Statomas didžiausias Palangoje viešbutis, įkurtuvės tikrai bus!

Palangos tiltas, 2023-09-12
Peržiūrėta
1246
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Statomas didžiausias Palangoje viešbutis, įkurtuvės tikrai bus!

Savo laiku girdėjęs ir prisiklausęs begalę replikų, kad viešbutis Palangoje, veiksiantis pasaulinio viešbučių tinklo „Marriott“ franšizės pagrindu, girdi, yra tik mitas, akių dūmimas ir pasaka, Palangos meras Šarūnas Vaitkus sako, kad jis niekada neabejojo, kad viešbutis iškils.

Šiandien statybos vyksta pilnu tempu, įrengiama būsimojo komplekso požeminė dalis.

„Akivaizdu, tai – tikrai pasaka, nes Palangoje kyla naujas ir būsiantis didžiausiu mūsų kurorte viešbutis, o jį valdys „Vastint“ įmonių grupei priklausantis operatorius „Hotel Co 51“ – vienas iš didžiausių „Marriott“ franšizės turėtojų Europoje,“ – sako meras savo Facebook įraše antradienį, rugsėjo 12 d.

Pasak jį, dar penkiolika ar dešimt metų atgal būtų sunku įsivaizduoti, jog Palanga sudomins pasaulinį viešbučių tinklą ir sudomins tiek, kad verslo gigantas leis mūsų kurorte panaudoti savo prekės ženklą. 

„Šiandien kalbėjau su šio objekto investuotojų atstovu, jis atskleidė, kad dviejų aukštų įrengimas po žeme yra sudėtingiausias statybų etapas, kur negali paskubėti: pastato konstrukcijos ir visos patalpos, numatytos minus pirmajame ir minus antrajame aukštuose, įsikurs 9 metrai po žeme. Be to, visus šio etapo darbus reikia atlikti juvelyriškai tiksliai, nes čia pat Rąžės upė, o ir gruntiniai vandenys. Nei statytojai, nei mes nenorime, kad vietoje požeminio parkingo pastate būtų, tarkime, valčių elingas,“ – sako Š. Vaitkus.

„Beje, tų dviejų aukštų po žeme įrengimas sudaro 50 procentų visos statybos. Net iš toliau matyti, koks didžiulis miestas dygsta požeminėje būsimojo pastato dalyje.“

„Objektas išaugs tikrai įspūdingas, tai bus didžiausias Palangoje viešbutis su, planuojama, 240 kambarių, konferencijų ir SPA zonomis bei restoranais. Įkurtuvių planus iš pagrindų pakoregavo koronaviruso pandemija ir su tuo susiję suvaržymai, tačiau įkurtuvės tikrai bus!“ – neabejoja kurorto vadovas.

 

PT inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje kyla Marriott viešbutis – jau pastatyti beveik du aukštai po žeme, taip pat parkingas, SPA, baseinai, konferencijų centrai, restoranai.


Planuojate kelionę į Palangą? Į svečius jus kviečia viešbutis „Gabija“, įsikūręs vienoje iš gražiausių miesto vietų – priešais pagrindinius vartus į Birutės parką.


Savo laiku girdėjęs ir prisiklausęs begalę replikų, kad viešbutis Palangoje, veiksiantis pasaulinio viešbučių tinklo „Marriott“ franšizės pagrindu, girdi, yra tik mitas, akių dūmimas ir pasaka, Palangos meras Šarūnas Vaitkus sako, kad jis niekada neabejojo, kad viešbutis iškils.


Įsibėgėjant vasaros sezonui liepos 14 dieną duris atvers „Monist“ – kitoks, boutique stiliaus viešbutis – Palangos širdyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.


Palangos „Grubusis“ teatras lapkričio ir gruodžio mėnesiais kviečia į visų pamėgtus spektaklius „Marso naujienos“ ir „Tanato viešbutis“. 


Palangos kultūros ir jaunimo centro „Grubusis" teatras, vadovaujamas Virginijaus Milinio, pristato spektaklį „Tanato viešbutis“ pagal žymaus XX a. prancūzų rašytojo klasiko Andrė Maurois novelę „Mirties pensionas“, kuri ypač aktuali šiandien, kai savižudybių skaičius drastiškai didėja. Ši novelė buvo ekranizuota garsaus XX a. kino režisieriaus A. Hičkoko.


Lapkričio 13, 20 ir 21 dienomis kurhauzo teatro salę vėl užplūs teatro gerbėjai. Šiomis dienomis „Grubusis“ teatras rodys daug laurų respublikinėje mėgėjų teatro šventėje „Tegyvuoja teatras“ pelniusį spektaklį „Tanato viešbutis”. 


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Koks namas statomas?

"Palangos tilto" redakcija, 2019 11 06 | Rubrika: Miestas

Nijolė Petrauskienė Facebook paskyroje Vieninga Palanga klausia: „Vasario 16-osios gatvėje 35 statomas 4 aukštų, 16 butų namas. Visi jo kaimynai norėtų sužinoti, ar čia vyksta savavališka statyba, ar yra išduotas statybos darbų leidimas tokiam pastatui. Kreipėmės į valstybinę teritorijų planavimo ir statybos inspekciją, tačiau nors jau antras mėnuo atsakymo dar...


Palangoje bus statomas baseinas – paskelbtas rangovo konkursas

"Palangos tilto" informacija, 2016 07 21 | Rubrika: Miestas

Palangos savivaldybė paskelbė miesto baseino su sveikatingumo centru statybos rangovo konkursą, o projektui planuojama skirti iki 5 milijonų eurų. Kaip skelbiama centriniame viešųjų pirkimų portale, baseinas bus statomas Kretingos gatvėje, 3 aukštų komplekso bendras plotas sieks iki 5,5 tūkst. kv. metrų.  


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius