Seimo narys A. Vinkus lankėsi Palangoje ir Kretingoje

Palangos tiltas, 2017-04-03
Peržiūrėta
4
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Seimo narys A. Vinkus lankėsi Palangoje ir Kretingoje

Penktadienį ir šeštadienį Lietuvos Respublikos Seimo narys Antanas Vinkus lankėsi Palangoje ir Kretingoje, tęsė vizitus įmonėse, bendravo su gyventojais, jiems rūpimais klausimais. Antanas Vinkus, Palangos m. tarybos nariai, vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas, pasveikino gyventojus ir miesto svečius, „Gintaro kelio“ žygeivius, Palangos ir Šventosios prijungimo prie Lietuvos 96-ųjų metiniu proga. Susitikime su Palangos meru Šarūnu Vaitkumi ir Kultūros skyriaus vedėju Robertu Trautmanu buvo aptarti paskutiniai Palangos dienų renginio Seime akcentai.
Su Palangos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos darbuotojais Antanas Vinkus aptarė maisto kokybės įvairiose prekybos vietose, viešojo maitinimo įstaigose bei pasiruošimo kurortiniam sezonui klausimus. Taip pat buvo aptarti gyventojams svarbūs tiekiamo vandens kokybės bei vykdomos legioneliozės prevencijos klausimai. Seimo narys džiaugiasi darbuotojų geru profesiniu pasiruošimu ir jų atsakingu požiūriu į darbą.
Domėdamasis gyventojams tiekiamu vandeniu, Antanas Vinkus apsilankė UAB „Palangos vandenys“. Anot jo, „neįmanoma nepastebėti šioje įmonėje vyraujančios tvarkos ir švaros“. Darbo procesas atliekamas kruopščiai, jaučiamas atsakingas darbuotojų požiūris į kokybiško vandens tiekimą gyventojams, išlaikant optimalų kainos lygį. Puikų įspūdį, kaip vadovo ir šios srities žinovo, Seimo nariui paliko įmonės direktorius Virgilijus Beržanskis. Konstruktyviame pokalbyje dalyvavo ir problemas kartu aptarė Palangos m. tarybos narys Dainius Želvys.
Su vaikų darželio „Gintarėlis“ direktore Ilona Milkonte ir administracijos darbuotojais Antanas Vinkus aptarė aktualius ikimokyklinio ugdymo ir kitus klausimus, lankėsi ugdymo grupėse. Palangoje – puikios sąlygos vaikams. Neatsitiktinai, į šią ikimokyklinio ugdymo įstaigą, kaip ir į kitas, esančias Palangoje, savo vaikučius noriai veda tėvai bei patiki juos, savo darbui atsidavusiems specialistams.

Vaidota Aleksiūnienė,
Seimo nario A. Vinkaus padėjėja

Jūsų komentaras:

Jonis 2017-04-07 10:52 (IP: 86.100.62.122)
Matosi, kad jis jau beveik nuolatinis palangiškis. Vos ne kas savaitę suranda laiko pasižiūrėti kas dedasi jo apygardoje. O dėl gerb. p. nuomonės dėl vaistų kainų, tai ir be apsilankymų Palangos vaistinėse, jos visoje Lietuvoje vienodos. Girdėjau dėl tų kainų kažką diskutuoja ir ministras ir komitetas, mūsų A. Vinkus tam žinau nėra abejingas.

nuomonė 2017-04-04 09:57 (IP: 78.61.180.156)
Daktaras galėtų lankytis vaistinėse, domėtis vaistų kainomis, siekti jų mažinimo, o tada tikrai dirbtų rinkėjų naudai. O dabar kas iš tų jo apsilankymų.....

Taip pat skaitykite

Antradienį, kovo 3 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi Vakarų Lietuvos socialinių paslaugų centrų vadovai bei jų pavaduotojai.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Pasitinkant didžiąsias metų šventes Seimo narys Antanas Vinkus kartu su savo padėjėja, Palangos miesto tarybos nare Elena Kuznecova aplankė Palangos socialines įstaigas. Ypatingai džiugiai nusiteikęs Seimo narys vyko į Palangos miesto ligoninę. Šiai įstaigai įvykdė savo seniai duotą pažadą – dovanota ligoninės Slaugos skyriui funkcinė medicininė lova, kuri palengvins...


Penktadienį ir šeštadienį Lietuvos Respublikos Seimo narys Antanas Vinkus lankėsi Palangoje ir Kretingoje, tęsė vizitus įmonėse, bendravo su gyventojais, jiems rūpimais klausimais. Antanas Vinkus, Palangos m. tarybos nariai, vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas, pasveikino gyventojus ir miesto svečius, „Gintaro kelio“ žygeivius, Palangos ir Šventosios...


Praėjusį ketvirtadienį, kovo 2 dieną, Lietuvos Respublikos Seimo narys Antanas Vinkaus lankėsi Palangoje. Įvyko vizitas galanterijos gaminių įmonėje UAB „Noda“. Seimo narys susitiko su įmonės darbuotojais, domėjosi gaminama produkcija, įmonės ryšiais su kitomis Europos valstybėmis. Aptarė įmonės problemas ir jų sprendimo galimybes.


Praėjusį penktadienį Palangoje ir Kretingoje lankėsi premjero Algirdo Butkevičiaus patarėjas sveikatos klausimais Antanas Vinkus.


Palangoje trečiadienį lankėsi bei su miesto mero pavaduotoju Rimantu Antanu Mikalkėnu susitiko Izraelio nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Amiras Maimonas.


Trečiadienio pavakare, prieš Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos susirinkimą, mero kabinete staiga mirė ilgametis savivaldybės tarybos narys 45 metų Giedrius Šatkauskas.


Praėjusį trečiadienį Palangoje lankėsi Seimo narys, vienas Liberalų Sąjūdžio lyderių Remigijus Šimašius. Ryte parlamentaras dalyvavo Palangos Senojoje gimnazijoje vykusiame renginyje „Ateities generatorius“, vedė tris pamokas, bendravo su mokiniais ir pedagogais. R. Šimašius buvo sužavėtas moksleivių aktyvumu, šiltu bendravimu, kalbėjosi su...


Seimo narys Pranas Žeimys: būtina kalbėtis

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 17 | Rubrika: Miestas

Kaip „Palangos tiltui“ telefonu apibūdino Vilniuje įvykusią protesto akciją Seimo narys, valdančiajai daugumai astovaujantis Pranas Žeimys, mitingo, kurį organizavo šalies profsąjungos, pradžia buvo tvarkinga ir pakankamai taiki.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas