Doržinkevičius. Dar prieš kelis metus jo subrandinta idėja, šią savaitę virto kūnu: kitąmet Palangoje įvyks pasaulio sambo meistrų čempionatas. Į jį, tikimasi, sugužės apie 300 sportininkų.


Daugiau kaip 12 tūkstančių aktyvių dalyvių įsiliejimas į daugiau kaip 60 sporto šakų ir renginių festivalio „Sportas visiems“ metu organizatorius įkvėpė kitais metais Palangoje siekti pasaulio rekordo. „Šį pavasarį, įgyvendindami socialinę iniciatyvą Judėkim.lt, į mokyklas sugrąžinome šokinėjimo gumas. Į mūsų kvietimą atsiliepė daugiau nei 150...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius