„Sapnuok baltai“ vėl padės sunkiai sergantiems vaikams

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014-12-01
Peržiūrėta
1992
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Būti dosniais kvietė klubo prezidentė I. Baužienė.
Būti dosniais kvietė klubo prezidentė I. Baužienė.

Penktadienio vakarą į Kurhauzą rinkosi šventiškai pasidabinę palangiškiai ir svečiai iš kitų miestų, savo apranga išsiskiriantys įvairių „Lions“ klubų atstovai, žinomi verslo, kultūros, meno ir sporto žmonės – visi, kas priėmė Palangos moterų „Lions“ klubo kvietimą ir nutarė prisidėti prie štai jau aštuntąjį kartą rengiamo labdaros vakaro simboliniu pavadinimu „Sapnuok baltai“.
Kaip prieš renginį sakė dabartinė klubo prezidentė Inga Baužienė, šiais metais labdaros vakarui buvo pasirinkta koncerto forma. Visos jo metu surinktos lėšos – tiek už parduotus bilietus, tiek suaukotos renginio metu, – atskaičiavus honorarus atlikėjams bei kitas vakaro rengimo išlaidas, bus skirtos sunkiai sergančius vaikus auginančioms „Lions“ klubo globojamoms šeimoms.
„Šiandien būtent jūs, Palangos moterų „Lions“ klubas ir į šią salę susirinkę svečiai, pradedate kalėdinių renginių ciklą. Ir būtent jūs pirmieji turite progą pabūti Kalėdų seneliais, nes jūsų aukos taps dovana tiems, kurie labiausiai to laukia“, – kreipėsi į salėn susirinkusiuosius, tarp kurių buvo ir klubo globojamos šeimos su vaikais, renginio vedėjas Nerijus Stasiulis.
„Širdis džiaugiasi šį vakarą salėj matant tiek daug geros valios žmonių, – neslėpė susijaudinimo ir dėkingumo Palangos moterų „Lions“ klubo prezidentė I. Baužienė. – Juk kartu mes galime tikrai daug. O jūsų aukos bus didžiulė dovana mūsų globojamų šeimų vaikams“.
„Kalėdos visada mums asocijuojasi su gėriu, kuriuo mes dalijamės su kitais, nes esame sutverti padėti vieni kitiems, – kalbėjo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. – Tad noriu padėkoti „Lions“ moterims, kad štai jau kelinti metai prieš Kalėdas jos mums suteikia galimybę pabūti geriems ir prisidėti prie to, kad pasaulis aplink mums taptų geresnis“.
Palangos „Lions“ moteris sveikino ir Lietuvos „Lions“ klubų D-131 gubernatorius Rimantas Misevičius, pasidžiaugęs, kad prieš keletą metų į dešimtmetį švęsiantį moterų „Lions“ klubų judėjimą įsijungė ir veikliosios palangiškės.
„Malonu matyti, kad į Palangos liūčių kvietimą atsiliepė tiek daug vietos bendruomenės žmonių, kuriems nesvetimos labdarystės idėjos, kurie pasirengę pasidalinti gerumu su stokojančiais žmonėmis. Sėkmės ir ištvermės jums visuose liūtiškuose darbuose. O esantiems salėje linkiu, kad ateinantys metai būtų darbingi ir dosnūs“, – linkėjo R. Misevičius.
Šiltais aplodismentais susirinkusieji į Kurhauzo salę pasitiko Lietuvos nacionalinės premijos laureatą – M. K. Čiurlionio styginių kvartetą ir kartu su juo arijas bei duetus iš operečių klausytojams dovanojusį duetą – sopraną Kristiną Zmailaitę ir tenorą Edmundą Seilių.
„Mūsų programoje – viskas apie meilę. Meilę, kuri sukvietė ir jus į šią salę, meilę, kuri jungia ir skatina dalintis gerumu“, – kalbėjo E. Seilius.
Po išties užburiančios kelionės į operetės pasaulį I. Baužienė paminėjo, jog iš viso tiek į aukų dėžutę sudėta, tiek už bilietus surinkta, tiek į specialią sąskaitą buvo pervesta daugiau kaip 15 tūkst. Lt. Beveik trečdalis šių lėšų bus skirta renginio organizavimo išlaidoms padengti, likusius pinigus artimiausiu metu susirinkusios „Lions“ moterys paskirstys ir perduos šeimoms, auginančioms itin sunkiomis ligomis sergančius vaikus. Su viltimi, kad jų sapnai taps baltesni...

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos LIONS moterų klubas nuoširdžiai kviečia jus į jau penkioliktą kartą organizuojamą ir tradicija tapusį kalėdinį labdaros vakarą „Sapnuok baltai“. Renginys vyks gruodžio 9 d. (šeštadienį), 18 val., Palangos kurhauze (Grafų Tiškevičių al. 1).


Kaip ir kiekvienai metais, Palangos Lions moterų klubas organizuoja tradicinį labdaros vakarą „Sapnuok baltai“, į kurį Palangos gyventojus kviečia jau 15-liktą kartą.


Klaipėdos apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėtoje baudžiamojoje byloje dėl transporto eismo tvarkos ir saugumo taisyklių pažeidimo, kai dėl to buvo sunkiai sutrikdyta žmogaus sveikata, pripažino, kad dviračių taku važiavęs vyras yra kaltas dėl moteriai padarytų sužalojimų.


Palangos LIONS moterų klubas gerumo ir šilumos kupiname labdaros renginyje „Sapnuok baltai“, kuris įvyko spalio 16 dieną Kurhauze, surinko 8 218 eurus.


Palangos Lions moterų klubas kviečia sudalyvauti gerumo ir šilumos kupiname renginyje „Sapnuok baltai“, kuris vyks spalio 16 d. 18.00 val. Kurhauzo koncertų salėje (Grafų Tiškevičių al.1, Palanga). Vakaro metu surinktos lėšos bus skiriamos neįgaliems Palangos miesto vaikams bei Klubo globojamoms šeimoms.


Lietuvos vaikų vėžio asociacija „Paguoda“ vykdo Europos Sąjungos Struktūrinių fondų lėšomis bendrai finansuojamą projektą „Stiprių vaikų pagalbos klubas 24/7“, kurių viena iš veiklų yra vaikų stovyklos – savitarpio pagalbos susitikimai onkologinės ligos paliestiems vaikams iš visos Lietuvos, kurių amžius iki 18 metų. Paskutinę rugpjūčio...


Penktadienio vakarą į Kurhauzą rinkosi šventiškai pasidabinę palangiškiai ir svečiai iš kitų miestų, savo apranga išsiskiriantys įvairių „Lions“ klubų atstovai, žinomi verslo, kultūros, meno ir sporto žmonės – visi, kas priėmė Palangos moterų „Lions“ klubo kvietimą ir nutarė prisidėti prie štai jau aštuntąjį kartą...


Praėjusį penktadienį į kavinę „Floros simfonija“ gausiai rinkosi jau ketvirtojo Palangos moterų klubo „Lions“ rengiamo labdaros vakaro „Sapnuok baltai“ svečiai, kurie šiais metais buvo itin dosnūs. „Lions“ remiamoms palangiškių šeimoms, auginančioms vaikus su negalia, vakaro metu suaukota per 10 tūkstančių litų –...


Trečiadienio pavakare Sporto gatvėje nuo komunalininkų genimų medžių krentanti šaka sunkiai sužalojo pro šalį dviračiu važiavusį 1948 m. gimusį palangiškį. Į ligoninę vežamas vyriškis labiausiai sielojosi ne dėl savo traumos, o dėl to, kad jo namelyje liks uždaryti augintiniai: šuniukas ir kačiukas.


Praėjusį penktadienį, gruodžio 9 dieną, viešbutyje  „Žilvinas“ vykęs   Palangos „Lions“ moterų klubo rengtas labdaros koncertas „Sapnuok baltai“ sutraukė kurorto valdžios bei visuomenės elitą.  Koncerto metu grojo ne tik gyva muzika, tačiau ir vyko aukcionas, kuriame, susirinkusieji labdarai negailėjo ir keliais šimtais...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius