SHODAN Palangos karatistai treniruojasi nuotoliniu būdu

Palangos tiltas, 2020-04-15
Peržiūrėta
160
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Karantinas parodė, kokie mes išties galime būti vieningi, kūrybingi, kiek galimybių dar neišnaudota, o, svarbiausiai, kad karate vaikams daug daugiau nei tik fizinė veikla,“ – sako vieno didžiausių Lietuvoje kyokushin karate klubo SHODAN vadovas Lukas Kubilius. Praėjus vos savaitei po šalyje įvesto karantino, SHODAN mokyklos treneriai surado puikią sustabdytų įprastų treniruočių alternatyvą ir startavo su tiesioginėmis „online“ (nuotolinėmis) treniruotėmis.
SHODAN mokykloje mokosi apie 60 palangiškių.

Pradžioje, kol buvo išspręsti techniniai klausimai, aktyvią mokyklos narių rutiną palaikė bendros treniruotės – vaikai turėjo galimybę sportuoti stebėdami gyvas transliacijas mokyklos puslapyje, Facebook tinklo paskyroje. Vos po pirmosios transliacijos neliko jokios abejonės, kad kuriama virtualių treniruočių sistema išties reikalinga – treniruotę stebėjo beveik 600 žmonių! Sulaukę didelio vaikų įsitraukimo bei tėvų paskatinimo, mokyklos treneriai nusprendė treniruočių veiklą tęsti kaip įmanoma „arčiau“ įprasto, normalaus rėžimo. Atlikus tėvų galimybių bei vaikų užimtumo apklausą, suradus tinkamas treniruotėms platformas, šiandien SHODAN mokykla džiaugiasi efektyvia „online“ treniruočių sistema.

Šiandien sportininkai treniruojasi atskirose grupėse, pagal amžių, pradedančiųjų ar pažengusiųjų lygį. Taip vaikai išties įsitraukia į veiklą, o treneriai gali dirbti tikslingai, produktyviai ir skirti pakankamai dėmesio kiekvienam dalyviui. Mažiausieji mokyklos nariai sportuoja 3 kartus per savaitę, po vieną valandą, o pažengę – 5 kartus per savaitę. „Smagu matyti, kaip vaikai stengiasi, domisi ir išlieka aktyvūs karantino metu. Gauname labai didelį palaikymą ir iš tėvų pusės, jie mato ne tik fizinę, bet ir psichologinę reguliarių karate treniruočių naudą savo atžaloms,“ – teigia SHODAN mokyklos vadovas ir priduria, kad džiaugiasi, jog kartu į kovinį sportą namuose įsitraukia ir kiti šeimos nariai.

Treniruotės vyksta sklandžiai, o vaikams suteikiamos visos įmanomos galimybės nesustoti tobulėti karate kelyje. Nuolatinis treniruočių režimas itin svarbus, juk pasibaigus karantinui, viskas grįš į savas vėžias, imlūs, aktyvūs sportininkai norės toliau laikyti aukštesnių diržų egzaminus ir toliau džiaugtis pergalėmis varžybose. Palaikyti formą skatina ir visa Lietuvos Karate Kyokushin federacija, kuri neseniai pasidalino svarstanti apie tam tikros varžybų formos galimybes online būdu.

Kyokushin karate mokykla SHODAN visus norinčius susipažinti su karate kviečia išbandyti nemokamas “online” treniruotes. Tai padaryti galite susisiekę el. paštu [email protected]

SHODAN info

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiandien, ketvirtadienį, lapkričio 26 dieną, Palangos miesto Tarybai „gliaudant“ posėdžio darbotvarkės klausimus, posėdžiui pirmininkavęs Tarybos pirmininkas ir Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, viename Zoom-o langely pastebėjęs opozicijos narį Eugenijų Simutį, vis delnu kažkodėl užsidengiantį burną, replikavo: „Eugenijau, per tarybos posėdį rūkyti –...


Pirmadienį, lapkričio 9 d., posėdžiavusi Ekstremalių situacijų komisija vienbalsiai apsisprendė rekomenduoti mokyklų vadovams įvertinti situaciją ir priimti sprendimą dėl pradinių klasių mokinių mokymo nuotoliniu būdu iki lapkričio 29 d.


Lietuvoje prasidėjus antrajam karantinui biurai vėl kraustosi į namus. Šis procesas bus daug sklandesnis pasitelkus „Tele2“ nuotolinio darbo sprendimus verslui. „Siekiame būti ten, kur yra mūsų klientai, kad darbas nuotoliniu būdu vyktų be jokių rūpesčių, o verslo procesai nesustotų. Išmanius sprendimus verslui galima užsisakyti neišeinant iš...


Palangoje mokslo metai bus baigti nuotoliniu būdu – toks sprendimas priimtas pirmadienį vykusio miesto vadovų bei kurorto švietimo bendruomenės atstovų pasitarimo metu. Į klases negrįš visi mokiniai, tarp jų – ir abiturientai.


Palangos poliklinika jau dėliojasi planus, kaip ir kada galėtų atverti duris planiniams pacientams. Net ir tai padarius srautai bus kontroliuojami, ir jos dirbs dar ne visu pajėgumu. Poliklinikos planus dar turės įvertinti Nacionalinis visuomenės sveikatos centras. "Net ir po karantino iki pusės paslaugų bus teikiama tik nuotoliniu būdu," - "Palangos tiltui" sakė Palangos...


„Karantinas parodė, kokie mes išties galime būti vieningi, kūrybingi, kiek galimybių dar neišnaudota, o, svarbiausiai, kad karate vaikams daug daugiau nei tik fizinė veikla,“ – sako vieno didžiausių Lietuvoje kyokushin karate klubo SHODAN vadovas Lukas Kubilius. SHODAN mokykloje mokosi apie 60 palangiškių.


Palangos miesto savivaldybės įmonių, įstaigų, institucijų darbuotojams ir valstybės tarnautojams iki balandžio 14 d. imtinai uždrausta vykti į komandiruotes Lietuvoje ir į užsienio valstybes.


Iš atostogų Prancūzijos Alpėse per Milaną į Palangą grįžęs Leonas Šidlauskas, Palangos senosios gimnazijos direktorius, dvi savaites dėl koronaviruso grėsmės praleis namuose.


Besibaigiant vasarai šalia Šventosios esančioje „Raganės“ stovykloje vyko didžiausia Lietuvoje tarptautinė vasaros sporto stovykla. Lietuvos karate kyokushin federacijos organizuojamojoje tarptautinėje stovykloje per tris pamainas savo jėgas išbandė ir kvalifikaciją kėlė 600 kyokushin karate sportininkų.


Kretingos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro bendruomenė pasiekė didelį laimėjimą – nuo šiol mokyti nuotoliniu būdu mokytojai galės ne tik mokinius iš Kretingos rajono, bet ir visos šalies. Tokias paslaugas turi galimybę teikti vos kelios švietimo įstaigos Lietuvoje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius