Šiandien Palangos policijos pareigūnai švenčia įkurtuves

Palangos tiltas, 2014-12-18
Peržiūrėta
2234
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šiandien 13 val. palangiškiai kviečiami į naujojo Policijos komisariato pastato (Ganyklų g. 30) atidarymo renginį.
Šiandien 13 val. palangiškiai kviečiami į naujojo Policijos komisariato pastato (Ganyklų g. 30) atidarymo renginį.

Nuo šiandien tiek Palangos policijos pareigūnai, tiek į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato pastatą eisiantys ar važiuosiantys palangiškiai bei miesto svečiai nebeturės nusiskundimų dėl to, kad pastatas yra net už trijų kilometrų nuo miesto centro, ir pasiekti jį, kai prošal nevažiuoja joks visuomeninis transportas, sunku ir nepatogu.
Šią popietę iškilmingai atidaromas rekonstruotas ir komisariato reikmėms bei policijos funkcijoms pritaikytas pastatas Ganyklų g. 30, kurio rekonstrukcija truko lygiai metus.
Pernai gruodžio 9 dieną siaučiant pūgai buvo iškilmingai pradėta pastato rekonstrukcija, kuri Policijos departamentui prie Vidaus reikalų ministerijos atsiėjo 5 mln. 298 tūkst. Lt.
„Policija jau daug metų stengiasi būti kuo arčiau žmogaus ir kad teikiamos paslaugos būtų kokybiškos, – prieš metus kalbėjo tuometinis policijos generalinis komisaras S. Skvernelis.- Tad šiandien Palangoje pradedama pastato rekonstrukcija, kurios metu statinys bus pritaikytas, kad atitiktų visus šiuolaikinius reikalavimus“.
Pasak S. Skvernelio, kad geriau suprastume, kuo svarbi šios rekonstrukcijos pradžia ir kuo svarbi bus jos pabaiga, reiktų nuvažiuoti į dabartinį komisariato pastatą Vytauto gatvėje ir pamatyti, kokiomis sąlygomis dirba pareigūnai.
„Buvęs KGB pastatas laikinai buvo pritaikytas policijos komisariato reikmėms. Tačiau tas laikinumas užsitęsė. Baigus šio pastato rekonstrukciją visų pirma bus užtikrintos darbo sąlygos pareigūnams, be to, visai kitaip jausis tiek čia su savo reikalais bei problemomis ateinantys žmonės, tiek, kaip minėjau, ne savo noru į policiją patenkantys klientai. Be to, pastatas pagaliau bus Palangos centre, o tai bus daug patogiau ir miesto gyventojams, ir poilsiautojams“, - kalbėjo tuometinis generalinis komisaras.
Palangos policijos komisariato vadovas A. Katkauskas taip pat pripažino, jog iki šiol kurorto policijos pareigūnai dirbo ne pačiomis geriausiomis sąlygomis.
„Kabinetuose sėdi po tris, po keturis, kartais net šešis pareigūnus. Visa aplinka, pati pastato išorė – krentantis tinkas, byrančios plytos, o ir vidus jau seniai „nugyventas“. Kokiomis sąlygomis pas mus tenka būti sulaikytiesiems, geriau net nekalbėti. Naujame pastate vietos pareigūnams bus pakankamai, ir jiems nereikės keliese grūstis viename kabinete. Bus pagerintos sąlygos ir sulaikytiesiems“, – kalbėjo A. Katkauskas.
Palangos miesto PK viršininkas priminė, jog būsimame komisariato pastate, kurio bendras plotas sieks apie 2 tūkst. kvadratinių metrų, bus įrengti kabinetai 70 darbuotojų, poilsio patalpos, laikino sulaikymo kameros, garažai tarnybiniam transportui.

„Palangos tilto“ inf.
 

Jūsų komentaras:

Mažiau verkit! 2014-12-19 07:51 (. / IP: 86.100.63.40)
-ir ten buvo visai neblogai, kiti ir tokių neturi! Svarbu ,kokios paslaugos žmogui suteikiamos? -Bet ! Kur įvažiavimas ? Nejaugi tik per Ganyklų g.? kuri ir taip dusta nuo eismo ? Kada bus įrengtas įvažiavimas iš Liepojos pl pusės pro "Šiluminiai tinklai" -skubiai reikia tai padaryti ! Čia reikia verkti!

Taip pat skaitykite

Per policijos reidą Palangoje įkliuvęs vienas Žemaitijos gyventojas, kuriam pareigūnai nustatė lengvą girtumo laipsnį, liko nenubaustas, nes policijos tyrėjai nesugebėjo įrodyti jo kaltės.


Palangos gelbėtojų postuose jau pasirodė viešąją tvarką prižiūrintis policijos pareigūnai. 


Trečiadienį, rugsėjo 22 d., policijos bičiulis Amsis, tarnybinis šuo Soli ir Palangos policijos pareigūnai aplankė lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtinius.  


Kaip "Palangos tiltą" informavo Klaipėdos policijos atstovė spaudai Andromeda Grauslienė, įsigaliojus naujai tvarkai dėl karantino taisyklių pažeidimų, kai protokolus pagal LR ANK 45,46, 506 str.gali surašyti policijos pareigūnai, iki pirmadienio, balandžio 4 d., Palangos m. pareigūnai surašė 13 protokolų pagal LR ANK 45 str. Visiems pažeidėjams surašyti...


Palangos policijos pareigūnai trečiadienį, sausio 25 dieną, visuomenei pristatė praėjusių metų rezultatus. Jie susirinkusiųjų nenuvylė, pareigūnai išgirdo daug gražių žodžių už kasdien atliekamą sunkų darbą. O tai, kad jų darbas būtų atliekamas tinkamai, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas...


Gegužės 24 d. nuo 10 iki 13 val. Palangoje, Vytauto g. esančioje miesto aikštėje, ties pastatu Nr. 98 (prekybos centras), policijos pareigūnai kviečia miesto gyventojus pažymėti dviračius. Tradicinė akcija šiemet išsiskirs tuo, kad vietos pareigūnams žymėti dviračius padės Lietuvos policijoje stažuotę atliekantys Berlyno policijos pareigūnai, kurie siekia įgyti profesinės...


Penktadienį prie iš pagrindų atgimusio pastato Ganyklų g. 30, skambant Palangos orkestro atliekamiems muzikiniams kūriniams, rinkosi palangiškiai, rikiavosi Palangos policijos komisariate dirbantys pareigūnai bei garbūs svečiai. Čia tądien iškilmingai perkirpta simbolinė juostelė – šia ceremonija paskelbta, jog naujieji Palangos policijos namai jau baigti...


Nuo šiandien tiek Palangos policijos pareigūnai, tiek į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato pastatą eisiantys ar važiuosiantys palangiškiai bei miesto svečiai nebeturės nusiskundimų dėl to, kad pastatas yra net už trijų kilometrų nuo miesto centro, ir pasiekti jį, kai prošal nevažiuoja joks visuomeninis...


Palangos policijos komisariate dirbantys pareigūnai turėjo vilties iškart po 2013-ųjų metų sutiktuvių persikelti į rekonstruotą pastatą Ganyklų g. 30. Tačiau įkurtuvių, kurių laukė ne tik jie, bet ir į miesto pakraštį pavargstantys važinėti kurorto gyventojai, teks palaukti iki šių metų pabaigos. Nutraukus sutartį su savo įsipareigojimų neįvykdžiusia bendrove ir...


Žiemą kai kuriose Palangos gatvėse buvo pastatyti eismą ribojantys ženklai, kad komunalininkai galėtų lengviau nuvalyti gatves. Daugiausia ženklų buvo pranešančių apie vienpusį eismą, tačiau pažeidinėjančių šiuos ženklus buvo ne vienas ir ne keli, o ženkliai daugiau. „Tikrai daug žmonių pažeidinėja šiuos laikinus kelio ženklus, tačiau mes jų bausti negalime, kadangi Palangos savivaldybė...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius