Startavo salės futbolo turnyras

„Palangos tilto” informacija, 2013-01-21
Peržiūrėta
2029
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

http://penalty.lt nuotr.
http://penalty.lt nuotr.

Ketvirtadienį Palangos sporto centro salėje startavo tradicinės atviros Palangos miesto salės futbolo mėgėjų pirmenybės, kuriose šiemet dalyvauja penkios komandos. Keturios iš jų jau išbandė jėgas.
Pirmosios į salę išbėgo pirmenybių debiutantė „Palangos tilto“ ir „94“ komandos. Varžybos buvo įtemptos, kova vyko permaininga ir įdomi. Tai iliustruoja ir rungtynių rezultatas, kurį didžiojo futbolo komentatoriai įvardintų „kovingos lygiosios“ – 4:4.
„Palangos tilto“ komandai tris įvarčius pelnė D. Surblys, vieną pridėjo M. Syrica. „94“ futbolininkai savo ruožtu iššovė trimis T.Kleino ir vienu G.Miliaus įvarčiu.
Rezultatyvesnė buvo „KKT“ ir „Sporto lizdo“ komandų dvikova, kurią rezultatu 8:4 laimėjo „KKT“. Nugalėtojams tris įvarčius pelnė A. Kurbangalijėvas, po du – M. Mažionis ir D. Jokubaitis, M. Šablinskas prie pergalės pridėjo vieną taiklų smūgį į vartus. „Sporto lizdo“ komandoje rezultatyviausias buvo M. Šluta, pelnęs 3 įvarčius, vieną kartą priešininkų vartininką nuginklavo A. Žuta.
„Pirmenybės bus tikrai įdomios, nes susirinko apylygės, vienodai stiprios komandos, – sakė varžybų vyriausiasis teisėjas, Palangos sporto centro futbolo treneris Arūnas Macius. – Žinia, pats įdomumas prasidės tada, kai liks varžytis keturios komandos, kovosiančios dėl laimėtojo vardo“.
Pasak A. Maciaus, kalbant apie antradienio rungtynes, pirmoji dvikova geriausiai iliustruojanti teiginį, jog komandos – apylygės: kova buvusi permaininga, pirmaudavusi tai viena, tai kita komanda. Antrojo susitikimo rezultatas neatspindintis varžybų eigos. Jeigu ne „Sporto lizdo“ vartininko klaidos, nežinia, kaip būtų susiklosčiusios rungtynės. Tačiau rezultatas toks, koks yra.
„Žaidėjai beveik visi žinomi, jie galima sakyti, pereina iš vienos komandos į kitą. Beveik nesikeitė tik „Sporto lizdo“ sudėtis. Šioje komandoje žaidžia futbolo teisėjai iš Palangos, Klaipėdos, net Telšių. Komandos „94“ pagrindas – buvusios Sporto centro ekipos žaidėjai, pernai dalyvavę Lietuvos pirmenybėse. „Nykštuko“ gretose nemažai futbolininkų, kurie praėjusiais metais žaidė už „Darbą“. „Palangos tilto“ komandoje, nors ji ir pirmenybių debiutantė, taip pat daug pajėgių žaidėjų iš buvusiosios Sporto centro rinktinės“, – sakė A. Macius.
Šį vakarą Sporto centro salėje susikaus „Nykštukas“ ir „Sporto lizdas“, po jų jėgas išbandys „KKT“ ir „Palangos tiltas“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lapkričio 10 dieną Palangos Vlado Jurgučio mokyklos sporto salėje prasidėjo miesto atviros vyrų tinklinio pirmenybės. Jose dalyvauja 5 komandos: Klaipėdos „Studentai“, Palangos „Stihl“ ir „Reimora“ bei Palangos sporto centro jaunučių ir jaunių komandos.


Po įtempto varžybų maratono finišą pasiekė Palangos miesto atviras salės mėgėjų futbolo turnyras Sporto centro taurėms laimėti. Vasario 6 dieną universalioje sporto arenoje vyko finalinės kovos. Pirmieji į aikštelę išbėgo KTT ir „Spartako“ komandų žaidėjai, kurie varžėsi dėl trečios vietos. „Spartako“ komandos vyrai, sėkmingai žaidę visas...


Tęsiasi atviros krepšinio mėgėjų pirmenybės

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 14 | Rubrika: Sportas

Vasario 22-ąją startavusios Palangos miesto atviros krepšinio mėgėjų pirmenybės Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti įpusėjo: dar ketverias dienas vyks pirmojo rato rungtynės, o kovo 23-ąją jau vyks atkrentamosios varžybos.


„Nykštuko“ komanda – vėl salės futbolo čempionai

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 14 | Rubrika: Sportas

Praėjusį penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis atviras salės futbolo mėgėjų turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Pirmąją vietą jau ne pirmą kartą iškovojo ir pernai metų čempionų titulą apgynė komanda „Nykštukas“.


„Nykštuko“ komanda apgynė salės futbolo čempionų titulą

„Palangos tilto“, Palangos sporto centro inf. , 2013 02 11 | Rubrika: Sportas

Penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis atviras salės futbolo mėgėjų turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Pirmąją vietą jau ne pirmą kartą iškovojo ir pernai metų čempionų titulą apgynė komanda „Nykštukas“.Penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis...


Šiandien išaiškės salės futbolo turnyro nugalėtojai

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 07 | Rubrika: Sportas

Šiandien nuo pusės septintos valandos vakaro Palangos sporto centro salėje prasideda atviro salės futbolo mėgėjų turnyro Palangos sporto centro taurėms laimėti finalinės kovos. Pirmosiose varžybose dėl trečiosios vietos susikaus „Sporto lizdo“ ir „94“ komandos. 19.30 val. susirungs čempionų titulą ginsianti „Nykštuko“ ir „KKT“...


Salės futbolo turnyras įžengė į finalinį etapą

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 04 | Rubrika: Sportas

Šiandien nuo aštuntos valandos vakaro Palangos sporto centro salėje prasideda finalinis tradicinių atvirų Palangos miesto salės futbolo mėgėjų pirmenybių etapas.


Salės futbolo turnyras žengia į antrąjį ratą

„Palangos tilto” informacija, 2013 01 31 | Rubrika: Sportas

Palangos sporto centro salėje tęsėsi tradicinės atviros Palangos miesto salės futbolo mėgėjų pirmenybės. Sužaistos dar dvejos rungtynės: tarpusavyje kovėsi „Palangos tilto“ ir „Nykštuko“ bei „Sporto lizdo“ ir „94“ komandos.


Startavo salės futbolo turnyras

„Palangos tilto” informacija, 2013 01 21 | Rubrika: Sportas

Ketvirtadienį Palangos sporto centro salėje startavo tradicinės atviros Palangos miesto salės futbolo mėgėjų pirmenybės, kuriose šiemet dalyvauja penkios komandos. Keturios iš jų jau išbandė jėgas.


Salės futbolo turnyre – ir „Palangos tilto“ komanda

"Palangos tilto" informacija, 2013 01 14 | Rubrika: Sportas

Nuo sausio 17-osios Palangos sporto centro salėje startuoja tradicinės atviros Palangos miesto salės futbolo mėgėjų pirmenybės, kuriose šiemet dalyvaus penkios komandos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius