Sąskaitas už “Palangos komunalinio ūkio“ paslaugas gyventojams nuo liepos apmokėti taps patogiau

Palangos tiltas, 2023-06-17
Peržiūrėta
1015
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gyventojai, besinaudojantys bendrovės „Palangos komunalinis ūkis“ paslaugomis, jau netrukus bus pakviesti prisijungti prie ekologiškesnio ir patogesnio sąskaitų apmokėjimo būdo – nuo liepos 1 d. atsisakoma popierinių sąskaitų bei pereinama prie elektroninių. Vis dėlto tiems klientams, kuriems šį naujovė pasirodys nepatogi, bus sudaryta galimybė gauti popierines sąskaitas, jas pasiimant bendrovės “Palangos komunalinis ūkis“ administracijos patalpose (Ganyklų g. 34). 

Pastaraisiais metais bendra paslaugų rinkoje vyraujanti tendencija yra atsisakyti popierinių sąskaitų. Tai sėkmingai daro didžiausios bei žinomiausios telekomunikacijų, elektros, dujų tiekėjai, bankai ir kt. paslaugų teikimo įmonės. Šiuo keliu žengia ir daugelis Palangos gyventojams paslaugas teikiančių įmonių, tad nemažai kurorto gyventojų jau gauna elektronines sąskaitas iš kai kurių paslaugų tiekėjų. 

Elektroninės sąskaitos, palyginti su popierinėmis, yra ne tik pigesnis ir aplinkai draugiškesnis variantas, bet ir gyventojams patogesnis atsiskaitymo būdas: jos vartotojus pasiekia greičiau, nei įprastos sąskaitos, o apmokant jas gyventojams nereikia eikvoti laiko eilėse. 

UAB „Palangos komunalinis ūkis“ mokėjimo sąskaitas planuoja pristatyti gyventojams patogiu būdu, juo labiau kad alternatyvų popierinėms sąskaitoms yra daug. Viena iš jų - multifunkcinėje įmonės savitarnoje pateikiamos sąskaitos su galimybe deklaruoti duomenis ir atsiskaityti už suteiktas paslaugas. Be to, savitarnoje galima registruoti gedimus, pateikti prašymus, užklausas, užsakyti papildomas paslaugas bei darbus, taip pat – gauti visą aktualią namo administratoriaus informaciją apie planuojamus, vykdomus bei atliktus darbus, planuojamus susirinkimus, dalyvauti balsavimuose dėl namo atnaujinimo darbų.

Taip pat sąskaitos gali būti atsiunčiamos elektroniniu paštu ar informacija pateikiama sms žinute su aktyvia mokėjimo nuoroda. 

Vartotojų patogumui planuojama pasiūlyti ir Kliento kortelę – gyventojai, kurie neturi kompiuterių ar išmaniųjų telefonų, gautų atsiskaitymo korteles su kodu ar barkodu, ir jas pateikę „Perlas terminaluose, galėtų gauti visą jiems reikalingą informaciją ir atsiskaityti už suteiktas paslaugas.

Popierinių sąskaitų pageidaujantys gyventojai jas galės pasiimti UAB „Palangos komunalinis ūkis“ administracinėse patalpose, adresu Ganyklų g. 34. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gyventojai, besinaudojantys bendrovės „Palangos komunalinis ūkis“ paslaugomis, jau netrukus bus pakviesti prisijungti prie ekologiškesnio ir patogesnio sąskaitų apmokėjimo būdo – nuo liepos 1 d. atsisakoma popierinių sąskaitų bei pereinama prie elektroninių.


Jau neilgai trukus rūšiuoti atliekas kurorto gyventojams taps patogiau – artimiausiu metu planuojama įsigyti konteinerių, skirtų stiklui bei kitoms atliekoms, taip pat – maisto ir tekstilės atliekoms surinkti.


PT redakcijai paskambinęs palangiškis pasiskundė radęs išvartytas gėles ant artimojo kapo Palangos kapinėse. Vyras iškvietė policiją ir apie tai informavo Palangos miesto komunalinio įmonę, UAB „Palangos komunalinis ūkiIs", kuri administruoja miesto kapus. Tačiau vyra neatmeta, kad vandalas yra ne dvikojis, o iš miškelio atliuoksėjusi stirnaitė....


Gintaro gatvėje intensyviai vyksta rekonstrukcijos darbai – čia visu pajėgumu dirba sunkiasvorė technika ir kelio darbininkai, tad buvusi sulopyta, duobėta, išsiklaipiusiais šaligatviais, pasenusiais gatvės šviestuvais gatvė taps gražesnė bei patogesnė vairuotojams, taip pat – ir pėstiesiems. Remonto darbai verda ir kitose miesto gatvėse.


Palangos savivaldybės didžiausia įmonė, UAB „Palangos komunalinis ūkis“, turi naują direktorių, Gediminą Valinevičių, iki šiol dirbusį Kretingos rajono savivaldybės įmonės „Kretingos vandenys“ direktoriumi. Įmonės vadovo vieta tapo laisva, kai dėl ligos ją paliko 12 metų jai vadovavęs Konstantinas Skierus. Palangiškiams G. Valinevičius yra gerai pažįstamas...


Daugiau nei 170 namų prižiūrinčiam „Palangos butų ūkiui“ vadovauti ėmė Jurgita Trinskienė. 10-ies metų patirtį rinkoje turinti specialistė vardina artimiausius įmonės planus: gerinti paslaugų kokybę, plėsti jų spektrą, siūlyti vis patogesnį aptarnavimą bei nuolat kurti naudą gyventojams.


Miesto įmonės UAB „Palangos komunalinis ūkis“ veteranui Vygantui Petrauskui Palanga yra miestas, kuriame jis visais metų laikais susavo bendradarbiais–draugiška komunalinio „žaliųjų“komanda – rūpinasi kurorto „veidu“. O kad darbas įmonėje yra tapęs gyvenimo būdu, įrodo jo paties žodžiai:„Kai gatve eidamas pamatau nuorūką,taip ir...


Pasitinkant ar išlydint keleivius oro uoste norisi jausti kiek kitokias emocijas, nei tas, kurias gali sukelti nepatogumai dėl, pavyzdžiui, susidariusių kliūčių išvažiuojant iš stovėjimo aikštelės. Viena keleivė palangiškius vienijančioje socialinio tinklo paskyroje viešai iškėlė diskusiją, kaip gali būti, jog susimokėti už automobilio...


Sakoma, kad nauja šluota geriau šluoja, bet ne UAB „Palangos komunalinis ūkis“ atveju: miesto komunalinio direktoriusVidas Misikonis trečiadienį įmonės stebėtojų tarybai įteikė prašymą jį atleisti iš užimamų pareigų, o jau nuo šiandien, įmonės stebėtojų pritarimu, prie „Palangos komunalinio ūkio“ vairo stoja visiems...


Daugiabučiuose gyvenančių palangiškių apsisprendimą jų namų administratoriumi pasirinkti UAB „Palangos komunalinis ūkis“, teismams skundžiančiai ir prašančiai taikyti laikinąsias apsaugos priemones – uždrausti vykdyti sprendimą dėl administratoriaus keitimo, – UAB „Palangos butų ūkis“ pačiai teks pajusti, kas yra laikinosios apsaugos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius