Savivaldybės tarnautojas kreipėsi į prokuratūrą

Dalia JURGAITYTĖ, 2010-02-03
Peržiūrėta
474
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos miesto policijos komisariatas apylinkės prokuratūros pavedimu pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Palangos miesto savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiojo specialisto Bernardo Skersio pareiškimo. Jame nurodoma, kad pernai gruodį savivaldybės Administracijai B.Skersys pateikė savo kasmetinę veiklos ataskaitą, tačiau  gavęs vertinimo išvadą, įtaria, jog pastaroji suklastota.

 

Įtarimas klastojimu

Palangos miesto savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiuoju specialistu B.Skersys dirba nuo 2006 metų. 2008 metais jo veikla buvo įvertinta patenkinamai. Kaip „Palangos tiltui“ aiškino B.Skersys, darbuotojo veiklos vertinimas turi būti pateiktas iki sausio 15 dienos. Pasak Savivaldybės tarnautojo, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Svajūnas Bradūnas jam atnešė vieną egzempliorių susipažinti su vertinimo komisijos išvada. „Aš susipažinau, ir eilutėje „pasiūlymai“ nebuvo jokio įrašo. Tačiau po kurio laiko man pristatoma patikslinta veiklos vertinimo išvada, kurioje jau ranka parašyta, kad esu perkeliamas į žemesnes pareigas. Aš atsisakiau pasirašyti, įtaręs, kad vertinimas atliktas per keletą minučių arba paruoštas iš anksto“, - apie įtarimus pasakojo B.Skersys. Anot vyriausiojo specialisto, skyriuje vykstančių intrigų bei valdžios savivalės toleruoti jis negalįs, todėl ir kreipėsi į prokuratūrą. Pasak jo, jis yra ilgiausiai dirbantis šiame skyriuje specialistas ir vienintelis į tarnybą priimtas ne dabartinio Administracijos direktoriaus Valerijaus Kuznecovo. 

 

Neatliko pareigų

Vertinimo komisijos nario, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Broniaus Martinkaus teigimu, tenka pripažinti, kad vyriausiasis specialistas B.Skersys deramai neatliko savo pareigų. Jis atsakingas už statinių priežiūrą mieste. „Per 2009 metus skyriaus vyriausiasis specialistas patikrino  ir surašė 41 aktą dėl pastatų nepriežiūros. Tačiau nubaustas nebuvo nei vienas savininkas. Nors buvo surašyti šeši administracinių teisės pažeidimų protokolai, tačiau pastarieji taip ir nepasiekė komisijos, nes surašyti netinkamai. Vadinasi, nenubaustas nei vienas apleistų ir neprižiūrimų statinių savininkas“, - sakė B.Martinkus.

 

Veikla nepatenkinama

Anot direktoriaus pavaduotojo, tokių badančių akis ir darkančių miestą pastatų ne vienas. „Aš net B.Skersiui pirštu baksnojau į Kęstučio ir J.Simpsono gatvių sankirtoje sklypą juosiančią sugriuvusią tvorą, tačiau jis aiškino, esą nerandąs šios teritorijos  šeimininko. Todėl vertinimo komisija jo veiklą įvertino nepatenkinamai ir pasiūlė pažeminti pareigose“, - priežastis dėl siūlymo pažeminti Savivaldybės specialistą pareigose vardijo direktoriaus pavaduotojas.

Jei B.Skersys atsisako pasirašyti komisijos protokolą, tai, anot B.Martinkaus,  per penkias dienas jį galima atleisti iš pareigų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiandien, vasario 4-ąją, įvyko Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdis. Tarybos pirmininkas ir miesto meras Šarūnas Vaitkus jo pradžioje perskaitė Tarybos narės Renatos Surblytės, kuri posėdyje nedalyvavo, pareiškimą, kuriuo ji Tarybai pranešė apie pasitraukimą iš Socialdemokratų partijos, taip pat iš miesto Tarybos jungtinės...


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) trečiadienį, rugsėjo 16 dieną, pradėjo tyrimą dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos narės Svetlanos Grigorian elgesio. Bus aiškinamasi, ar valstybės politikė nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.


Vakar, rugsėjo 10-ąją, mirė Rolandas Rumšas, žinomas pajūrio visuomenininkas, politikas, buvęs Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorius, UAB „Solvitera“ direktorius. Jis buvo Lietuvos Socialdemokratinės Darbo partijos rinkimų į Seimą daugiamandatėje apygardoje sąraše.


Trečiadienį, balandžio 24 d., vykusio Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu paskirta savivaldybės administracijos direktorė. Ja tapo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovė Akvilė Kilijonienė. Slapto balsavimo metu A. Kilijonienės kandidatūra palaikyta vienbalsiai.


Mes, Kunigiškių rinkėjai bei gyventojai, sausį apklausos būdu dalyvavome Kunigiškių seniūnaičio rinkimuose. Rinkimai buvo laikomi įvykę, teisėti, nusižengimų nenustatyta.


Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) paskelbė Palangos miesto savivaldybės administracijos 2008-2011 metais vykdytų viešųjų pirkimų tikrinimo ataskaitą. Iš viso patikrinta 12 pirkimų, už daugiau nei 7,5 mln. litų sumą. Tarnyba užfiksavo grubius pažeidimus daugelyje jų. Meras Šarūnas Vaitkus pastebi, kad visi pažeidimai buvo padaryti pirkimus vykdant buvusiai savivaldybės...


  Trečiadienį kelininkų poilsio namai priešais miesto savivaldybę tapo miesto savivaldybės nuosavybe. Pastato perdavimo sutartį pasirašė Palangos savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė ir valstybinės įmonės „Klaipėdos regiono keliai“ direktorius Petras Kaučikas. Tikimasi, kad savivaldybės jėgomis parengus pastato renovacijos projektą ir...


Nors nauja savivaldybės valdžia trimituoja, kad paskelbs žūtbūtinį karą visiems apsileidėliams, nelegalios reklamos ir su valdžia nesuderintų statinių statytojams, bet pastariesiems tokie valdžios grasinantys šūksniai – nė motais. Kaip įsitikino „Palangos tiltas“, pačioje kurorto šerdyje, J. Basanavičiaus gatvėje, šią savaitę kyla mažiausiai trys statiniai, kurių statybos nėra palaiminęs...


Metų pradžioje paskelbtos Palangos savivaldybės Kontrolės ir Audito tarnybos ataskaitos dėl vietinės rinkliavos už automobilių stovėjimą apmokestintose vietose, biudžeto vykdymo finansinio teisėtumo ir rinkliavos už išorinę reklamą rinkimo atskleidė daug įvairių pažeidimų. „Palangos tiltas“ paprašė juos pakomentuoti savivaldybės kontrolierę Eleną Kuznecovą.


Palangos miesto policijos komisariatas apylinkės prokuratūros pavedimu pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Palangos miesto savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiojo specialisto Bernardo Skersio pareiškimo. Jame nurodoma, kad pernai gruodį savivaldybės Administracijai B.Skersys pateikė savo kasmetinę veiklos ataskaitą, tačiau  gavęs vertinimo išvadą...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius