Šeštadienį Kurhauze inauguruotas Palangos miesto meras

Palangos tiltas, 2023-06-05
Peržiūrėta
1160
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šeštadienį Kurhauze inauguruotas Palangos miesto meras

Šeštadienis – pagrindinė festivalio „Myliu Palangą 770“ – diena prasidėjo itin iškilmingai – vidurdienį aukotos šv. Mišios už Palangą, o joms pasibaigus Kurhauze įvyko iškilminga mero inauguracija. Regalijas merui įteikė Palangos miesto garbės pilietis, akademikas, profesorius Vladas Žulkus.

Š. Vaitkus Palangos miesto savivaldybės mero pareigas eina jau ketvirtą kadenciją, iš jų tris kadencijas gyventojų išrinktas tiesioginių mero rinkimų metu.

Mero inauguracijos renginyje, be kurorto bendruomenės narų, dalyvavo ir Palangos miestų partnerių iš Izraelio, Sakartvelo, Estijos, Švedijos bei Prancūzijos atstovai.

Inauguracijos proga Š. Vaitkų pasveikino ne tik Palangos miestų partnerių atstovai, bet ir Mero inauguracijos renginyje dalyvavę Seimo nariai, europarlamentaras Liudas Mažylis, kolegos – kitų miestų merai, taip pat – Palangos bendruomenės nariai.

Kreipdamasis į susirinkusiuosius Š. Vaitkus padėkojo palangiškiams už parodytą pasitikėjimą bei pabrėžė, jog kurorto gyventojai gali džiaugtis gyvenantys nuostabiame mieste – kvepiančiame pušynais, turinčiame baltą kaip sniegas smėlį, išpuoselėtą grafų Tiškevičių paveldą, sutvarkytą infrastruktūrą, ir visa tai pasiekta kiekvieno Palangos miesto gyventojo nuoširdžių pastangų bei darbo dėka. Pasak Š. Vaitkaus, kiekvienas, nuoširdžiai mylintis Palangą – nuo jaunuolio ir senjoro – įneša savo indėlį į miesto klestėjimą ir už tai yra vertas padėkos.

Meras taip pat padėkojo trijų paskutiniųjų Vyriausybių vadovams, Seimo nariams, nuoširdžiai besirūpinusiais Palangos keliamais klausimais, padėjusiais juos spręsti – bendrų pastangų dėka kurortas per keliolika pastarųjų metų ženkliai pasikeitė.

Renginį savo pasirodymu praturtino kurorto gyventojų itin pamėgtas Palangos kultūros ir jaunimo centro folkloro ansamblis „Mėguva“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Išgirskite kerinčią Renesanso ir Baroko muziką, kurioje kiekviena nata pasakoja meilės, netekties ir šventės istoriją. Kovo 16 d. 18 val. koncertų ciklas „Muzikos vakarai kurhauze“ pristato programą „Kerintys epochų aidai“. 


Šeštadienis – pagrindinė festivalio „Myliu Palangą 770“ – diena prasidėjo itin iškilmingai – vidurdienį aukotos šv. Mišios už Palangą, o joms pasibaigus Kurhauze įvyko iškilminga mero inauguracija.


Šiandien „Muzikos vakaruose kurhauze“ pirmą kartą skambėjo Xylos Duo – lietuvių smuikininkės Ievos Pranskutės ir kroatų violončelininko Mislav Brajković dueto muzika.


Trečiadienį Palangos kurhauze skambėjo jau antrasis Palangos dienų 770 renginių trilogijos „Kultūros vėrinys Palangai“ koncertas „Jūros paliesti“.


Penktadienį, balandžio 15 d., minint Tarptautinę kultūros dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos  vadovai pasveikino bei išlydėjom gražių užtarnautų atostogų du mūsų miesto muzikos žiburius – Jūratę ir Jurgį Žalimus.


Jau penktus metus iš eilės palangiškius ir miesto svečius istoriniame kurhauze džiugins originalios profesionalios muzikos programos – nuo solinių rečitalių iki koncertų visai šeimai. Palangos kultūros ir jaunimo centras sausio 28 d. 19 val. kviečia į pirmąjį šių metų ciklo „Muzikos vakarai kurhauze“ koncertą, kuriame skambės žymių Lietuvos muzikantų atliekami klasikos šedevrai.


Giminė – už mylios, o kaimynas – už tvoros. Taip savo įrašą savo Facebook puslapy antradienį, balandžio 6 d., pradėjo Palangos meras Šarūnas Vaitkus. „Šį pastaruoju metu itin aktualų posakį šiandien mums nuotaikingai priminė Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas. Pasirodo, mūsų kaimynai – Klaipėdos rajono savivaldybė...


Inauguruotas miesto meras Šarūnas Vaitkus

"Palangos tilto" informacija, 2019 06 02 | Rubrika: Miestas

Vakar, vykstant Palangos kurorto sezono atidarymo šventei, iškilmingame renginyje Kurhauze buvo inauguruotas meras Šarūnas Vaitkus. Jo inauguracijos šventė prasidėjo vidurdienį šventomis mišiomis Palangos bažnyčioje. Po to į Kurhauzą susirinkusi naujai išrinktoji Palangos taryba, kviestiniai svečiai, kiti palangiškiai tapo liudininkais...


Šeštadienį Palangoje – miesto eglės įžiebimo šventė Šeštadienį, gruodžio 3 d., 17.30 val. centrinėje miesto aikštėje bus įžiebiama Kalėdų eglė. Pasibaigus šiam renginiui, 19 val. Palangos ir Šventosios gyventojai kviečiami į Koncertų salėje vyksiantį nemokamą grupės „Tele bim-bam“ koncertą.


Šeštadienį, gruodžio 3 d., Palangoje pasklis kalėdinė nuotaika – 17.30 val. centrinėje miesto aikštėje bus įžiebiama Kalėdų eglė. Pasibaigus šiam žaismingam renginiui, Palangos ir Šventosios gyventojai kviečiami į Koncertų salėje vyksiantį nemokamą grupės „Tele bim-bam“ koncertą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius