„Shodan” karate mokykla sėkmingai kovojo Vilniuje
Savaitgalį Vilniuje vyko atviras šio miesto karatė kiokušin čempionatas, kuriame dalyvavo virš 500 dalyvių iš 7 klubų. Karatė kiokušin mokyklai „Shodan” šiose varžybose atstovavę palangiškiai iškovojo 8 aukso, 6 sidabro ir 7 bronzos medalius.
Čempionais tapo Irma Dejutė, Austėja Arlauskaitė, Ignas Arlauskas, Edgaras Jokubauskas, Andrius Gramauskas, Aušrinė Mažulytė, Darius Merkulovas, Kasparas Aleknavičius. Vicečempionais tapo Ignas Andriekus, Benedikta Abaravičiūtė, Giedrė Grigūnaitė, Motiejus Pauliukevičius, Benas Butkevičius, Vytautas Liakas. Bronzos medalius laimėjo Aistė Jankauskaitė, Adelė Arcimavičiūtė, Jūratė Milašiūtė, Julija Balčiūtė, Haroldas Sarmalotovas, Domas Vitkauskas, Akvilė Laučytė.
Gerų mokytojų žodžių nusipelnė ir medalių neiškovojęs Benas Jankauskas, bei beveik po metų pertraukos į mokyklos gretas vėl sugrįžusi bei tikrą kovotojo charakterį pademonstravusi viena perspektyviausių savo amžiaus sportininkių Akvilė Laučytė.
Palangiškius treniruojantys karate kiokušin mokyklos „Shodan“ mokytojas, Europos čempionas Lukas Kubilius bei asistentas Aivaras Baltmiškis džiaugiasi puikiu auklėtinių pasirodymu.
Tai buvo vienos paskutinių shodaniečių varžybų, prieš pradedant vasaros atostogas. Jau birželio 26d. karate kiokušin mokykla „Shodan“ organizuoja tradicines „Baltijos“ taurės varžybas, kuriose dalyvaus ne tik lietuviai, bet laukiame svečių iš Estijos, Latvijos, Lenkijos. Varžybos, kurios vyks „Neptūno“ sporto salėje prasideda 11val., tad kviečiame visus palangiškius ateiti bei pasigrožėti karatė kiokušin kovomis.
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Šaudykla Palangos pašonėje, Joskauduose, nebus statoma, nes žemės paskirtis to neleidžia
Linas JEGELEVIČIUS, 2024 10 25 | Rubrika: Miestas
Gandų malūnas – stiprus, nereikia nė vandens ant jo pilti. Palangiškiams šnekant, kad Kretingos rajone, Palangos pašonėje, bus statoma šaudykla, „Palangos tiltas“ nusprendė patikrinti, ar tokios kalbos – ne iš piršto laužtos.
Mistika ir legendomis apipintas Kretingos rajonas
2024 10 24 | Rubrika: Miestas
Tamsiais vakarais lietuviai susirinkdavo vienoje gryčioje, čia jų lūpomis sklisdavo mistiniai pasakojimai, kurie, esą, buvo nutikę patiems pasakotojams arba jų protėviams.
Rudens atostogų metu kviečiame vaikus (7-10 metų) dalyvauti neuroedukaciniuose užsiėmimuose, kuriuose ne tik žaisime, bet ir išbandysime įtraukiančius emocijų pažinimo, išveikimo ir valdymo praktinius užsiėmimus.
Įgyvendinant Palangos miesto savivaldybės „Tūkstantmečio mokyklų I“ programos pažangos planą 2023 m. lapkričio 9 – 10 dienomis Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos, Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos ir Palangos senosios gimnazijos 15 mokytojų vyko į stažuotę.
10-ojo šaukimo Palangos miesto savivaldybės tarybos 7-asis posėdis įvyks lapkričio 23 d. 9 val.
"Palangos tilto" informacija, 2023 11 16 | Rubrika: Miestas
10-ojo šaukimo Palangos miesto savivaldybės tarybos 7-asis posėdis įvyks lapkričio 23 d. 9 val. Savivaldybės administracijos salėje., Gintaro g. 33A, Palangoje. Į darbotvarkę įtraukti šie sprendimų projektai.
Klaipėdos krašto tarpukario kinas
2023 11 16 | Rubrika: Miestas
Kinas, ne viename iš mūsų palieka gilų pėdsaką, jis ir tikra atgaiva sunkiais likimo, politinių permainų laikotarpiais, pilnais iššūkių.
Didžiausias mobilaus ryšio operatorius Lietuvoje „Tele2“ mažina populiarių interneto ir pokalbių planų kainas savo klientams.
Kretingoje – šventinių koncertų maratonas
2023 06 07 | Rubrika: Miestas
Jau nuo šio trečiadienio į Kretingos miesto šventę ir Šv. Antano atlaidus kviečianti Kretinga miestiečiams bei svečiams paruošė tikrą koncertų maratoną.
Ar gyvename gerais laikais?
2022 06 06 | Rubrika: Miestas
Birželio 3 dieną įvyko būrelio visuomenininkų, anksčiau sakydavo „aktyvo“, ir ES parlamentaro, profesoriaus Liudo Mažylio susitikimas Palangos viešojoje bibliotekoje.
Regionų partijos spintoje – skeletai
2022 06 06 | Rubrika: Miestas
Artėjant savivaldos rinkimams Lietuvoje randasi naujų partijų ir sąjungų. Jų vadovai noriai kalba apie planuojamus nuveikti darbus, bet prityla ir keičia toną, kai tenka prisiminti praeitį.
