Savaitgalį Palangoje – įspūdingas Martyno Levickio koncertas

Palangos tiltas, 2022-08-10
Peržiūrėta
790
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Savaitgalį Palangoje – įspūdingas Martyno Levickio koncertas

Rugpjūčio 12 d. „Palangos parko festivalyje“ skambės ypatingas vieno žymiausių pasaulio akordeonistų tituluojamo Martyno Levickio vasaros koncertas. Istorinių rūmų prieigose susirinkusius klausytojus užburs kino muzika, kurią sukurs svajingi ir temperamentingi akordeono bei kamerinio ansamblio garsai. 

Spalvingus Palangos Gintaro muziejaus rožynus užplūs rafinuotos ir meistriškai atliekamos muzikos skambesys. Čia klausytojus į pasimatymą su kino muzika kvies akordeono virtuozas Martynas Levickis drauge su savo vadovaujamu kameriniu ansambliu „Mikroorkéstra“. Kinematinio garso aranžuočių kupiname koncerte netrūks banguojančių, svajingų ir temperamentingų akordeono muzikos garsų.

Regis, šiam talentingam muzikantui nėra nieko neįveikiamo - Martynas Levickis jau daugiau nei dešimtmetį žavi publiką savo muzikalumu, charizma ir dinamiškais pasirodymais ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Praėjusiais metais jis debiutavo net dviejose prestižiškiausiomis tituluojamose klasikinės muzikos salėse: „Elbphilharmonie“ Hamburge bei „Gewandhaus“ Leipcige. M. Levickis akordeono muzikai suteikia savitą įvaizdį, skambesį ir pakelia į naujas populiarumo aukštumas. Jo koncertai – tai ne tik muzikinė kelionė, bet ir nepaprastas energijos ir aistros potyris. 

Rugpjūčio 12 d. M. Levickis savo klausytojams paruošė ypatingą vakaro programą pavadinimu „Pasimatymas kino alėjoje“, vieną akimirką nešančią į kino muzikos aukso amžių, kitą – grąžinančią atgal į šių dienų pasaulį. Koncerte skambės kūriniai iš populiariausių kino filmų, tokių kaip „Krikštatėvis“, „Gladiatorius“, „Misija: neįmanoma“ ir kitų. Martynas Levickis ir kamerinis ansamblis „Mikroorkéstra“ festivalio klausytojams dovanos įspūdingą pasirodymą ne ką mažiau įspūdingoje vietoje - Palangos grafo Tiškevičiaus rūmu prieigose bei rožyne.

Saulėtą Žolinių savaitgalį „Palangos parko festivalyje“ taip pat skambės Monikos Liu ir Andriaus Mamontovo koncertai.

Jūsų komentaras:

Birute 2022-08-10 20:02 ([email protected] / IP: 172.69.52.141)
Levickio kocertas parke 08.12d.o kurią valandą?

Taip pat skaitykite

Rugpjūčio 12 d. „Palangos parko festivalyje“ skambės ypatingas vieno žymiausių pasaulio akordeonistų tituluojamo Martyno Levickio vasaros koncertas.


Palanga jau rytoj, šeštadienį, kviečia prasmingai ir įdomiai praleisti laiką, užmegzti naujų pažinčių, o kartu ir ištiesti pagalbos ranką Ukrainos karo pabėgėliams, apsistojusiems Palangoje – kurorte vyks paramos renginys „Lietuvos ir Ukrainos draugystės diena“. Ji prasidės vidurdienį ir tęsis iki vėlyvo vakaro.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palanga kviečia vieną iš gražiausių pavasario švenčių – Šv. Velykas – pasitikti didžiausiame šalies kurorte bei žada pažerti smagių atrakcijų. Jau šeštadienį populiariausia kurorte J. Basanavičiaus gatvė pasidabino įspūdinga Margučių alėja. Tradicine tapusi alėja šiais metais iki pat Atvelykio kviečia susipažinti su Žemaitijos...


Palangiškiai ir kurorto svečiai, savaitgalį planuojantys apsilankyti kultūriniuose renginiuose, turės gerokai pasukti galvą, kaip suspėti pamatyti viską, ką įdomaus šį savaitgalį siūlys Palanga – duris žiūrovams atvers naujoji Koncertų salė, istorija dvelkiantis Kurhauzas, į koncertą kvies ir atsinaujinęs Gintaro muziejus. Vilios ir šeštadienį J....


Joninių sostinė Šventoji žada kaip niekad įspūdingą trumpiausią metų naktį. Muzika, laivų paradas ir ugnies procesija, kupoliavimas, specialios privilegijos Jonams ir Janinoms bei dar daug atrakcijų laukia kiekvieno, gražiausią vasaros šventę nutarusio pasitikti pajūryje.  


Palanga jau šį savaitgalį kviečia pradėti vasarą – tris dienas truksiančios Kurorto šventės metu palangiškiai garsiai paskelbs apie aktyviojo kurortinio sezono pradžią. Fiestą vainikuos įspūdingas maždaug dešimties minučių trukmės Vilniaus Fejerijos muzikinis fejerverkas nuo jūros tilto.


Palanga pramogauto​jus pakvies į įspūdingas Jurgines

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 04 04 | Rubrika: Miestas

Balandžio 26-28 dienomis Palanga pramogautojus pakvies į įspūdingą pavasario šventę – tarptautinį Jurginių papročių festivalį „Jurgi, paimk raktus“.


  Vėl važiavau į kruizą. Ne dirbti kruiziniuose laivuose kaip „žalioje“ jaunystėje Nepriklausomybės pradžioje (beje, buvau vienas pirmųjų lietuvių, važiavusių į Ameriką dirbti kruiziniuose laivuose!), o mėgautis teikiamais kruizinio laivo malonumais kaip keleivis.


Kilus nerimui dėl pavojingos infekcijos palangiškiai skiepytis savaitgalį neskubėjo

Linas JEGELEVIČIUS, Agnė LEKAVIČIENĖ , 2011 10 10 | Rubrika: Miestas

  Praėjusį savaitgalį dėl meningokokinės infekcijos mieste Palangoje dirbo sustiprintos medikų pajėgos dėl galimo minėtosios infekcijos protrūkio mieste. Tokią baimę kurorte pasėjo praėjusios savaitės viduryje meningokokine infekcija susirgęs Palangos senosios gimnazijos moksleivis. Tačiau iki pirmadienio popietės naujų infekcijos atvejų mieste nebuvo nustatyta, o į budėjusius...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius