Sporto klubo „Okinava“ auklėtiniai iš Palangos iškovojo 5 medalius (FOTO GALERIJA)

Kajus Loda ir Gustas Loda iškovojo pirmąsias vietas

Praėjusį savaigalį Klaipėdoje įvyko Baltijos Taurės čempionatas, kuriame dalyvavo 1300 dalyvių. Sporto klubo „Okinava“ auklėtiniai iš Palangos iškovojo 5 medalius. Čempionais tapo Kajus Loda, Gustas Loda ir Nojus Akmenskas. Vicečempionais tapo Saulė Stimburytė ir Henrikas Toleikis. Jų trenerė yra Kristina Basova

Rima Lisinskaitė

Sporto klubas „Okinava“

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Spalio 16 dieną Plungės Žirgyno sporto salėje įvyko Plungės miesto vaikų dziudo varžybos „Auksinis ruduo“. Į Plungės sporto ir rekreacijos centro bei Plungės dziudo klubo organizuojamas varžybas susirinko apie 200 jaunųjų sportininkų, tarp jų – ir Palangos kovos menų klubo „Ardonas“ auklėtiniai.

Antrą pergalę paeiliui „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo Palangos Kuršiai (2-1). Šį kartą Povilo Šakinio auklėtiniai išvykoje 72:66 (20:17, 20:21, 15:14, 17:14) ketvirtadienį, spalio 14 d., nugalėjo be pergalės liekančius „Mažeikius“ (0-3).

Praėjusį savaigalį Klaipėdoje įvyko Baltijos Taurės čempionatas, kuriame dalyvavo 1300 dalyvių. Sporto klubo „Okinava“ auklėtiniai iš Palangos iškovojo 5 medalius.

Palangos Rotary klubo prezidentas Vytautas Staugaitis bei šio klubo narys Bronius Martinkus penktadienį, gegužės 8 d., apsilankė Palangos miesto savivaldybėje bei Savivaldybės administracijos direktorei Akvilei Kilijonienei klubo vardu perdavė kurorto medikams skirtą dovaną – keletą dėžių įvairių apsaugos priemonių.

Artėja prie pabaigos 2017/2018 metų Lietuvos Moksleivių Krepšinio Lygos (MKL) sezonas. Jaunieji krepšininkai žaidžia atkrintamas varžybas, kovoja dėl medalių. Praėjusį savaitgalį krepšinis karaliavo ir Palangoje.Į Palangos sporto centro areną atvyko keturios stipriausios U18 merginų B diviziono komandos.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalinio ketverto šeimininkė „Palangos“ komanda savo žiūrovams padovanojo tikrą krepšinio šventę ir bronzos medalius – trenerio Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai rungtynėse dėl trečios vietos 80:65 (22:20, 17:12, 14:9, 27:24) įveikė Jonavos „Petrochemą“.

Savaitgalį Kėdainiuose vykusiame Lietuvos vaikų, gimusių 2002–1999 m., čempionate, puikiai varžėsi Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 9 medalius – 4 aukso, 1 sidabro ir 4 bronzos medalius.

Futbolo klubas „Gintaras“ gražiai užbaigė 2014 metus, surengdamas tris turnyrus Palangoje visų savo amžiaus grupių vaikams – 6, 7 ir 8  metų berniukams. Turnyre dalyvavo Mažeikių, Kretingos, Klaipėdos, Gargždų ir Šilutės komandos. Visuose trijuose turnyruose mūsų berniukai pasirodė labai gerai ir iškovojo pirmąsias vietas. Kadangi šventę norėjosi...