Su premjeru – apie Koncertų salės rekonstrukcijos tolesnio finansavimo galimybes

Palangos tiltas, 2014-06-13
Peržiūrėta
2056
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Su premjeru – apie Koncertų salės rekonstrukcijos tolesnio finansavimo galimybes

Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė trečiadienį lankėsi Vilniuje, kur su premjeru Algirdu Butkevičiumi bei kultūros ministru Šarūnu Biručiu aptarė Palangos koncertų salės rekonstrukcijos darbų finansavimo klausimus.

Valandą trukusio pokalbio metu aptartos ne tik galimybės užtikrinti tolesnį finansavimą Koncertų salės rekonstrukcijai, bet ir kalbėta apie salės techninio projekto korektūrą, išplečiant sceną, kad naujoje salėje galėtų vykti kuo įvairesni renginiai, įskaitant ir teatro, muzikinio teatro veiklą.

„Pokalbis su Premjeru buvo labai dalykiškas, bet kartu šiltas ir geranoriškas. Džiaugiuosi, kad A. Butkevičiaus pozicija dėl tolesnio Koncertų salės rekonstrukcijos darbų finansavimo yra teigiama. Bus ieškoma būdų tolesnį darbų finansavimą užtikrinti, ir Koncertų salės rekonstrukcija bus baigta numatytu laiku – kitąmet“,  – sakė Š. Vaitkus.

Susitikimo su Palangos vadovais metu A. Butkevičius taip pat domėjosi šiuo metu tvarkomo  miesto stadiono lengvosios atletikos takų rekonstrukcijos eiga, taip pat ministrą pirmininką domino sanatorinio gydymo Palangoje galimybių plėtra bei naujovės, naujos kurorte duris atveriančios sanatorijos. A. Butkevičius taip pat buvo informuotas apie Birutės parko renovacijos darbų eigą.

Savivaldybės administracijos direktorė A. Kilijonienė kartu su Palangai atstovaujančiu Seimo nariu Pranu Žeimiu trečiadienį taip pat lankėsi Centrinėje projektų valdymo agentūroje bei su specialistais aptarė Nemirsetos kempingo dokumentacijos rengimo klausimus. Savivaldybė yra pateikusi paraišką Ūkio ministerijai dėl 3,5 mln. litų skyrimo antrajam kempingo įrengimo etapui.

 

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos koncertų salės apšvietimas primins reikšmingus įvykius bei minėtinas dienas.


Kviečiame į renginį - seminarą apie galiojančius ir numatomus finansavimo kvietimus.  Rugsėjo 21 dieną pasaulyje minima tarptautinė Alzheimerio diena. Ta proga Palangos koncertų salės pastatas nušvis purpurine spalva.


Šiandien, kovo 13 d., aplinkos ministrui Simonui Gentvilui Palangos miesto savivaldybėje miesto meras Šarūnas Vaitkus ir savivaldybės administracijos atstovai pristatė Šventosios jūrų uosto atstatymo planus bei diskutavo apie galimybes ieškoti finansavimo vienam iš pagrindinių uosto statytos etapų – molų statybai.


Šių metų pradžioje nuardytosios Vasaros estrados vietoje jau ryškėja būsimosios ne vien vasaros sezonu, o visus metus palangiškius ir miesto svečius koncertais ir kitais kultūros renginiais džiuginsiančios naujosios Koncertų salės, kurią kultūros ministras Šarūnas Birutis įvardijo pirmąja universalia koncertų sale visoje Lietuvoje, kontūrai. Rekonstrukciją...


Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė trečiadienį lankėsi Vilniuje, kur su premjeru Algirdu Butkevičiumi bei kultūros ministru Šarūnu Biručiu aptarė Palangos koncertų salės rekonstrukcijos darbų finansavimo klausimus.


Penktadienį Palangoje duota pradžia Koncertų salės rekonstrukcijos darbams. Simbolinę kapsulę su laišku ateities kartoms įkasė Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir darbų rangovo – UAB „Conresta“ – direktorius Lukas Lukaitis. Plačiau apie ceremoniją- "Palangos tilto" antradienio numeryje;


Pasirašyta rangos darbų sutartis dėl Palangos koncertų salės rekonstrukcijos

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 17 | Rubrika: Miestas

Palangos koncertų salės rekonstrukcijai uždegta žalia šviesa – ketvirtadienį Savivaldybėje pasirašyta rangos darbų sutartis. Dokumentą pasirašė Palangos savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė ir UAB „Conresta“ direktoriaus pavaduotojas komercijai vadovas Ernestas Šeženis.


Pradėti Palangos koncertų salės projektavimo darbai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 01 21 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybei pasirašius sutartį su UAB „Uostamiesčio projektas“, praėjusią savaitę pradėti kurorto koncertų salės projektavimo darbai. Jau po keleto metų senosios Vasaros estrados vietoje išdygs modernus daugiafunkcinis trijų, tarpusavyje sujungtų, korpusų pastatas, kuriame įsikurs net tik koncertų salė, bet ir Kultūros centras bei meno mokykla.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius