Saulius Rackevičius apgynė Palangos absoliutaus šachmatų čempiono titulą

"Palangos tilto" redakcija, 2020-03-05
1707

2020 m. vasarį buvo pagerbti geriausi 2019 m. Palangos šachmatų pirmenybių žaidėjai. I –ą vietą visose šachmatų rungtyse (klasikiniai, greitieji ir “žaibo” ) užėmė Saulius Rackevičius ir 4-ą kartą iš eilės tapo absoliučiu Palangos šachmatų čempionu. II –ą vietą klasikinių ir greitųjų šachmatų pirmenybėse užėmė Eimutis Židanavičius. Absoliučioje įskaitoje jis taipogi liko antras. III-ą vietą klasikinių šachmatų ir ”žaibo” pirmenybėse užėmęs Andrius Ogiala, trečias buvo ir absoliučioje įskaitoje. Ketvirtą vietą absoliučioje įskaitoje užėmė Vilius Martusevičius. Klaipėdietis Rūtenis Pikšrys, užėmęs III-ą vietą greitųjų šachmatų pirmenybėse, absoliučioje įskaitoje liko penktas. Į geriausiųjų Palangos šachmatininkų absoliučioje įskaitoje šešetuką dar pakliuvo šachmatų veteranas Petras Adomaitis.
Be stipriausių Palangos šachmatininkų šešetuko pažymėtini dar keli šachmatininkai. Tai Vytautas Pocius, kuris “žaibo” pirmenybėse užėmė II-ą vietą, bet, deja, nedalyvavo klasikinių ir greitųjų šachmatų varžybose, todėl bendroje įskaitoje liko septintas bei vienintelis Palangos gimnazijos moksleivis, garbingai kovęsis su suaugusiais priešininkais – tai Renaldas Narbutas ( buvęs Palangos šachmatų čempiono Sauliaus Rackevičiaus mokinys).
2019 m. klasikinių šachmatų pirmenybėse dalyvavo iš viso 9 žaidėjai, o “žaibo” – 14. Populiariausia rungtis - greitieji šachmatai – sutraukė didžiausią dalyvių skaičių – net 21. Linkime, kad šachmatai Palangoje populiarėtų ir dalyvių būtų dar daugiau! Dėl dalyvavimo varžybose galima skambinti tel. 864722574 (Palangos šachmatų mėgėjų klubo vadovui ir treneriui Sauliui Rackevičiui).

Palangos šachmatų mėgėjų klubo inf.

Sekmadienį Palangoje baigėsi tris dienas vykęs Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, kurį, kaip įprasta, vainikavo įspūdinga Ainos Grikšaitės, Dovilės Kilty ir Dianos Zagainovos trikovė trišuolio sektoriuje.

Šių metų vasario 16d. Klaipėdoje vyko greitųjų šachmatų turnyras, kuriame puikiai pasirodė Palangos senosios gimnazijos mokinys (jo mokytojas - Palangos senosios gimnazijos šachmatų  būrelio vadovas Saulius Rackevičius) Karolis Račkauskas.

Per pandemiją lietuviai ėmė graibstyte graibstyti būstus Palangoje, Šventojoje ir kitose pajūrio vietovėse. Sėkmė lydėjo ir Palangos NT projektus: „unikalus" titulą pelnė „Vanagupės parkas“, o šiuolaikiškiausio – „Vanagupės pušynas“.

2020 m. vasarį buvo pagerbti geriausi 2019 m. Palangos šachmatų pirmenybių žaidėjai. I –ą vietą visose šachmatų rungtyse (klasikiniai, greitieji ir “žaibo” ) užėmė Saulius Rackevičius ir 4-ą kartą iš eilės tapo absoliučiu Palangos šachmatų čempionu. II –ą vietą klasikinių ir greitųjų šachmatų pirmenybėse užėmė Eimutis Židanavičius.

„Palangos“ futbolininkams, iškovojusiems Lietuvos futbolo I lygos čempionų titulą, ketvirtadienį įteikta Palangos miesto vėliava. Ją Savivaldybėje vykusio susitikimo metu sportininkams įteikė miesto meras Šarūnas Vaitkus. Miesto vadovas visų palangiškių vardu pasveikino futbolininkus su iškovotu Lietuvos futbolo I lygos čempionų titulu bei padėkojo už...

Palangoje jau nuo trečiadienio rungiasi geriausi šalies jaunimo boksininkai – vasario 24-27 dienomis kurorte vyksta Lietuvos jaunimo bokso čempionatas.

„Nykštuko“ komanda apgynė salės futbolo čempionų titulą

„Palangos tilto“, Palangos sporto centro inf. , 2013 02 11 | Rubrika: Sportas

Penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis atviras salės futbolo mėgėjų turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Pirmąją vietą jau ne pirmą kartą iškovojo ir pernai metų čempionų titulą apgynė komanda „Nykštukas“.Penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis...

Kultūros sostinės titulą perėmusi Palanga žada nustebinti

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 12 10 | Rubrika: Miestas

Pasitikdama 2013-uosius Palanga iš Anykščių perėmė Lietuvos kultūros sostinės titulą. Anykščiuose vykusio teatralizuoto renginio metu didžiausio šalies kurorto mero pavaduotojui Sauliui Simei kartu su Lietuvos kultūros sostinės titulu perduota ir didžiulė skrynia su vietos bendruomenės linkėjimais palangiškiams.

Pastaruosius du sezonus paskutinę vietą Lietuvos krepšinio lygoje (BEKO-LKL) užimanti „Palangos“ komanda turės dar vieną šansą pasitaisyti.

Visą savaitę Palangos viešbutyje „Žilvinas“ vyko šeštasis tarptautinis šachmatų festivalis „Baltijos taurė 2009“, kuriame dalyvavo 209 šachmatininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos.